serhiio рекомендує цей магазин
12 березня 2024

Купив: Універсальна система All-in-One серії 8500, Замовлення №44067880460

Купував праску Універсальна система All-in-One серії 8500. Упакували все гарно і швидко відправили. Подобається що це офіційний магазин то ж проблем з гарантією не буде.
Представник магазину «Philips Domestic Appliances»
Добрий день, Сергію! Щиро вдячні Вам за відгук! Дуже раді, що Ви задоволені нашим інтернет-магазином та обслуговуванням! Бажаємо приємного користування!
15 березня 2024 Відповісти
Представник магазину «Philips Domestic Appliances»
15 березня 2024 Відповісти
Ратибор Перунов рекомендує цей магазин
24 січня 2024

Купив: Пилосос безмішковий Philips 5000 series FC9550/09, Замовлення №44062454598

ОiB рекомендує цей магазин
9 січня 2024

Купив: Viva Collection Скороварка Все в одному, Замовлення №44062660442

Владимир Аристархович не рекомендує цей магазин
20 грудня 2023

Хотів купити: Фільтр для пилососу Philips FC8010/02, Фільтри Philips FC8010/02

На сайті компанії вказано що доставка товару від 2 до 6 днів, зроблю наголос *НОВОЮ ПОШТОЮ*. Не вказано, що в цей термін входить ще: збір та оформлення товару від самого магазину, а тільки *ДОСТАВКА*. Не рекомендую купувати в даному магазині, так як обіцяють одне, по факту інше, більше чекаєш тільки на відправку, оператори годують обіцянками. Також 2 оператори були не компетентні у своїй справі .
4 день, товар не відправлений до сих пір.
21 грудня 2023 Відповісти
Замовлення було створене на сайті Philips 18.12 ввечері, зараз 22.12, замовлення тільки прибуло, тоді, як я вже пилосошу цими ж фільтрами тільки від магазину ..., який прийняв замовлення також ввечері тільки 20.12(після накипівшої ситуації з філіпс). 21.12 я вже в 15:00 встановив фільтри в пилосос, а 22.12 прийшло повідомлення, що фільтри від Philips тільки приїхали на пошту...занавіс
22 грудня 2023 Відповісти
Володимире, нам шкода, що Ви залишились незадоволені та не використали переваги придбання товарів на офіційному сайті Philips.ua. Термін доставки 2-6 днів вказано на сайті магазину. Він рахується від створення замовлення до прибуття товару у пункт видачі поштового оператора. Ваше замовлення прибуло на відділення НП через 3,6 доби з моменту його створення на сайті. Обробка та відправка замовлень здійснюється у порядку їх надходження. Агенти клієнтської підтримки не впливають на швидкість або черговість обробки та доставки замовлень. Також вони бачать в системі такий само статус замовлення, який клієнт отримує на імейл (замовлення прийнято в роботу, замовлення передано поштовому оператору). Для майбутніх замовлень строки доставки 2-6 днів залишаються актуальними. Перевагами придбання товарів в офіційному магазині Philips є спеціальні ціни, персональна знижка за реєстрацію на сайті та на день народження, подовжена гарантія 3 роки, безкоштовна доставка, повернення протягом 30 днів товарів, гарантійне обслуговування для товарів персонального догляду без особистого звернення у сервісний центр.
4 січня 2024 Відповісти
SashaKh рекомендує цей магазин
25 червня 2023

Купив: Пилосос безмішковий Philips Aqua Plus XC8349/01, Замовлення №44048423670

Відправили через годину після замовлення, отримав наступного ранку. На упаковці і комплектуючих були всі заводські плівки (видно що не відкривалось до мене). Товар повністю відповідає опису.
Links рекомендує цей магазин
11 грудня 2022

Купив: Philips Hairclipper Series 3000 HC3505/15, Замовлення №44035615158

Позвонил перед заказам на горячею линию, помогли с выбором! Сделал заказ, отравили через 2 дня (на сайте указана доставка 3-5дней). Потом позвонил уточнил детали гарантии, всё подсказали вежливо и культурно, я был приятно удивлён компетентностью и вежливостью поддержки Philips Украина, наверно это лучшая горячая линию с которой мне приходилось общаться за 10 лет последних. Однозначно рекомендую данную фирму и их продукцию.
dj рекомендує цей магазин
1 листопада 2022

Купив: Машинка для стрижки Philips Hairclipper Series 5000 HC5612/15, Замовлення №44026150573

Купляю в магазині Philips багато товарів, ціни приємні, товар якісний. Замовлення було оброблене швидко, також класно що є безкоштовна і швидка доставка. Рекомендую магазин Philips для покупок.
Volodymyr Shevchenko рекомендує цей магазин
21 липня 2022

Купив: Daily Collection Чайник HD4646/70, Замовлення №44024138497

вчергове купував в офіційному магазині Philips, тільки хороші враження
V I k i рекомендує цей магазин
18 травня 2022

Купив: Philips SpeedPro Aqua Мийний бездротовий пилосос FC6729/01, Замовлення №44019292754

Ціна була майже найнижчою + безкоштовна доставка, до того ж магазин є офіційним і моно брендовим, тому вирішила купити тут. Зауважень немає жодних, відправили навіть швидше ніж було зазначено, з товаром все гаразд, після отримання на сайті збільшила гарантію на двигун до 5 років. Дуже сподіваюсь, що не доведеться звертатися за сервісним обслуговуванням.
Toma Dzen рекомендує цей магазин
23 грудня 2021

Купив: Насадка для електричної зубної щітки Philips Sonicare Sensitive HX6054/07, Замовлення №1065046053

Оставила заказ через сайт с доставкой в отделение НП и оплатой при получении. Пообещали доставку в течение 2-5 рабочих дней. Через несколько дней заказ пришел на отделение НП. Доставка бесплатная. В целом всё ок.