Виктория Приходько рекомендує цей магазин
24 березня 2024

Купив: Samsung Galaxy A14 4/128GB Green (SM-A145FLGV), Смартфон Samsung Galaxy A14 4/128GB Green (SM-A145FLGV), Замовлення №20450888556356

Все було виконанано співробітниками цього магазину якісно і в срок. Задоволена, тому рекомендую цей магазин.
Олексій рекомендує цей магазин
28 лютого 2024

Купив: Смартфон Xiaomi Redmi Note 12 Pro 8/128GB Glacier Blue, Замовлення №279930968

Ви як промінчик сонця у похмурий день) Спитав про товар, мене проконсультували, відповіли на всі запитання, надади фото серійного номеру перед відправкою щоб я мав можливість перевірити на сайті виробника, дозволили розпакувати коробку та оглянути перед сплатою. Чек, гарантія - все в наявності. Ось з такого відношення до клієнта й формуются довготривалі взаємовідносини. Хлопці, бажаю вам якнайбільше задоволених клієнтів!
Serega Bablyak рекомендує цей магазин
11 січня 2024

Купив: Смартфон OnePlus Ace 12/512GB Black, Замовлення №№271606539

Крутий магазин, я задоволений обслуговуванням! Обговорили все з менеджером, гідроплівку поклеєли одразу, комплектація телефону чудова, добавили перехідник на єврорезетку, бо комплектація китайська і роз*єм розетки, американьська вилка, я дуже радий, що купив телефон саме у цьому магазині! Я задоволений покупкою, і до речі дешевша вартість ніж у всіх інших продавців телефонів, лояльність на вищому рівні до клієнта!
Наталья Щербина рекомендує цей магазин
11 листопада 2023

Купив: Планшет Lenovo Xiaoxin Pad 2022 6/128GB Wi-Fi Grey (ZAAM0062), Замовлення №263441972

Замовлення прийняли та відправили швидко. Товар новий, все добре, ціна була актуальна, продавець завжди на зв'язку, рекомендую даний магазин.
Павло Биченок рекомендує цей магазин
10 листопада 2023

Купив: Планшет Lenovo Xiaoxin Pad 2022 4/128GB Wi-Fi Grey (ZAAM0114), Замовлення №263063405

Купив планшет та чохол, також наклеїли одразу захисну плівку. Все сподобалось!
Ирина Иващенко рекомендує цей магазин
10 листопада 2023

Купив: Lenovo Xiaoxin Pad 2022 6/128GB Wi-Fi Grey, Замовлення №263111147

Задоволена як товаром, так і магазином! Найкращі рекомендації!!!
Олег Скидан рекомендує цей магазин
4 листопада 2023

Купив: Xiaomi Poco X5 5G 8/256GB Black Global Version (NFC), Замовлення №262515671

Все чудово - і по ціні і по обслуговуванню.
Представник магазину «PhonePlanet»
6 листопада 2023 Відповісти
Viktor Zasadnuk рекомендує цей магазин
24 вересня 2023

Купив: Realme C55 8/256GB (Rainy Night) NFC Global Version, Замовлення №257207961

Відповідь представника «PhonePlanet»
Дякуємо за довіру і позитивний відгук) Плівку надрізаємо для того, щоб ви могли оглянути телефон на відділенні пошти, так як нова пошта не дозволяє відкривати пакування.
Олександр Рєзун рекомендує цей магазин
4 вересня 2023

Купив: Xiaomi Poco X5 Pro 5G 8/256GB Black, Смартфон Xiaomi Poco X5 Pro 5G 8/256GB Black, Замовлення №254174785

Купував Poco X5 Pro 5G 8/256 та чохол до нього. Проконсультували, придбав, відправили наступного дня. Товар у заводському пакуванні. Усе добре. Рекомендую.
Alexandr Alexandrovich рекомендує цей магазин
21 липня 2023

Купив: Планшет Xiaomi Redmi Pad 6/128GB Wi-Fi Graphite Gray (VHU4216EU), Замовлення №248500184

Даже сподобався цей магазин! Менеджер вiчливо та якiсно вiдповiв на все питания по телефону. Заради правди скажу, що товар довелось трохи почекати, саме 2 днi, але це того коштувало. Продавець упакував товар за свiй рахунок, а товар прийшов в iдеальному виглядi, все запаковане в завадську коробку та плiвку. Крiм того цiна в цьому магазинi дуже приваблива! Буду радити цей магазин знайомим! Дуже Вам дякую!