Sacha U рекомендує цей магазин
Вчора

Купив: моторне масло Castrol EDGE LL 5W-30 1л, Замовлення №71507

рекомендую цей магазин завязались, обговорили, ціни приємні дякую
Виталий Максименко не рекомендує цей магазин
6 березня 2024

Купив: Ремкомплект гальм , Замовлення №67260

Не сподобалося: відвантаження товару, повернення товару

Відповідь представника «PartsPlus»
Доброго дня! Ви відмінили замовлення коли посилка вже була на Новій Пошті. Тому, хоч менеджер відмітив, що "Відмова", але посилка була вже в дорозі. Написали б, чи передзвонили менеджеру, і повідомили б, що посилку, від якої відмовились, прийшла на відділення. Тоді б ми зробили повернення посилки і повернули б вам кошти у той же день. Але так як ви посилку забрали, то звісно вам кошти були повернуті вже після того, як ви посилку повернули, що і зайняло ці 3-4 дні.
aleksandra khasanova рекомендує цей магазин
19 лютого 2024

Купив: TRW Комплект тормозных колодок, дисковый тормоз, Замовлення №3.56522

Купувала не один раз в цьому інтернет-магазині автозапчастини. Фахівці на вищому рівні дуже допомогли мені підібрати автозапчастину, а ще великий плюс у тому, що отримала я товар на наступний день, хоча замовлення було зроблено ввечері. Дякую будь-якому консультанту, зокрема Дмитру, за допомогу в підборі запчастини та можливість швидко пересуватися на своєму залізному коні.
Вікторія Яременко рекомендує цей магазин
15 лютого 2024

Купив: поршні на смарт, Замовлення №65356

Дякую магазину за оперативний підбір та доставку. Також порадумавала ціна.(на СТО запропонували на 30% дорожче)
Дякуємо за відгук!
Valentyn Solovjov не рекомендує цей магазин
15 лютого 2024

Купив: Автомобільний акумулятор AGM (Start-Stop) Bosch 6СТ-70 AGM (S5A 080), Замовлення №14.65872

Не сподобалося: відвантаження товару, повернення товару

Відповідь представника «PartsPlus»
Уважно оглядайте товар з усіх сторін, обов'язково такі важкі як акумулятори, особливо на вантажних відділеннях, де в основному транспортують габаритні речі. У зв'язку із тим, що акумулятор Ви забрали, то звертатися до Нової Пошти щодо цього прецендентну потрібно Вам. Якби не забрали, то вирішенням цього питання займався б наш магазин. Нова Пошта повинна вам показати відео, на якому буде видно стан акумулятора при його отримані для пересилання. Акумулятори Нова Пошта сама пакує, тому працівник повинен бачини стан акумулятора і повідомити про дефекти. Щодо сроків доставки, то дійсно, вина була з нашої сторони, бухгалтерія не одразу побачила ваш платіж, тому пересилка не відбулася у той же день, а тільки на наступний день, в першу половину дня. Вибачаємось за цю затримку. Сподіваємось Вам вдасться вирішити питання з Новою Поштою на Вашу користь.
Влад Довгалюк не рекомендує цей магазин
9 лютого 2024

Купив: Febi bilstein 48322, Замовлення №59870

По вин коду обращался говорили деталь подходит! Когда пришло время меня мастер сказал это не та деталь! Как оказывается завод даёт рекламацию и год назад она подходила а сейчас уже нет! Не бред ли?
Відповідь представника «PartsPlus»
Дякуємо за відгук! Підбір робили у 2022 році. При підборі можуть бути помилки через застарілі кросс-артикули, тому дається час на повернення запчастини, яка не підійшла. На жаль, ви звернулися тільки коли пройшло понад два місяці, тому постачальник не зможе прийняти назад запчастину, аргументуючи це тим, що у клієнта було 14 днів на перевірку запчастини на сумісність.
Семен Красс рекомендує цей магазин
6 лютого 2024

Купив: Sachs , Комплект зчеплення , Замовлення №63891

Сподобалась цінова політика, наявність товару, відправка, повернення . Один мінус - щоб замовити, треба знати номера запчастин. Підбіром не займаються .
Відповідь представника «PartsPlus»
Дякуємо за відгук! Підбором займаємось, але через те, що авто має нестандартний він-код, то підібрати не вдалося. Таке буває дуже рідко, і як правило, відноситься до авто, які збиралися вітчизняними заводами.
Владимир рекомендує цей магазин
6 грудня 2023

Купив: Liqui Moly TOP TEC 4300 5W-30 1 л, Замовлення №61220

Всё норм, заказ прошел без проблем
Игорь Ч рекомендує цей магазин
20 листопада 2023

Купив: тормозные диски ,колодки ,фильтра, Замовлення №14.59646

Всё соответствует заказу и модели авто, по срокам доставки даже раньше чем планировалось прислали
Сергей Роман не рекомендує цей магазин
10 листопада 2023

Хотів купити: НЗ 58736

НЗ 58736, приїхав забрати, дай думаю перевірю на ВІН, почекайте 20хв, покурив, зайшов - ремені полікліновий не підходять, перевірте все, все не підходить, от вам номер вінконтролю звоніть, набрав- дайте вінкод, а в мене в гаражі, в мене(вінконтролю) немає доступу до вашого гаражу - ще раз надав, вінперевірив - роліки і ремінь підходять, чекаю дзвінка - глухо. Результат - замовлення скасовано, бо від вас не було реакції.
Відповідь представника «PartsPlus»
Доброго дня. В пункті самовивозу дійсно продавець-касир не може перевірити чи підходять вам замовленні вами запчастини чи не підходять. Для перевірки запчастин на сумісність потрібно звертатися за номерами, вказаними на головній сторінці сайту, чи на сторінці "Контакти". Також, при оформленні замовлення в кошику ви можете поставити галочку "Необхідна перевірка замовлених позицій" та вказати ВІН-код авто. Додатково ви можете писати в вайбер чи телеграм для уточнення деталей замовлення, а також в переписці в Вайбер чи Телеграм надати менеджеру ВІН-код для перевірки правильності позицій у вашому замовленні. Якщо потрібно перевірити сформоване замовлення, додатково надати номер замовлення. У вашому замовленні були зайві позиції, тому менеджер з підбору порекомендував вам оформити нове замовлення. Так як термін зберігання замовлення 58736 в пункті видачі закінчився, його передали назад на склад, та перевели замовлення в статус "Відміна". Вийшо непорозуміння: менежер чекав від вас нового замовлення, а ви чекали від менеджера дзвінка. *** Будь-ласка, можете написати на info@partsplus.com.ua по якому номеру телефону вам сказали, що запчастини не підходять (якщо це була переписка по вайбер чи телеграм, то по можливості скріншот переписки). Бо не можемо знайти хто вам сказав чи написав, що запчастини не підходять.