NightBird не рекомендує цей магазин
8 квітня 2024

Хотів купити: Ноутбук Dell Vostro 3520 (N5315PVNB3520UA_W11P), Ноутбук Dell Vostro 3520 Carbon Black (N5315PVNB3520UA_W11P)

Товар на hotline присутній, але за фактом його немає
Vladyslav рекомендує цей магазин
5 квітня 2024

Купив: Зарядна станція BLUETTI EB3A Portable Power Station (PB930784), Замовлення №81

Відповідь представника «Suricom»
Дякуємо за Ваш за відгук, робимо все що б клієнт був задоволений вибором та якістю товару.
Maksim1988 рекомендує цей магазин
23 січня 2024

Купив: Ноутбук Dell Vostro 3510 Carbon Black (N8010VN3510GE_UBU), Замовлення №28

Мне очень понравился выбор в магазине, а особенно консультация по телефону. Товар забрал самовывозом.
Відповідь представника «Suricom»
Дякуємо за замовлення, приємного користування.
Kristina_sta рекомендує цей магазин
3 січня 2024

Купив: Зарядна станція BLUETTI EB3A Portable Power Station (PB930784), Замовлення №18

Заказала доставку на новую почту, менеджер связался, корректно проинформировал о товаре и наличии. Качественный сервис, и актуальное наличие товар.
Відповідь представника «Suricom»
Дякуємо Вам за те, що обрали саме нас!
Представник магазину «Suricom»
Дякуємо Вам за те, що обрали саме нас!
3 січня 2024 Відповісти
Вероніка Обдіркіна не рекомендує цей магазин
11 травня 2023

Хотів купити: Ця ціна не відповідає дійсності

Відповідь представника «Suricom»
Доброго дня, дякуємо за відгук. Приносимо свої вибачення за незручності.
Ірина Обухів рекомендує цей магазин
23 червня 2022

Купив: Lenovo Tab11

Взяла планшет по дуже великій знижці , товар приїхав укомплектований, менеджери магазину оперативно зв’язалися та проконсультували. Рекомендую
Відповідь представника «Suricom»
Доброго дня, Ірина. Дякуємо за довіру нашому інтернет-магазину. Ваш відгук важливий для нас, вдячні що знайшли для цього час, ми раді створювати комфортні умови для вас та ваших покупок. Нам дуже приємно що ви задоволені сервісом та обслуговуванням. Вам завжди будуть раді в інтернет магазині Suricom. Мирного та вдалого вам дня. З повагою Адміністрація Інтернет-Магазину Suricom
Галина Кравченя рекомендує цей магазин
13 червня 2022

Купив: Гарнітура Jabra EVOLVE 2 40 MS Stereo (24089-999-999), Замовлення №47

Замовляла для роботи вдома гарнітуру Джабра. Адміністратор магазину Суріком допомогла підібрати модель та доволі швидко надіслала моє замовлення. Буду замовляти ще.
Відповідь представника «Suricom»
Доброго дня, Галина. Дякуємо за довіру нашому інтернет-магазину. Ваш відгук важливий для нас, вдячні що знайшли для цього час, ми раді створювати комфортні умови для вас та ваших покупок. Нам дуже приємно що ви задоволені сервісом та обслуговуванням. Вам завжди будуть раді в інтернет магазині Suricom. Мирного та вдалого вам дня. З повагою Адміністрація Інтернет-Магазину Suricom
Mr B рекомендує цей магазин
25 травня 2022

Купив: Ноутбук APPLE MACBOOK PRO 13 M116/1T

Здійснив покупку в магазині, задоволений щедрістю обслуговування. Та сервісом відправки товару. Затримок не відбувалось. Якість роботи комп’ютера відмінна. Все відповідно технічних характеристик
Відповідь представника «Suricom»
Доброго дня, Mr B. Дякуємо за довіру нашому інтернет-магазину. Ваш відгук важливий для нас, вдячні що знайшли для цього час, ми раді створювати комфортні умови для вас та ваших покупок. Нам дуже приємно що ви задоволені сервісом та обслуговуванням. Вам завжди будуть раді в інтернет магазині Suricom. Мирного та вдалого вам дня. З повагою Адміністрація Інтернет-Магазину Suricom
Елена Сидоренко рекомендує цей магазин
24 травня 2022

Купив: Комп\'ютерна гарнітура JABRA Evolve2 40 MS Stereo Black USB-TypeA (24089-999-999)

Замовляла гарнітуру на сайті Suricom. Заказ оформили швидко, відправили в той же день. Гарнітура сподобалась і відповідає всім моїм вимога. Дякую, буду рекомендувати цей магазин своїм друзям.
Відповідь представника «Suricom»
Доброго дня, Олена. Дякуємо за довіру нашому інтернет-магазину. Ваш відгук важливий для нас, вдячні що знайшли для цього час, ми раді створювати комфортні умови для вас та ваших покупок. Нам дуже приємно що ви задоволені сервісом та обслуговуванням. Вам завжди будуть раді в інтернет магазині Suricom. Мирного та вдалого вам дня. З повагою Адміністрація Інтернет-Магазину Suricom
Julia Ievleva рекомендує цей магазин
10 травня 2022

Купив: Телевізор Kivi 32H710KB

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару, сервісна підтримка, відповідність умов оплати

Дякую магазину за оперативну роботу та швидку доставку.Чудовий сервіс та приємні працівники.
Відповідь представника «Suricom»
Доброго дня, Юлія. Дякуємо за довіру нашому інтернет-магазину. Ваш відгук важливий для нас, вдячні що знайшли для цього час, ми раді створювати комфортні умови для вас та ваших покупок. Нам дуже приємно що ви задоволені сервісом та обслуговуванням. Вам завжди будуть раді в інтернет магазині Suricom. Мирного та вдалого вам дня. З повагою Адміністрація Інтернет-Магазину Suricom