Gena Sobutsky рекомендує цей магазин
2 листопада 2022

Купив: Сумка - рюкзак Mark Ryden Squero Black MR9533_BK

Покупкою задоволений! Якість товару відповідає заявленій на сайті. Оперативно! Бажаю успіхів!
olesja-06 рекомендує цей магазин
2 червня 2021

Купив: Ліхтар-зарядка кемпінговий Black Diamond Remoji Lantern Black BD 620719.BLAK, Замовлення №1114

Сподобалося, як оформлена форма замовлення - що є можливість додати коментар, взагалі чудово. І на моє соціофобне прохання в цьому коментарі, якщо все нормально - не телефонувати, а просто брати й надсилати, повідомивши потрібні моменти в смс або по вайберу, була надана бажана реакція. Ліхтар був чудово запакований, що є добре, якщо враховувати які пожовані чи розбиті інколи приходять товари, з нашими вантажниками. Сервісом і товаром вдоволена.
Відповідь представника «KiDiNi»
Дякуємо за гарний відгук і за те що обрали наш магазин! Намагаємося бути не лише компетентними в товарах які продаємо, а й максимально клієнтоорієнтованими. Будемо раді вашим новим зверненням!
Роман Мо рекомендує цей магазин
11 травня 2021

Купив: Палатка 3-местная Hannah HOVER 3 spring green/cloudy gray 10003224HHX, Замовлення №1076

Проконсультировали по нюансам товара. Еще посоветовали какой коврик выбрать. Палатку отправили в тот же день. Радует что оперативно пришло.