Volodymyr Myhalyov рекомендує цей магазин
12 жовтня 2023

Купив: Sirui Anamorphic 24mm f/2.8 Fuji X, Замовлення №135620

Все дуже швидко і якісно.Задоволений офрмленням,супроводом менеджера та швидкою доставкою.Переваги : найнижча ціна в Україні,можливість замовлення з найбільших інтернет магазинів Європи товарів,які в нас не доступні.Дякую за співпрацю!
Відповідь представника «click24.in.ua»
Шановний Володимир, щиро дякуємо від серця за таку високу оцінку і дуже вдячні вам за замовлення в click24.biz! Від усієї нашої команди бажаємо всього Вам найкращого, успіхів і багато радісних емоцій! Дякую, що обрали саме нас, ми це дуже цінуємо! З повагою команда "CLICK24.BIZ"!
павел мазур не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
19 серпня 2023

Хотів купити: дегідратор Klarstein DHY5-Fruit-Jerky-18

Проблему вирішено.
Дякую Вам!
Kondrat3005 рекомендує цей магазин
7 серпня 2023

Купив: Oneplus Pad Magnetic Keyboard - Green (US International), Замовлення №59000999495420

Відповідь представника «click24.in.ua»
Шановний Дмитро, щиро дякуємо від серця за таку високу оцінку і дуже вдячні вам за замовлення в click24.biz! Від усієї нашої команди бажаємо всього Вам найкращого, успіхів і багато радісних емоцій! Дякую, що обрали саме нас, ми це дуже цінуємо! З повагою команда "CLICK24.BIZ"!
Джосан Максим рекомендує цей магазин
28 квітня 2023

Купив: Ibanez AEWC11 , Замовлення №232505623

Дякую магазину за доставку гітари. Товар прийшов без ушкоджень і в зазначений термін. Товар придбав по частковій передоплаті і йшов він достатньо довго (більше місяця), але все ж таки прийшов.
Відповідь представника «click24.in.ua»
Шановний Максим, щиро дякуємо від серця за таку високу оцінку і дуже вдячні вам за замовлення в click24.biz! Від усієї нашої команди бажаємо всього Вам найкращого, успіхів і багато радісних емоцій! Дякую, що обрали саме нас, ми це дуже цінуємо! З повагою команда "CLICK24.BIZ"!
kuriban рекомендує цей магазин
6 лютого 2023

Купив: Електрична зубна щітка Sonicare DiamondClean 9000 White & Black (HX9914/57), Замовлення №59000925325798

Відповідь представника «click24.in.ua»
Шановний Ігор, щиро дякуємо від серця за таку високу оцінку і дуже вдячні вам за замовлення в click24.biz! Від усієї нашої команди бажаємо всього Вам найкращого, успіхів і багато радісних емоцій! Дякую, що обрали саме нас, ми це дуже цінуємо! З повагою команда "CLICK24.BIZ"!
MaidFoxy Channel рекомендує цей магазин
23 жовтня 2022

Купив: Elegoo 3D saturn 2, Замовлення №59000878110013

Большое спасибо за вашу работу, все приехало целое!
dmik рекомендує цей магазин
4 жовтня 2022

Купив: ASUS ROG Swift PG32UQX

Дякую, вже користиюсь монітором, все ОК.
Відповідь представника «click24.in.ua»
Шановний Михайло, щиро дякуємо від серця за таку високу оцінку і дуже вдячні вам за замовлення в click24.biz! Від усієї нашої команди бажаємо всього Вам найкращого, успіхів і багато радісних емоцій! Дякую, що обрали саме нас, ми це дуже цінуємо! З повагою команда "CLICK24.BIZ"!
Art рекомендує цей магазин
12 вересня 2022

Купив: Acer Nitro EI272URPbmiiipx 27, Замовлення №59000859420564

Все прийшло в гарному стані. Мені сподобався підхід магазину до покупців, продавець буд дуже ввічливим та відповідав на всі запитання.
Відповідь представника «click24.in.ua»
Шановний Артем, щиро дякуємо від серця за таку високу оцінку і дуже вдячні вам за замовлення в click24.biz! Від усієї нашої команди бажаємо всього Вам найкращого, успіхів і багато радісних емоцій! Дякую, що обрали саме нас, ми це дуже цінуємо! З повагою команда "CLICK24.BIZ"!
Микола Демчук рекомендує цей магазин
28 травня 2022

Купив: BRAUN Series 9 9470CC, Замовлення №59000822569591

Товар прийшов цілий, менеджер топ. Ціни приємні. Рекомендую
Відповідь представника «click24.in.ua»
Шановний Микола, щиро дякуємо від серця за таку високу оцінку і дуже вдячні вам за замовлення в click24.biz! Від усієї нашої команди бажаємо всього Вам найкращого, успіхів і багато радісних емоцій! Дякую, що обрали саме нас, ми це дуже цінуємо! З повагою команда "CLICK24.BIZ"!
atik16 рекомендує цей магазин
29 січня 2022

Купив: Zwilling Essence (662200020), Замовлення №59000787370091

Замовили набір каструль Zwilling Essence (662200020). Ціна відповідала заявленій на сайті. Доставка була виконана в обіцяні строки. Рекомендую продавця як надійного та пунктуального.
Відповідь представника «click24.in.ua»
Шановний Олексій, щиро дякуємо від серця за таку високу оцінку і дуже вдячні вам за замовлення в click24.biz! Від усієї нашої команди бажаємо всього Вам найкращого, успіхів і багато радісних емоцій! Дякую, що обрали саме нас, ми це дуже цінуємо! З повагою команда "CLICK24.BIZ"!