Александр Иванчихин не рекомендує цей магазин
20 вересня 2023

Хотів купити: Автомобільний компресор (електричний) Xiaomi 70mai Air Compressor Midrive TP01

На hotline зазнечено безкоштовна доставка по Київу. Залишив заявку, передзовнив менеджер, в розмові з'ясувалося що за доставку потрібно платити. Відмовився від замовлення.
Відповідь представника «expertonline.com.ua»
Доброго дня! Дякуємо Вам за відгук! Ви оформили кур'єрську доставку Новою Поштою, наш менеджер вам зателефонував та уточнив, що даний вид доставки є платним за тарифами перевізника (ці деталі в нас вказані на hotline, прикріпляємо скрін нижче). Вам запропонували безкоштовний самовивіз з наших магазинів в місті Київ. Після цього ви скасували замовлення. Нам прикро, що сталася така ситуація. З повагою компанія Експерт :)
Anastasia Shimanska рекомендує цей магазин
29 серпня 2023

Купив: Дитячий розумний годинник Gelius Pro GP-PK001 Kid Blue, Замовлення №202308

Купувала дитині годинник, із заявленими функціями справляється відмінно. Класна можливість заощадити на доставці товару, якщо магазин є у Вашому місті. Магазин рекомендую.
Відповідь представника «expertonline.com.ua»
Дякуємо Вам за відгук. З повагою компанія Експерт :)
Dreamer Feat рекомендує цей магазин
23 серпня 2023

Купив: Stereo Bluetooth Headset Gelius Pro Capsule 4 GP-TWS-004i White (12 мес), Захисне скло SKLO 3D (full glue) для Apple iPhone 11 / XR (6.1, Панель Original Silicone Case для Apple iPhone 11 Sky Blue, Замовлення №148579

чудовий магазин, приємна атмосфера, все швидок зробили, дуже задоволений
Відповідь представника «expertonline.com.ua»
Дякуємо Вам за відгук. З повагою компанія Експерт :)
Jamm рекомендує цей магазин
26 липня 2023

Купив: Навушники TWS Gelius Pro Capsule 4 GP-TWS-004i White (89892), Замовлення №144096

Купляв у цьому магазині дані навушники, дуже сподобались, продавець проконсультував ще й знижку зробив гарну) Рекомендую магазин!
Відповідь представника «expertonline.com.ua»
Дякуємо Вам за відгук! Працюємо оперативно та якісно для наших клієнтів! Замовляйте ще!
Інна Мига не рекомендує цей магазин
26 червня 2023

Хотів купити: Смартфон Apple iPhone 13 256GB Starlight (MLQ73)

Зробила замовлення на телефон, за дуже привабливою ціною. Але, звичайно ж, його немає в наявності. Добре, що хоча б оплату зразу не робила.
Відповідь представника «expertonline.com.ua»
Добрий день. Була обмежена пропозиція на ці смартфони, через велику завантаженість сайту, не встигла оновиться інформація. Нам дуже прикро, що сталась така ситуація. В якості вибачень хочемо вам запропонувати знижку на покупку в нашому магазині. Гарного дня :)
Oleh2805 рекомендує цей магазин
20 червня 2023

Купив: Електросамокат Proove X-City Pro Black/Red, Замовлення №134434

Раніше не зустрічав цей магазин, але вирішив спробувати завдяки привабливій ціні. Зв'язались швидко, товар був у наявності, відправили швидко, якість товару і його вигляд цілком влаштовує. Дякую, рекомендую.
Відповідь представника «expertonline.com.ua»
Ви мотивуєте нас працювати ще краще. Щиро Вам дякуємо! ;)
Олександр Синиця рекомендує цей магазин
16 червня 2023

Купив: Смартфон Xiaomi Redmi 10A 3/64GB Chrome Silver, Замовлення №000133215

оновив телефон, цей редмі шустрий і бюджетний, дякую експерту за безкоштовну доставку на магазин, завжди це підкупляє. по місцю вибрав чохол , зробили ще й знижку по промокоду. Респект вам !
Відповідь представника «expertonline.com.ua»
Олександр, дякуємо, що поділились враженнями! Раді, що задоволені співпрацею з нами. Чекаємо на нові візити :)
DK † D рекомендує цей магазин
7 червня 2023

Купив: Дитячий розумний годинник Apple Watch Ultra GPS + Cellular 49mm Titanium Case with Yellow/Beige Trail Loop - S/M (MNHD3/MNHK3), Замовлення №132127

Довго обдумував покупку годинника, зупинився все таки на ультра. По хотлайну подивився, в експерта була близька від мене точка видачі, замовив і на наступний день забрав. Дякую за швидку обробку замовлення та доставку.
Олег Ситенко рекомендує цей магазин
19 травня 2023

Купив: Тоимач для мобільного Baseus, Автомобільний тримач для смартфона Baseus Car Holder Magnetic Air Vent Mount Holder with cable clip Black (SUGX-A01), Замовлення №16557

Купив тримач, друг побачив і дуже йому сподобався, довелось замовлять ще один) дякую Експерту за оперативність та сервіс:) процвітання вам та побільше точок видачі!)
Відповідь представника «expertonline.com.ua»
Дякуємо Вам за приємний відгук! Задоволений клієнт – це пріоритетне завдання для всієї команди expertonline.com.ua Ми раді, що покупка у нашому магазині залишила у Вас приємне враження. Замовляйте частіше)
anita.ya2001 рекомендує цей магазин
11 травня 2023

Купив: Портативна колонка Hoco BS37 Dancer, Замовлення №108445

купувала колонку мамі на ювілей, то на святкуванні колонка дуже виручила) тепер це наша незмінна річ в якихось подіях! дякую магазину за оперативну доставку та гарантію, дуже всім рекомендую. П.С. по моєму проханню зробили подарункове пакування, за це окремо дякую!!
Відповідь представника «expertonline.com.ua»
Ви мотивуєте нас працювати ще краще. Щиро Вам дякуємо! ;)