Катюша Роменская рекомендує цей магазин
26 травня 2023

Купив: Процесор Intel Core i7 12700F Box (BX8071512700F) Материнська плата NZXT N5 Z690 (White Edition) (N5, Замовлення №240524782

Дуже задоволена сервісом. 100% буду ще робити замолення. Допомогли з нуля зібрати комп. Дуже вічливий та приємний консультант, майже одразу відповідав на повідомлення. Швидка доставка та чудові ціни. Однозначно рекомендую магазин!
Карина Белодумова рекомендує цей магазин
4 січня 2023

Купив: Настільна лампа ColorWay Portable&Flexible 1.5 Вт 5500-6000K White (CW-DL06FPB-W) з акумулятором, Замовлення №221580065

Дякую за компетентну консультацію, допомогу в виборі та швидке відправлення!
Wladimir Suwarr рекомендує цей магазин
20 грудня 2022

Купив: Аккумулятор 280 ампер Лоджик Пауэр, Замовлення №220488304

Очень вежливые и хорошие продавцы. Подробно мне описали аккумулятор, проконсультировали по всем вопросам, идеально отправили и идеально доставили.
Анна Чевновая рекомендує цей магазин
25 вересня 2022

Купив: Зовнішній акумулятор Baseus Bipow Digital Display QC Powerbank 30000mAh 20W White (PPDML-N02), Замовлення №207984415

Дуже дякую. Все пройшло оперативно. Акумулятор не пошкоджений. Все працює.
Owsey рекомендує цей магазин
20 вересня 2022

Купив: Aspiring Dust 1 Grey (86ASPL21PG), Замовлення №205585171

Замовляв на подарунок автомобільний пилосос, відправли у день замовлення, так що наступного дня я зміг його отримати, за що окрема подяка. Дуже переживав, що нова пошта помне коробку, а робити подарунок у такому вигляді не дуже хочеться, але запакували дуже добре, тож все приїхало у цілим і неушкодженим)) Окрема подяка менеджеру Віталію за компетентну допомогу у виборі пилососу!
my name is noname рекомендує цей магазин
11 серпня 2022

Купив: Видеокарта AMD Radeon RX 6700 XT 12GB GDDR6 Dual OC Asus (DUAL-RX6700XT-O12G), Замовлення №202216333

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару, сервісна підтримка, відповідність умов оплати

Заказывал впервые, отличный магазин, цены приятные, доставили вовремя в целости и сохранности. На этапе подключения видеокарты возникли небольшие технические трудности, которые помог решить менеджер магазина, за что ему благодарен. Рекомендую!
Как карта, какие температуры?! Сильно шумит?! Просто хотел ее взять, но взял 3060 Асус таф, очень доволен, в играх выше 55 гр не видел, шума 0!!! Но 6700 будет пошустрее!!
7 вересня 2022 Відповісти
VB рекомендує цей магазин
11 серпня 2022

Купив: Процессор Intel Core i5-11400F, Замовлення №202433636

Покупал в 1stName впервые. Покупкой очень доволен! оплатил заказ, товар быстро отправлен магазином как и было обещано, сервис на высшем уровне, товар пришел целый и запакованный, однозначно рекомендую
plaza2 рекомендує цей магазин
4 серпня 2022

Купив: Видеокарта GF RTX 3080 10GB GDDR6X GamingPro V1 OC Palit (NED3080S19IA-132AA) (LHR), Замовлення №201678896

Заказал , Оплатил ,Отправили) Все замечательно
Павел Замышевский рекомендує цей магазин
1 серпня 2022

Купив: Волонагрівач, Замовлення №201655442

Дуже швидко доставка. Ціна найкраща. Рекомендую.
Eugene S рекомендує цей магазин
18 липня 2022

Купив: Модуль памяти SO-DIMM 16GB/3200 DDR4 Kingston Fury Impact (KF432S20IB/16), Замовлення №197311580

Спасибо ребятам, пошли на встречу по доставке товара — получилось даже немного сэкономить.