izon не рекомендує цей магазин
17 червня 2022

Хотів купити: Вентилятор для процесора XILENCE M403PRO.ARGB 3HP Cooler Universal (універсальний)

Планировал посмотреть роутер Кинетик Вива, по самой низкой цене в разделе вышел на страницу Вентилятор для процесора XILENCE M403PRO.ARGB 3HP Cooler Universal (універсальний) А роутер был ниже на странице Хотлайна - по средней цене рынка. Ошибка эта висит около 2 месяцев. Давайте - исправляйте.
Igor Bliznuk рекомендує цей магазин
4 лютого 2022

Купив: Видеорегистратор DDPai Mini 3 Dash Cam, Замовлення №185488487

Евгения Николаенко рекомендує цей магазин
27 січня 2022

Купив: Планшет Lenovo Tab M10 Plus TB-X606F 128GB Iron Grey, Замовлення №184444382

Спасибо большое! Отреагировали быстро, товар в отличном состоянии, консультанты культурные и терпеливые что тоже важно)
Mr. M не рекомендує цей магазин
28 грудня 2021

Хотів купити: Samsung Galaxy Buds Live Bronze

Хотел купить наушники. Перешёл к ним на сайт. Цена: 2137 грн., в наличии "ЕСТЬ". Связался с магазином. Утром ответили: в наличии только чёрные и белые и цена у них 3713 грн. Не хилая такая разница! И если у вас нет в наличии и цены у вас не актуальные, то не вводите людей в заблуждение!!!
Sergey Popovich рекомендує цей магазин
20 грудня 2021

Купив: Nomi i220 Red та Black, Замовлення №179197479

Тарас Панченко рекомендує цей магазин
7 грудня 2021

Купив: Картридж CW (CW-S2020MX) Samsung SL-M2020/2020W/2070 (MLT-D111S) (max), Замовлення №176191426

Рекомендую !!! Представники магазину швидко відреагували на замовлення та надіслали товар. Картридж надійшов швидко. Уже використовую. Сервіс/Ціна/Якість все чудово. Оплату здійснив наперед по реквізитам приватбанку (платіж здійснювався на ФОП, а не фіз.особі), що приємно здивувало Раджу даний магазин.
Михайло Байда рекомендує цей магазин
2 грудня 2021

Купив: Накопитель SSD 2.5, Замовлення №175234866

Приїхало навіть швидше ніж планувалось. Ввічливо віддзвонювали про зміни стану з доставкою. Пром оплата і лікпей - зручно оплачувати.
olegyefim рекомендує цей магазин
27 листопада 2021

Купив: Занурюваний блендер Scarlett SC-HB42F56, Замовлення №174815937

Дуже швидко зв'язалися.Ввічливий менеджер.Доставка вчасна.Все на найкращому рівні.Найнижчі ціни на ринку та чудовий сервіс.Молодці!Рекомендую та дуже вдячний.При першій можливості звернуся в цей магазин.
feresa рекомендує цей магазин
18 листопада 2021

Купив: Веб-камера A4Tech PK-910H USB Silver-Black, Замовлення №173257981

Сделка прошла успешно. Немного задержали доставку, о чем заранее предупредили. Зато цена была наилучшей. Оплачивала предоплатой, все прошло без проблем. Рекомендую.
Александр Шевченко рекомендує цей магазин
18 листопада 2021

Купив: Накопитель SSD 2.5, Замовлення №173406242

Быстро перезвонили все объяснили, всё отлично !