Владимир Довгопол не рекомендує цей магазин
5 січня 2022

Хотів купити: ПРОЕКТОР OPTOMA UHD51

Сподобалося: наявність, відповідність умов оплати

Не сподобалося: відповідність ціни, оформлення замовлення

Цены на Хотлайн указывают в 2 раза ниже чем на самом деле
Відповідь представника «HIFI-PROFI»
Мы не можем указывать на хотлайне другие цены, не такие как на сайте. На сайте ведь цена правильная. Хотлайн получает и публикует цены именно с сайта. Здесь просто какой-то сбой, найдем причину и устраним.
Sergiy не рекомендує цей магазин
30 грудня 2021

Хотів купити: Акустичні колонки Magnat Needle Alu Super Tower

Товару, вказаного на сайті, в наявності нема. Ціна, вказана на сайті, - замануха. Продавець по телефону відповів унікальною фразою: "Я думаю, вам еті колонкі прощє в Кієвє купіть". А я думаю, що в таких продавців нічого не треба купувати взагалі.
Відповідь представника «HIFI-PROFI»
Товар доступен. И цена полностью актуальна. И да, я порекомендовал вам в последний день года купить его в Киеве, ближе к месту вашего жительства, где смогут быстрее организовать вам, возможно даже сегодня. И вас это обидело ?
З коментаря продавця можна було б зробити висновок, що він має вельми специфічне уявлення про торгівлю. До нього звертається клієнт по товар, який нібито є, а продавець відмовляється цей товар продавати і радить звернутися до конкурентів. Насправді ж висновок інший - продавець обманює. На сайті є пропозиція товару. В реальності цього товару нема. І ціна на нього теж не актуальна - інакше б продавець продав мені цей товар, а не розповідав, що я можу щось купити в іншому магазині. Я і без сторонніх порад знаю, де мені щось купувати. І коли на товар стоїть найнижча ціна з усіх пропозицій, цілком зрозуміло, чому клієнта цікавить саме ця пропозиція.
Представник магазину «HIFI-PROFI»
Вам видней конечно. Вы легко делаете выводы из 30-ти секундного разговора. Но даже сейчас вы можете купить данный товар, и именно по той цене, которая указана на сайте.
10 січня 2022 Відповісти
tushen не рекомендує цей магазин
14 грудня 2021

Хотів купити: Стаціонарний підсилювач для навушників FiiO K5 Pro

Спустя сутки не указали, что товара нет.
Відповідь представника «HIFI-PROFI»
Вам был дан мгновенный ответ, что этого устройства нет и по какой причине. И кроме того на нашем сайте не было указано, что данный товар в наличии.
Так навіщо ви пропонуєте товар, якого в вас нема і не факт що він з\'явиться?
Представник магазину «HIFI-PROFI»
Ну почему же не факт. FIIO K5 Pro в наличии
tushen відповів на коментар Крівчіков Ігор Миколайович
ЦАП AK4493? Проверьте, пожалуйста.
31 грудня 2021 Відповісти