Peter Svystak не рекомендує цей магазин
20 липня 2023

Хотів купити: Зарядна станція DELTA Max 2000 (DELTA2000-EU)

Оплатив замовлення на 53308. Передзвонили, магічним чином ціна перетворилася на 61000 з чимось :/
Bimerman рекомендує цей магазин
12 травня 2023

Купив: Apple MacBook Pro 14, Ноутбук Apple MacBook Pro 14” Space Gray 2021 (MKGP3, Z15G0016D), Замовлення №000001733

Якісне обслуговування, професійні консультанти, відповіли на всі питання. Порадувала швидка і безкоштовна кур'єрська достава менше ніж за 24 години після оформлення замовлення. По самому товару - питань не має взагалі, все як описано, навіть в заводській упаковці для перевезень а не лише в плівці. З побажань - зробіть оплату онлайн на сайті без додаткових комісій, це ж конкурентна перевага.
Олександр Мороз рекомендує цей магазин
8 травня 2023

Купив: Чохол Apple для iPhone 13 Silicone Case with MagSafe (PRODUCT) RED MM2C3, Замовлення №000001745

Доброго дня! Хочу порадити даний магазин. Всі умови виконані. Здивувала оперативність співробітників. Гарного всім дня!
Irina Reznik рекомендує цей магазин
11 квітня 2023

Купив: Apple MacBook Pro 13, Замовлення №2000000214

На замовлення швидко відреагували, оперативно виставили рахунок для сплати, запропонували безкоштовно нанести лазерним гравіюванням ру/укр символи. Дуже швидко доставили. Цілком задоволена процесом покупки.
Илья Тутко рекомендує цей магазин
10 квітня 2023

Купив: Apple MacBook Pro 16, Замовлення №000001726

Так как это кастом то он без русской и Украинской раскладки, мне предложили сделать ее бесплатно, потом продавец еще предложил чехол для него, я согласился так как думал о нем но забыл. Все было удобно и своевременно.
bel_kos рекомендує цей магазин
25 лютого 2023

Купив: Неттоп Apple Mac mini Early 2020 (MXNG30/Z0ZT000V2), Замовлення №000001696

Купив Mac mini по істотній знижці. Упаковка оригінальна і ціла, товар робочий. Дякую
Відповідь представника «TEHNOBOT»
Доброго дня! Дякуємо за відгук та дуже раді, що вам усе сподобалося)
smedzaty рекомендує цей магазин
23 лютого 2023

Купив: Смарт-годинник Garmin Fenix 7X Sapphire Solar Titanium w. Chestnut Leather Band (010-02541-19), Замовлення №000001692

Відповідь представника «TEHNOBOT»
Доброго дня! Дякуємо за відгук та дуже раді, що вам усе сподобалося)
Rulik рекомендує цей магазин
22 лютого 2023

Купив: Ноутбук Apple MacBook Pro 14" Silver 2023 (MPHK3), Замовлення №7

Наявність - так. Ціна - та ж. Консультація - на висоті. Доставка - вчасно. Документи - всі в наявності: рахунок, накладна, гарантія. Консультанти - терплячі і ввічливі. Що ще можна додати? - Рекомендую. Дякую магазину!
Відповідь представника «TEHNOBOT»
Доброго дня! Дякуємо за відгук та дуже раді, що ваше знайомство з нами залишилося приємним!)
Дашкевич Андрей Николаевич не рекомендує цей магазин
13 лютого 2023

Хотів купити: Планшет Apple iPad Pro 12.9 2022 Wi-Fi 256GB Space Gray (MNXR3)

Нема в наявності.
s9379992g рекомендує цей магазин
9 лютого 2023

Купив: Ноутбук Apple MacBook Pro 14” Silver 2021 (MKGR3, Z15J001XN), Замовлення №1234

Магазин рекомендую. Менеджер постоянно был на связи и оперативно отвечал на все вопросы касательно товара. Мак пришел вовремя, в оригинальной упаковке - все как и должно быть. Приятным бонусом в посылке был адаптер под наши розетки, так как брал версию с usa раскладкой, а также бесплатная доставка. Магазин топ!