Zharold рекомендує цей магазин
22 березня 2024

Купив: Навушники TWS JBL Wave Beam White (JBLWBEAMWHT), Замовлення №1954

Зробив замовлення, відразу оплатив на сайті, відправили в тей же день! Дуже оперативно, Дякую
Kateryna Tverdokhlib не рекомендує цей магазин
11 грудня 2023

Хотів купити: Геймпад для SP5

Дуже не раджу цей магазин. На чорну п'ятницю зробила замовлення в них по геймпаду для SP5. Так як в них була найнижча ціна. При цьому пропустила інші круті пропозиції в інших магазинах. І що ви думаєте? Вони навіть не зателефонували, коли відмінили замовлення самостійно. Просто написали що замовлення скасоване, і номер телефону. Типу хочеш дзвони і дізнавайся чому.. Найгірший онлайн магазин, що мені зустрічався.
Яна Романенко рекомендує цей магазин
10 вересня 2023

Купив: Смартфон Infinix Hot 30 8/256GB Racing Black, Замовлення №801

Все чудово відправили у день замовлення, також запропонували чехол та скло, скло замовила домовились що наклеють самі, але прийшло окремо. Наклеїда сама, трохи косо але всеодно добре. Дуже вдячна і рекомендую цей магазин
sk не рекомендує цей магазин
23 серпня 2023

Хотів купити: Смартфон Xiaomi Redmi Note 10 Pro 6/128GB Onyx Gray

Товру немає в наявності, хоча на Hotline товар відображається.
Anton Kosenko рекомендує цей магазин
17 липня 2023

Купив: MiJia Sonic Electric Toothbrush T100 White, Електрична зубна щітка MiJia Sonic Electric Toothbrush T100 White, Замовлення №3000006088

норм магазин, всё прошло штатно. Отправили оперативно.
wynary рекомендує цей магазин
13 квітня 2023

Купив: Смартфон Samsung Galaxy A34 SM-A346E 5G 8/256GB Silver (SM-A346EZSE), Смартфон Samsung Galaxy A34 5G 8/256GB Black (SM-A346EZKE), Замовлення №3000005593

Сергій Киричок рекомендує цей магазин
22 лютого 2023

Купив: Смартфон Samsung Galaxy A04 4/64GB зелений (SM-A045FZKG), Замовлення №Не було номеру замовлення

Відповідь представника «Фабрика Гаджетів»
Дякуємо за відгук. Нам дуже приємно. Оплачені замовлення зазвичай приймаються без дзвінка, якщо не виникає питань в оператора стосовно доставки. Це прискорює обробку замовлення та відправку. Сподіваємо ще не раз бачити Вас у якості нашого клієнта. Приємного користування.
Vladislav рекомендує цей магазин
21 лютого 2023

Купив: Смартфон Infinix Note 12 6/128GB Force Black, Замовлення №3000004713

Замовляв телефон, все супер
Медова Хмаринка рекомендує цей магазин
13 грудня 2022

Купив: Смартфон Samsung Galaxy M32 SM-M325F 6/128GB Light Blue (SM-M325FLBGSEK) , Замовлення №3000004621

Замовлення швидко прийняли та відправили. Уже на наступний день отримала свій телефончик. Дівчина оператор гарно все розповіла про гарантію та допомогла обрати чохол і захисне скло. Окремий бонус це безкоштовна поклейка скла. Рекомендую цей магазин
Firestarter1992 не рекомендує цей магазин
2 грудня 2022

Хотів купити: Смартфон Samsung Galaxy M32 6/128GB White (SM-M325FZWG)

Не рекомендую даний магазин, зробив замовлення на подарунок, чекав 4 дні але ТТП або смс так і не дочекався, написав в чат магазину там відповіли що не змогли дозвонитись(проблеми зі світлом не було звязку) тому відмінили замовлення БЕЗ ПОПЕРЕДЖЕННЯ! Відновити замовлення з попередньою ціною відмовились! Внаслідок зіпсований настрій , невчасно вручений подарунок та більше витрачених коштів.
Відповідь представника «Фабрика Гаджетів»
Даному клієнту телефонували чотири рази протягом дня. Ми не можемо ніяк вплинути на вимкнення світла та відсутність зв'язку. Так як на наступний день клієнт досі не вийшов на зв'язок, замовлення було скасовано та автоматично надіслано СМС про скасування на номер, вказаний у замовленні. Через вимкнений телефон клієнта йому напевно і повідомлення про скасування і повідомленя про наші дзвінки просто не доходять. Сам клієнт вийшов на зв'язок на четвертий день після замовлення. Бронь товару два дні. І оскільки ціна була акційна у день замовлення, то через чотири дні ми не можемо продати товар за старою акційною ціною, оскільки акція закінчилася через два дні після замовлення. У чат переписці клієнт вдавався до шантажу та грубив оператору "Або ми йому продаємо за старою ціною, або він пише негативні відгуки на всіх можливих платформах". Чат переписку клієнт також видалив. Напевно щоб не було доказів його шантажу та образ. Нам прикро, що складна ситуація в країні впливає на своєчасну обробку замовлень та їх відправку. Али ми зі своєї сторони робимо все можливе, аби опрацювати замовлення вчасно. На жаль не всі розуміють складнощі, та вважають, що відповідальність лежить лише на магазинові.