Ирина Писаренко рекомендує цей магазин
28 березня 2024

Купив: Електрична пилка-пемза Xiaomi ENCHEN Electric Foot Callus Remover (EMJ001, Замовлення №19968#1711403691

Спасибі за хорошу організацію роботи магазину: швидко відправили замовлення та інформували щодо статусу замовлення. Товар відповідає інформації на сайті, покупкою задоволена.
Daniil Hrigor'ev рекомендує цей магазин
2 березня 2024

Купив: Зовнішній акумулятор (павербанк) Baseus Magnetic Mini Fast Charging 20W 10000mAh Black (PPCX030001), Замовлення №20450877909755

Оксана Буряк рекомендує цей магазин
23 лютого 2024

Купив: Електро штопор, Електроштопор, Xiaomi Штопор HuoHuo Secret Wine Corkscrew-Pink HXS-P (HU0121), Замовлення №20450874148039

Задоволена швидкою доставкою, якістю штопора, приємною ціною і звичайно увагою до клієнтів! Бажаю успіхів і процвітання в мирній вільній країні!!
Elena Komarova рекомендує цей магазин
15 лютого 2024

Купив: Xiomi , Замовлення №20450869684347

дякую
Yuriy Yurchenko рекомендує цей магазин
9 лютого 2024

Купив: Jordan Judy Дзеркало для макіяжу Xiaomi LED NV663 White, Замовлення №10672

Купив те, що треба, було відправлено швидко, отримано вчасно. Дякую і рекомендую.
Silent Bob рекомендує цей магазин
14 січня 2024

Купив: Машинка для стрижки Enchen Boost White, Замовлення №10644589

Відправили день в день, ціна відповідала на хотлайні, замовив і оплатив швидко через сайт. Замовлення пройшло без проблем і без зайвої комунікації.
Larisa Boikova рекомендує цей магазин
10 січня 2024

Купив: Xiaomi Парасолька 90FUN Oversize Automatic Umbrella with Flashlight (Black) (90COTNT2008U-BKOO-OS), Замовлення №10125

Купила парасольку і кухонні ножиці. Все отримала швидко і заявленій якості.
Taras Fedorenko рекомендує цей магазин
3 січня 2024

Купив: Автоматична помпа для води Xiaomi Xiaolang TDS Automatic Water Supply (HD-ZDCSJ01), Замовлення №35456763

Гарний магазин, швидко все замовив, одразу відправили, на наступний день вже забрав. Задоволений сервісом!
Сергей Настаев рекомендує цей магазин
29 грудня 2023

Купив: Xiaomi mijia electric pump 1S, Замовлення №9736

Дякую продавцю за гарну ціну і швидку доставку.
Andriy Drobit рекомендує цей магазин
21 грудня 2023

Купив: Ультразвуковий очищувач Xiaomi EraClean Ultrasonic Cleaner Machine (GA01), Замовлення №Не пам'ятаю

Купив ультразвукову ванночку для чистки. Все працює.