Олег Мацкул рекомендує цей магазин
30 листопада 2023

Купив: PHILIPS QC5115/15, Машинка для стрижки QC5115/15, Замовлення №1908

Замовив в цьому магазині PHILIPS QC5115/15.Машинка спочатку поїхала в Дніпро замість Миколаєва,але продавець все виправив,оплатив повністю доставку.Рекомендую цей магазин
Валерій рекомендує цей магазин
10 листопада 2022

Купив: Baseus Bipow Digital Display 15W 20000mAh Black, Замовлення №893

Замовлення оформлялось ввечері, передзвонили наступного дня і повідомили, що весь товар розібрали. Запропонували почекати наступний завоз, який мав відбутись за кілька днів. Я погодився. Через пару днів я сам нагадав про себе і наступного дня павербанк мені відправили за ціною, яка була зафіксована в замовленні. Нормальний магазин, рекомендую.
Olena Soloviova рекомендує цей магазин
17 серпня 2022

Купив: Beurer TS-19 електропокривало, Замовлення №471

Не сподобалося: сервісна підтримка

Сподобалась ціна, найнижча на цей товар. Але довелось чекати 10 днів, поки відправлять замовлення. Не сподобалось те, що відсутній гарантійний талон.
Відповідь представника «techbox.com.ua»
Дякуємо за Ваш позитивний відгук! Гарантійний талон відправили Вам на пошту.
Nataly 1 рекомендує цей магазин
20 липня 2022

Купив: Утюг Braun TexStyle7 785 estp, Замовлення №271

Не сподобалося: сервісна підтримка

Цена полностью соответствовала заявленной на Hotline, выбирала с самой большой скидкой. Связались быстро. Пришлось немного подождать доставку, но это не критично. Утюг радует, спасибо. Но не понравилось то, что товар пришел без квитанции по оплате, гарантийный лист не заполнен и без печати. Это считаю существенным недочетом. Хочется, чтобы потребительские права полностью соблюдались. P.S. Гарантийку дослали на почту. Благодарю! Поэтому магазин однозначно рекомендую.
Vik Popasnaya рекомендує цей магазин
4 липня 2022

Купив: Philips QC5115/15, Замовлення №238

Все добре! Швидко відправили, якість товару гарна.
panoair рекомендує цей магазин
22 листопада 2021

Купив: Блендер Tefal BL985A31, Замовлення №126

Я знайшов в цьому магазині товар за найнижчою ціною. Товар обіцяли поставити на склад через тиждень, і я погодився чекати. Дійсно, через 10 днів чудовий блендер Tefal BL985A31 став хорошим подарунком для мами. Тому, я сміливо рекомендую Технобокс!