Игорь Мороз рекомендує цей магазин
11 березня 2024

Купив: Sony PlayStation 5 Slim 1TB+DualSense Controller, Замовлення №2689

Замовив ігрову консоль зв'язалися швидко ввічливий менеджер запакували як має бути прийшла поштою ціла іграшка була дитині але сам залипнув не на 1годину дякуємо магазин рекомендую
Nazar Dzhyhun рекомендує цей магазин
30 листопада 2023

Купив: Геймпад Sony DualSense Nova Pink (9728795), Замовлення №eee43

Чудовий магазин. Замовляв джойстик для пс5, прийшов дуже швидко. На жаль, через певний час з'явилися технічні проблеми у вигляді люфту правого стіка, що часто трапляється у джойстиках цієї серії. Зв'язався із технічною підтримкою, відправив, полагодили менш ніж за годину і відправили назад. Рекомендую!
Glue рекомендує цей магазин
3 вересня 2023

Купив: Стаціонарна ігрова приставка Microsoft Xbox Series X 1TB (889842640816), Замовлення №1360

Купував тут через наявність оплати частинами від монобанку. Замовив, зателефонували, відправили. Коробка була з оригінальними пломбами. Все пройшло чудово.
5 вересня 2023 Відповісти
Roman Shugol рекомендує цей магазин
14 серпня 2023

Купив: Геймпад Sony DualSense Midnight Black (9827696), Замовлення №2002

Перший раз купую шось в цьому інтернет-магазині. Оформив геймпад дуже швидко, помилився трошки з вибором оплати, довелося телефонувати на гарячу лінію магазину кілька разів, можу констатувати, що спілкування дуже клієнтоорієнтоване, ніхто не хамив, залишились лише позитивні емоції. Геймпад відправили буквально протягом 30-40 хвилин після замовлення. Фіскальний чек був присутній. До самого дуалсенса притензій немає, прийшов цілий, добротно упакований з наклейкою "Обережно крихке!".
5 вересня 2023 Відповісти
NEVV рекомендує цей магазин
26 липня 2023

Купив: Ріжкова кавоварка еспресо Delonghi EC 685.M, Замовлення №1944

Все супер, хамовили за 5 хвилин до шостої, через 20 хвилин товар вже був в дорозі, чим дуже виручили. Все строго відповідає опису, товар суперовий навіть в транспортній коробці. Дядую і звісно рекомендую
2 серпня 2023 Відповісти
Max Makarimov рекомендує цей магазин
9 липня 2023

Купив: Машинка для стрижки Braun HC5030, Замовлення №1825

Після замовлення відразу прийшла смс. Через 10 хвилин подзвонили, обговорили замовлення і в цей же день відправили мені товар. На наступний день отримав своє замовлення. Все швидко и по факту. Рекомендую!
РобертМаер рекомендує цей магазин
9 травня 2023

Купив: Мультипіч (аерофритюрниця) Philips HD9650/90, Замовлення №1648

Зробив замовлення, звязались швидко, відправили в той же день, сьогодні отримав радуємось з дружиною. Дякую
Roman Tkachuk рекомендує цей магазин
31 січня 2023

Купив: Мультипіч (аерофритюрниця) Philips HD9650/90, Замовлення №1306

Покупкою задоволений на всі 100%. Ціна та наявність відповідає. Приємний персонал та швидка доставка. Моя щира рекомендація!
александр рекомендує цей магазин
6 січня 2023

Купив: Стаціонарна ігрова приставка Microsoft Xbox Series S 512GB (889842651386), Замовлення №20450646382873

Отправили через час после заказа, на следующий день приставка уже была у меня, цена совпадает на сайте, наличие тоже. Супер сервис, спасибо.
Кетрін1604 рекомендує цей магазин
11 серпня 2022

Купив: Acer Aspire 3

Ноутбук Acer Aspire 3 отримала, доставили навіть раніше ніж очікувалось. Менеджери дуже швидко опрацювали моє замовлення через кілька хвилин після оформлення зв'язалися зі мною, наявність та вартість товару актуальна. Роботою магазину задоволена, дякую.