Denis Bogush не рекомендує цей магазин
19 серпня 2023

Хотів купити: Смартфон iPhone 12 Pro 128GB Graphite (MGMK3/MGLN3)

В телеграмі пишуть, що товар новий, насправді присилають відновлені та стверджують, що вони нові. Телефон був в упаковці, з плівками під оригінал, на справді видно, що телефон вмикався місяць тому. Не раджу купувати.
Эдуард Ясеновский не рекомендує цей магазин
3 липня 2023

Купив: Смартфон Galaxy S20 Ultra 5G SM-G988B 12/128GB White, Замовлення №0000

Не сподобалося: повернення товару, фіскальний чек

Сергей Шкляр не рекомендує цей магазин
23 травня 2023

Купив: Смартфон iPhone 11 64GB White (MWL82), Замовлення №333333

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару

Не сподобалося: повернення товару, відповідність умов оплати, фіскальний чек

Не рекомендую цей магазин НІКОМУ. Продають востановлені телефони, купував новий телефон у них, сенсор жив сам по собі, по гарантії замінили на інший, з іншим все точно те саме, сам нажимає, сам дзвонить, живе своїм життям, відніс телефон в сервісний центр, хлопці при мені розібрали, половина деталей з Китая, НЕ РЕКОМЕНДУЮ ВЗАГАЛІ ЦЕЙ МАГАЗИН
Олександр_86 не рекомендує цей магазин
19 серпня 2022

Купив: Смартфон iPhone 8 256GB Space Gray (MQ7F2), Замовлення №ТТН 20450447815056

Представник магазину «DS100»
Доброго дня. Зверніться до нас та надайте данні про покупку для перевірки інформації. Дякуємо
19 серпня 2022 Відповісти
Доброго дня! ТТН 20450447815056. Цієї інформації достатньо?
19 серпня 2022 Відповісти
Доброго дня! ТТН 20450447815056. Цієї інформації достатньо?
19 серпня 2022 Відповісти
Sergey Nechas не рекомендує цей магазин
13 серпня 2022

Хотів купити: Смартфон iPhone 12 128GB (PRODUCT)RED (MGJD3/MGHE3)

Сподобалося: наявність, оформлення замовлення, відповідність умов оплати

На сайті ціна віща на 7000 грн
Представник магазину «DS100»
Добрий день ви можливо не на ту ціну дивились,а відразу залишаєте негативні відгуки,зверніться до нас для вирішення непорозуміння . Яким чином ціна може відрізнятись на 7000 грн?
25 серпня 2022 Відповісти
Andrey Kornienko рекомендує цей магазин
15 липня 2022

Купив: Samsung Galaxy Note 10+ SM-N975U

Хлопці працюють швидко,-ввечері замовив товар, а на слідуючий день забрав. Дозволили розпакувати і пересвідчитись, що все ОК. Непрацюючу гарнітуру обміняли одразу без зайвих питань. Все оперативно. Молодці!
El Presidente рекомендує цей магазин
23 травня 2022

Купив: Смартфон Galaxy A52s 5G 6/128GB Awesome Black (SM-A528BZKD), Замовлення №137

Товар був у наявності за ціною, що була вказана на hotline. Відправили у той же день, за два дні посилка вже була на пошті. Товар відправили післясплатою.
Представник магазину «DS100»
Ми раді що ви залишились задоволеним покупцем у нашому магазині. Гарного користування вам та мирного неба,ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!
24 травня 2022 Відповісти
Ярослав Анатольевич Веселый рекомендує цей магазин
21 травня 2022

Купив: Смартфон Galaxy A52s 5G 6/128GB Awesome Black (SM-A528BZKD), Замовлення №138

Магазин крутий. Отримав товар вже на другий день.
24 травня 2022 Відповісти
Серега Герасименко не рекомендує цей магазин
20 вересня 2021

Хотів купити: Samsung Galaxy Note20 Ultra SM-N985F 8/256GB Mystic Black

А. Рыженко не рекомендує цей магазин
20 вересня 2021

Хотів купити: Смартфон Google Pixel 4 XL 6/64GB Oh So Orange

Сподобалося: наявність

На хотлайн цена на google pixel 4xl была указана 13999,перейдя в магазин я увидел 14499!