Oleg1234 рекомендує цей магазин
26 березня 2024

Купив: Lenovo Legion Slim 5 16APH8 (82Y9004LCK), Ноутбук Lenovo Legion Slim 5 16APH8 (82Y9004LCK), Замовлення №567

Долго искал ноутбук в данной комплектации, обзвонил кучу магазинов, и везде были те или иные расхождения с наличием, ценой и тд. В GeekAbyte все было в наличии и цена совпадала с заявленной. Получил хорошую консультацию по техническим вопросам до и после покупки. Заказал наложенным платежом по Украине БЕЗ КАКИХ ЛИБО ПРЕДОПЛАТ, что так же было очень важно для меня. Осмотрев на почте и проверил все нюансы, забрал и пользуюсь с удовольствием. Магазин рекомендую.
Сережа Подвиг рекомендує цей магазин
9 березня 2024

Купив: Ноутбук Lenovo IdeaPad Pro 5 16APH8 (83AR0014RM), Замовлення №63025

Придбав ноутбук Леново, менеджер, що супроводжував звуть Влад, з Києва у Дніпро доставка за добу, товар належної якості, ціна та що заявлена на сайті менеджер відповідав на дзвінки миттєво, магазин рекомендую!
realmrmax рекомендує цей магазин
8 березня 2024

Купив: Ноутбук HP OMEN 17-ck1214nw (712G2EA), Замовлення №2482

Serhii не рекомендує цей магазин
26 лютого 2024

Хотів купити: Навушники з мікрофоном Creative BlasterX H6 (70GH039000000)

На сайті пишуть, що є в наявності. По факту в наявності немає. Мені ніхто не телефонує, доводиться самому телефонувати. Строки відправки так і не змогли надати. Довелося замовити в іншому магазині.
OlegTs рекомендує цей магазин
13 лютого 2024

Купив: Ноутбук MSI Titan 18HX A14VIG (A14VIG-065PL), Замовлення №ХЗ не помню

Denys рекомендує цей магазин
5 лютого 2024

Купив: Ноутбук Razer Blade 16 (RZ09-0483UEJ4-R3U1), Замовлення №2425

Вирішив придбати собі ноутбук, під час пошуку комплектації яка мене цікавить натрапив на цей магазин і не прогадав. За три дні після погодження деталей замовлення і внесення символічного завдатку ноутбук вже був у Києві.
Vasyl Saienko рекомендує цей магазин
1 грудня 2023

Купив: Ноутбук ASUS ZenBook 15 OLED UM3504DA Basalt Gray (UM3504DA-NX132), Замовлення №2323

Купував ноутбук Asus Zenbook 15 OLED. Зв'язались дуже швидко, відправили товар в той же день. Були проблеми з драйверами звуку, допомогли розібратись. Рекомедую цей магазин.
Илья Тяпкин рекомендує цей магазин
28 листопада 2023

Купив: Ноутбук ASUS ROG Strix G16 G614JV (G614JV-N4156), Замовлення №1

alivnik рекомендує цей магазин
24 жовтня 2023

Купив: Ноутбук Lenovo IdeaPad 5 Pro 16ARH7 Cloud Grey (82SN00C1RM), Замовлення №0000

Магазин - супер! Позвонил - уточнил по ноутбуку - через полчаса отправили Новой почтой. НА следующий день забрал в отделении. Рекомендую!
Lanallit рекомендує цей магазин
20 жовтня 2023

Купив: Монітор Dell G3223Q (210-BDXS), Замовлення №-

Купив монітор Dell G3223Q. Усе пройшло дуже швидко, монітор прийшов у ідеальному стані, жодного битого пікселя. Рекомендую цей магазин