Mr Vi рекомендує цей магазин
11 січня 2023

Купив: Titanium T07, Замовлення №З-1754

Вчасно доставили, ціна актуальна, світить гарно, додатково ще придбав акумулятор на 4000. Рекомендую !!!
Владислав Мартыненко рекомендує цей магазин
28 листопада 2022

Купив: Балон газовий - картридж CAMPINGAZ CP 250, Замовлення №З-1544

Максим рекомендує цей магазин
26 листопада 2022

Купив: Балон газовий - картридж CAMPINGAZ CP 250, Замовлення №1458

Сподобалося: відповідність ціни, оформлення замовлення, відвантаження товару, сервісна підтримка, відповідність умов оплати

Замовляв на сайті газовий балон CAMPINGAZ CP 250. Мені перетелефонували та сказали що його немає в наявності але запропонували інший балон який підходить до моєї плитки. Балони фірми Virok справді підійшли до моєї плити campingaz camp bistro 3. Хлопці справді професіонали та працюють на своєму місці! Замовляю цей газ вже у друге. Магазин рекомендую. Успіхів та гарного розвитку вам та вашому сайту.
Відповідь представника «EXTRAMARKET»
Вітаю, так, визнаємо, що деякі товари дуже швидко закінчуються у зв'язку з ажіотажем. Намагаємося задовольнити попит наших клієнтів в максимальному обсязі і, в разі чого запропонувати саме те що підійде в якості повноцінної заміни, якщо товар закінчився. Сподіваємось на подальшу співпрацю.
DiN рекомендує цей магазин
26 жовтня 2022

Купив: Балон газовий Virok Баллон газовый одноразовый с цанговым соединением 220g (44V152)

Нужны были срочно газовые балончики. Приняли заказ, доставили очень быстро! Все замечательно! Ребята - молодцы!
Відповідь представника «EXTRAMARKET»
Дякуємо за позитивний відгук. Будемо і надалі старатися виконувати нашу роботу як найкраще
Александр Рудык рекомендує цей магазин
28 червня 2022

Купив: Електрокоса DeWALT DCM561P1

Vlad Abalkanov рекомендує цей магазин
22 лютого 2022

Купив: Дисковая пила DEWALT DWE560, Замовлення №З-1076

Удобный сайт и быстрая отправка, была небольшая ошибка с комплектацией, но менеджер Евгений быстро её решил, всё пришло без повреждений, есть полная гарантия на товар, и к заказу положили вкусные конфетки, мелочь, а приятно
Відповідь представника «EXTRAMARKET»
Благодарим за тёплые слова, искренне надеемся на продолжительное сотрудничество.