Відгуки inter.if.ua | досвід покупки, відгуки, враження | Hotline.ua

Відгуки покупців про інтернет магазин inter.if.ua

Вибрані 16 відгуків: усі відгуки, 12 місяців Приховати підсумкову діаграму за всіма відгуками на магазин

• Вчора

Чудесний магазин з ідеальними цінами в сьогоднішній час. При замовленні стався один нюанс, що всі товари не зможуть відправити в один день, на що я сказав нічого страшного віпдравляйте те що зможете, і приємно був здивований, що останній товар магазин сам відправив за свої кошти, всім рекомендую, сервісна підтримка працює відмінно!

Мишка HyperX Pulsefire Haste Black (4P5P9AA) Клавіатура Hator Rockfall EVO TKL Optical Black (HTK-6

• Вчора

• 3 червня 2022 р.

Заказывал наушники. Всё прошло на высшем уровне. Ночью оплатил, утром ответили, в обед отправили. Через день уже забрал. Упаковано отлично, товар оригинальный и качественный. Цена на момент покупки на мой товар была ниже, чем во всех остальных магазинах. Рекомендую.

Навушники Hator Hypergang EVO (HTA-810)

сервісна підтримка

Чек дали только по требованию.
Гарантийный талон не дали , мол у них он в базе)

Відповідь представника «inter.if.ua»

Доброго дня, чек надаємо після отримання товару Вами - протягом 1-2 днів. Гарантійний талон з товаром, незаповнений з товаром був у комплекті.

Монитор

• 9 травня 2022 р.

Ціна відповідала за"явленій і була значно нижча ніж в інших магазинах. Приємно здивувала оплата картою, не на карту, а картою через Liqpay! На додачу поцікавився чи не можуть зробити знижку на ще один товар який знайшов по відгукам на цей же магазин і мені погодилися продати останній екземпляр по "довоєнній" ціні. На додачу ще й відправили на 3 дні раніше ніж обіцяли. Однозначно рекомендую до замовлення і буду сам купувати майбутньому - приємне відкриття серед не мережевих магазині.

Baseus Gan 2 pro Quick charger

• 9 травня 2022 р.

Зробив замовлення о 16:23, сплатив і вже в 16:33 отримав ТТН. Встигли, навіть, відправити у той самий день.

Мишка Razer Basilisk V2 (RZ01-03160100-R3M1)

• 26 квітня 2022 р.

Отличные цены и профессиональные консультанты. Было приятно у них делать покупку. Заказ ехал дольше, чем обещали, но сейчас тяжелая ситуация в стране, потому не жалуюсь.

SteelSeries Prime Wireless Black

• 26 березня 2022 р.

Замовив ноутбук. Менеджер відповів на всі питання стосовно характеристик. Після замовлення ноутбук у той же день був уже у мене. Ноутбук не відкривали до мене, він абсолютно новий.
Користуюся вже тиждень ноутбуком для роботи - усім задоволений.
Магазин рекомендую.

hp probook 455 g8

• 22 березня 2022 р.

Дуже оперативне обслуговування. Компетентний, та привітний менеджер.
Саме те, чого очікуєш від інтернет-магазину - швидко і якісно.

Монітор Samsung LS27R650FDIXCI

• 21 березня 2022 р.

Дуже приємне спілкування, відразу по телефону перевірили наявність товару та запропонували зручні терміни доставки та варіанти оплати. Товар прийшов у зазначений менеджером час. У досить непростий час адекватна ціна та оперативність викликає повагу та велику подяку. Впевнено рекомендую цей магазин іншим, та й в подальшому сам буду користуватися його послугами. Все буде Україна!

Фен Philips BHD504/00