Orest Sovin рекомендує цей магазин
16 квітня 2024

Купив: Клавіатура HATOR Rockfall 2 Mecha TKL Authentic Edition Black (HTK-530), Замовлення №7824

Забрав замовлення у магазині за два дні, найкраща ціна-сервіс, з-поміж інших онлайн магазинів. Клавіатурою задоволений, на тихих та змазаних перемикачах, має особливий дизайн.
Vadym Nemchenko рекомендує цей магазин
28 березня 2024

Купив: Комутатор некерований Mercusys MS108G, Бездротовий маршрутизатор (роутер) TP-Link Deco X60 1-Pack, Замовлення №7782

Можу рекомендувати магазин - замовлення було швидко опрацьовано і відправлено. Крім того мені вперше при замовленні онлайн і оплаті, зразу був висланий товарний чек
Mykhailo Shevchuk рекомендує цей магазин
3 листопада 2023

Купив: Водорозчинні чорнила Epson 103 Black (C13T00S14A), Автомобільний відеореєстратор Xiaomi 70mai Dash Cam A400 Gray (MIDRIVE A400), БФП Epson EcoTank L3250 (C11CJ67405, C11CJ67412), ДБЖ для роутера VIA Energy Mini UPS, Замовлення №25dOTruiFFc

З 2013 роблю замовлення в даному магазині! Ціни завжди найкращі серед інших магазинів, широкий асортимент товару, при потребі можуть порекомендувати аналог або кращу позицію! Рекомендую до покупок в даному магазині!
Alexey Khaletskyy рекомендує цей магазин
25 вересня 2023

Купив: Комп\'ютер INTEL NUC 13 Pro Kit / i5-1340P, EU cord (RNUC13ANKI50002), Монітор Samsung Professional T45F (LF24T450G) (LF24T450GYIXCI), Замовлення №6703

Замовляв у цьому магазині вперше, все дуже сподобалось. Ціна на INTEL NUC була одна з найкращих. Монітор працює без нарікань, доставили безкоштовно майже до дому.
Sergey не рекомендує цей магазин
11 серпня 2023

Хотів купити: Пристрій безперебійного живлення Ritar RTSW-600NL12 LED (360Вт) (RTSW-600NL12), ДБЖ для роутера Ritar RTSW-600NL12 LED

Зробив замовлення, зателефонував до магазину. Менеджер пообіцяв передзвонити протягом 30 хвилин. Прочекав 4 години. Ніхто не перездвонив і з мого номера перестали брвти слухалку. Не рекомендую магазин. Ціни ставлять мінімальні на позиціїї яких немає в наявності.
Відповідь представника «inter.if.ua»
Доброго дня, Ви зробили замовлення у пятницю в обід. У нас на жаль стався збій - не приходили замовлення з сайту. У понеділок зранку Вам все відвантажили за вказаною вартістю на сайті.
Дима Назаров не рекомендує цей магазин
2 серпня 2023

Хотів купити: Карта пам\'яті Kingston 128GB SDXC class 10 UHS-II U3 Canvas React Plus (SDR2/128GB)

цена відрізняється від hotline
Відповідь представника «inter.if.ua»
Добрий день, технічно певний період часу 15-30 хв. вартість може відрізнятись, через те, що ціни на сайті вже оновились, а на хотлайні ще ні. Ви, мабуть потрапили саме в цей момент.
dOret рекомендує цей магазин
10 липня 2023

Купив: Корпус Deepcool MATREXX 55 MESH ADD-RGB 4F (DP-ATX-MATREXX55-MESH-AR-4F), SSD накопичувач Kingston KC3000 2048 GB (SKC3000D/2048G), Клавіатура HATOR Starfall RGB Green switch (HTK-598), Замовлення №№6374

Загалом враження позитивні. Нарікання є лише на графік роботи. Працювати лише до 17ї, ну... Яким чином клієнт повинен забирати у вас товар?
Mykola рекомендує цей магазин
15 червня 2023

Купив: Відеокарта ASUS DUAL-RX6600-8G-V2, Замовлення №6288

Є можливість написати у телеграм і отримати відповідь. Це хороша перевага порівняно з іншими магазинами котрі мають ботів у котрих ніколи не отримати корисної відповіді. Також є можливість онлайн оплати відразу, не очікуючи смс з реквізитами. Гарно запакували товар, відправили відразу у перший день.
Данило Погрібний рекомендує цей магазин
9 червня 2023

Купив: Навушники AKG K52 Black (3169H00010), Навушники без мікрофону AKG K52 (3169H00010), Замовлення №6260

Soundman не рекомендує цей магазин
9 червня 2023

Хотів купити: Пам'ять для настільних комп'ютерів G.Skill 32 GB (2x16GB) DDR4 3600 MHz Ripjaws V Classic Black (F4-3600C18D-32GVK)

Не було в наявності.