Евгений Алексеевич рекомендує цей магазин
25 березня 2024 На модерації

Купив: Планшет iPad 10.9 2022 Wi-Fi 64GB Silver (MPQ03), Замовлення №6388

Дяченко Сергій рекомендує цей магазин
21 березня 2024

Купив: Смартфон Apple iPhone 15 Pro Max 256GB Natural Titanium, Замовлення №0960

Чудовий інтернет-магазин. Заявлене в каталозі товарів відповідає дійсності від ціни до якості та програм кредитування . Доставка в найкоротший термін і ЗА РАХУНОК ПРОДАВЦЯ. Особливо хотів би відзначити менеджера-консультанта Дашу. На всі питання надаються відповіді та дієві рекомендації. Купую в даному магазині вдруге і думаю не в останнє. Всім рекомендую!
Юрій Підчаша рекомендує цей магазин
21 березня 2024

Купив: Apple Watch Nike SE (1Gen) 44mm Silver, Pure Platinum Black Sport , Apple Watch Nike SE (1Gen) 44mm Silver, Pure Platinum Black Sport Band, LTE, Замовлення №0966

Щиро вдячний менеджеру Даша ) за всю інформацію, консультацію, хороше відношення Рекомендую менеджера Даша ?
Ommoraki рекомендує цей магазин
16 березня 2024

Купив: Окуляри віртуальної реальності 4 8/128GB (PICO4SG8G128G), Замовлення №000924

Быстро связались для подтверждения. Отправили в тот же день. Всё доехало отлично. Хороший магазин, рекомендую.
PALVAS рекомендує цей магазин
13 березня 2024

Купив: Стаціонарна ігрова приставка Xbox Series X 1 TB Diablo IV Bundle (RRT-00035), Замовлення №0747

У магазині "iSpot" купував вперше, замовив у них: "Microsoft Xbox Series X 1 TB Diablo IV Bundle", придбанням залишився задоволений, товар оригінальний і все доставили в обговорений термін. Також я хочу відзначити менеджера на ім'я Даша, яка професійно мене проконсультувала. Я маю великий досвід купівель у різних інтернет магазинах і в наш час дуже рідко зустрічаються працівники, які якісно та професійно виконують свою роботу.
Sergiy Kovpak рекомендує цей магазин
9 березня 2024

Купив: Смартфон iPhone 13 Pro 128GB Graphite (MLV93), Замовлення №——

Відверті продавці без бажання аби впарити товар, розказали про якість заміненого акумулятору і різницю відносно оригіналу, дають гарантію на рік, без проблем міняють товар якщо не підійшов. Дуже лояльні навіть в поверненні нового товару
Мурчаль рекомендує цей магазин
8 березня 2024

Купив: Окуляри віртуальної реальності Quest 3 128GB, Замовлення №0697

Чудовий магазин. Оплата частинами без націнки, 12 місяців гарантії, швидка доставка (ще й безкоштовна). Рекомендую.
Жека81 рекомендує цей магазин
7 березня 2024

Купив: Garmin Fenix 6X Pro, Замовлення №0739

Годинник офігенний : ) Консультант Даша найкраща : )
Иван Горпинич-Радуженко рекомендує цей магазин
4 березня 2024

Купив: Смартфон iPhone 15 Pro Max 256GB White Titanium (MU783), Замовлення №0716

Відповідь представника «iSpot»
Дякууууууємо вам за такий класний відгук) Раді, що виправдали довіру і будемо раді допомогти ще) Гарного вам настрою!
Meltordes рекомендує цей магазин
21 лютого 2024

Купив: Окуляри віртуальної реальності Quest 3 128GB, Замовлення №0583

Придбав тут шолом meta quest 3. З усіх магазинів, де цей товар був в наявності, тут були найвигідніші умови. 12 місяців гарантійний термін без будь яких доплат, можливість оформлення без процентної оплати частинами, гарна ціна. Замовлення опрацювали дуже оперативно, і я отримав відправлення вже наступного дня. Також сподобалось, що за доставку сплатив магазин, приємний бонус:) Дякую за гарну роботу, буду рекомендувати знайомим.
Відповідь представника «iSpot»
Дякуємо вам за такий великий і крутий відгук і деталі) Лише найкращих VRажень у світі VR