Arkadiy рекомендує цей магазин
28 лютого 2024

Купив: Комп\'ютерне крісло для геймера Cougar Armor ELITE White, Замовлення №#F0175007

alan.sesarskiy рекомендує цей магазин
16 лютого 2024

Купив: MSI B550 TOMOHAWK, Блок живлення POLARIS 3.0 1050W (PPS-1050FC-A3), Замовлення №#F0172795

Купував у цьому магазині. Відмінний сервіс обслуговування. Менеджер допоміг підібрати блок живлення та материнську плату. Посилка прийшла дуже швидко. Далі менеджен консультував зі збирання. Рекомендую цей магазин! Товар, гарантія та відмінний сервіс обслуговування!
Олександр Лазарець рекомендує цей магазин
25 січня 2024

Купив: Комп'ютерне крісло для геймера Armor ELITE White, Комп'ютерне крісло для геймера Armor Elite Black, Замовлення №-

Замовляв ігрове крісло. Все відповідає заявленому. Окремо хочу виділити саме у відгуку - роботу консультантів. Таких працівників зустрічаю вперше) Зі мною провозилися цілий вечір, консультуючи що і як краще зробити. Адже хотів зробити оплату частинами - а випадково за всю ціну придбав. Проте все було вирішено дуже швидко зі сторони магазину. Тому, не пожалкував, що обрав саме цей магазин)
PavloMK рекомендує цей магазин
24 січня 2024

Купив: Be quiet! Dark Rock 4, Повітряне охолодження Dark Rock 4 (BK021), Замовлення №#F0167889

Rainbow Veins рекомендує цей магазин
15 грудня 2023

Купив: Комп'ютерне крісло для геймера Kaiser 3 XL Green (AD12YDC-XL-01-E-PVC), Замовлення №F0152208

Володимир Олександрович рекомендує цей магазин
29 листопада 2023

Купив: Блок живлення Straight Power 11 Platinum 650W (BN306), Замовлення №F0151544

Рекомендую даний сайт, оскільки дуже сподобалося спілкування з менеджером Support, оскільки продавці зацікавлені в продажі товарів і вибору комплектуючих до пк, навіть ще до початку замовлення товару! Хотілося щоб ціна була найнижча серед конкурентів на hotline ua оцінка: відмінно
Дякуємо за Ваш відгук! Чекаємо нової зустрічі ;)
Зробіть подарункову накопичувальну картку для знижок, для обміну на бонуси.
1 грудня 2023 Відповісти
380680761286 рекомендує цей магазин
29 жовтня 2023

Купив: CSB Battery EVH12150, Акумулятор для ДБЖ EVH12150, Замовлення №F0147830

Понравились: контакт, честность, условия оплаты при самовывозе.
Su Olex рекомендує цей магазин
27 жовтня 2023

Купив: Материнська плата PRIME B450M-K II, Процесор Ryzen 5 4600G (100-100000147BOX), Повітряне охолодження AG400 LED (R-AG400-BKLNMC-G-1), Пам'ять для настільних комп'ютерів 16 GB (2x8GB) DDR4 3600 MHz Redline Lumina (MLA4C360JNNM8GX2), Замовлення №F0147675

Все зручно без зайвих проволочок. В який день заказав (в першу половину дня) в той і відправили. Не перший мій заказ в цьому магазині. Служба підтримки в телеграму оперативна, ввічлива та зацікавлені в допомозі. Велике дякую!
Kelvegil рекомендує цей магазин
3 жовтня 2023

Купив: настільна стійка TD32-1152, Клавіатура Apex PRO (64626), Монітор XG27UQ ROG Strix (90LM05A0-B01370), Геймерський ігровий стіл E-Mars, Замовлення № #F0138586

Супер топ - купив тут стіл, два монітори і клавіатуру, кронштейн Зі мною носилися і консультували по всім питанням ще до того, як зрозуміли, що я хочу зробити покупки на чималу сумму - відчувається, що розбираються в своїх товарах і намагаються допомогти покупцю
Бадрук Илья рекомендує цей магазин
4 вересня 2023

Купив: Мікрофон для ПК AmpliGame A6V, Замовлення №PA155676

Дуже терміново потрібен був мікрофон, продавець увійшов в моє положення та відразу відправив, по передоплаті. Дуже дякую вам)