Тетяна Теплякова рекомендує цей магазин
25 жовтня 2022

Купив: Тепловізор iray eye e3w, Замовлення №24

tatjanasorokivskaja не рекомендує цей магазин
19 жовтня 2022

Хотів купити: Razor HD 4000 (LRF-250), Замовлення №не вказали

Відповідь представника «clever-market.com.ua»
Доброго дня. Вся надана Вам інформація, перевірялася у імпортера, але на жаль, пізніше митниця запросила додаткові документи на товар, що призвело до затримки. Ми повідомили всім нашим клієнтам про цю ситуацію, але Ви не виходили на звязок, тому і виникла дана ситуація. Після того як Ви звязались з нами, а це сталось через добу!, ми запропонували Вам компенсацію за затримку. Дякую
Ні зі мною, ні з людиною, яка мала отримувати товар не зв\'язувалися ( ми весь день були разом з телефонами!) Коли товар на митниці - це НЕ В НАЯВНОСТІ! ММАГАЗИН ОБМАНЮЄ і перешкоджає будь якій допомозі воєнним своїм обманом! Сподіваюсь, цей відгук люди будуть бачити і ніколи з вами не матимуть справу! Ніяка компенсація не потрібна! Адже все, що було треба - це вчасно доставити замовлений товар на фронт! А ви цьому перешкодили і ще й брешете!
21 жовтня 2022 Відповісти
Представник магазину «clever-market.com.ua» відповів на коментар tatjanasorokivskaja
Доброго дня. Дякуємо за відгук. По данній ситуації ми дали коментарі вище.
22 жовтня 2022 Відповісти
Shaman01 не рекомендує цей магазин
10 серпня 2022

Хотів купити: Коллиматорный прицел Vortex Crossfire коллиматорный Red Dot 2 MOA DOT Weaver (CF-RD2)

Відповідь представника «clever-market.com.ua»
Дякуємо за Ваш відгук. Ми дуже добре знаємо ціну кожної години, дня війни, тому в режимі 24/7 ми допомагаємо нашим клієнтам воїнам та волонтерам отримувати необхідні їм речі з нашого асортименту та наближувати з їх допомогою перемогу. Про це свідчать десятки позитивних відгуків на наш магазин та повторні звернення наших клієнтів. Ми слідкуємо за нашим контентом, ціною, наявністю товарів і надаємо клієнту повну інформацію про товар та строки його відправки. Ми цінуємо кожного нашого клієнта, але в наших правилах не починати та продовжувати роботу з людьми, в данному випадку - чоловіком, який дозволяє собі нецензурно розмовляти з нашим менеджером, в данному випадку - жінкою.
В данному випадку Ви начали кричать в трубку і доказувать, що якщо стоїть в наявнсоті, а товару не має то це нормально - це брехня і вводе клієнта в оману. Також брехня що Ви працюєте 24/7. В даний час Ви нашу перемогу тільки віддаляєте тим, що надаєте неправдиву інформацію у себе на сайті. І як би Ви відразу продали що було замовлено, то Ваш товар працював би на перемогу, а так згаєний дрогоцінний час.
11 серпня 2022 Відповісти