Анна Паршихина рекомендує цей магазин
7 березня 2024

Купив: Айфон 15 про Макс 256, Замовлення №19259

Дякую , купила айфон 15 про Макс (256)дуже задоволена обслуговуванням, швидко доставили замовлення ,як говориться зайшла - купила, приємний продавець ( Мала Житомирська ) все розповів, показав, ціна як на сайті сюрпризів не було © .рекомендую, Дякую за гарний настрій від вашого магазину !)))
Ю1982 рекомендує цей магазин
17 лютого 2024

Купив: iPhone , Смартфон Apple iPhone 14 Pro Max 256GB Gold (MQ9W3), Замовлення №126

Прекрасне обслуговування: все швидко, професійно, приємно. Навіть почистили старий телефон, зоб він ще слугував дитині. Дякую
Volodymyr Roi рекомендує цей магазин
3 лютого 2024

Купив: Смартфон Apple iPhone 15 Pro 128GB Black Titanium (MTUV3), Замовлення №19206

Купую в цьому магазині вже не вперший раз, все як завжди на вищому рівні!
kvpud рекомендує цей магазин
19 січня 2024

Купив: Смартфон Apple iPhone 15 128GB Black (MTP03), Замовлення №19147

Дуже хвилювався обрати саме той магазин для купівлі першого iphone. Досвіду користування до цього не було. Персонал ввічливо зустріли, перевірили на офіційному сайті apple, відкрили, допомогли активувати icloud. Телефон для євпропейського ринку, а саме Німеччини, що теж приємно. Зробили знижки на скло, поклейку і блок зарядки (також офіційний). Ну і звичайно ЦІНА телефону - вона була однією з найнижчих. Рекомендую, однозначно - так!
kingweeknd93 рекомендує цей магазин
12 січня 2024

Купив: Apple iPhone 13 128GB Midnight (MLPF3), Замовлення №Чек №30

Брав телефон у магазині, товар був у наявності, чудове обслуговування, все сподобалось
Lisles рекомендує цей магазин
10 січня 2024

Купив: Смартфон Apple iPhone 15 Pro Max 256GB Natural Titanium (MU793), Замовлення №27

Лучший магазин, прекрасный продавец, очень вежливый, довольна на все 1000 Рекомендую
Ilya Solonyy рекомендує цей магазин
5 січня 2024

Купив: Смартфон Apple iPhone 15 Pro 128GB Natural Titanium (MTUX3), Замовлення №19101

Все супер, швидко та за розумну ціну
Юрий Луценко рекомендує цей магазин
18 грудня 2023

Купив: Смартфон Apple iPhone 15 Pro Max 256GB Blue Titanium (MU7A3), Замовлення №312

Задоволенний покупкою, сервісний приємний підхід
Юрий-1971 рекомендує цей магазин
14 грудня 2023

Купив: Смартфон Apple iPhone 15 Pro Max 256GB Blue Titanium (MU7A3), Замовлення №295

Рекомендую цей магазин. Товар був у наявності, ціна відповідала заявленій на Хотлайн. Ввічливі продавці та зручне місце продажу
Al Karma рекомендує цей магазин
10 грудня 2023

Купив: Миша Logitech MX Master 3S Pale Grey (910-006560), Замовлення №18987

Отримав замовлення у той же день, що і замовив. Все супер)