IVP MUSIC рекомендує цей магазин
4 грудня 2023

Купив: Мікрофон Takstar PC-K850 Black, Замовлення №153835

Певно що, найкращий музичний магазин, по клієнтоорієнтованості. Купував у них конденсаторний мікрофон Takstar K850PC, через півроку служби у ньому сталась якась механічна поломка і довелось відправити по гарантії. За 7 днів, вони прислали мені новий мікрофон)) ще окремо хочу відмітити консультанта Дашу, швидко зорієнтувала, завжди давала зворотній зв'язок, і підтримувала тепле спілкування на всіх етапах. Дякую за сервіс, буду радити цей магазин усім своїм знайомим))
Коломоец Валера рекомендує цей магазин
18 вересня 2023

Купив: Midi-інтерфейс MOTU MIDI Express XT (USB), Замовлення №620

Я задоволений цим магазином. Вибір є і досить непоганий. Ціни адекватні. Персонал привітний. Все норм, можу рекомендовати!
Линник Егор рекомендує цей магазин
13 вересня 2023

Купив: Програвач вінілових дисків Audio-Technica AT-LP60XUSB Black, Замовлення №653

Магазин з широким асортиментом різних інструментів та аксесуарів до них. Тут працюють професіонали, які знають відповіді на всі запитання! Дуже добре, що я Вас знайшов! Тепер я Ваш клієнт назавжди!
Кожемяко Алена рекомендує цей магазин
2 вересня 2023

Купив: альт Cervini HVA-150, Замовлення №738

Доступні адекватні ціни, є досить непоганий вибір інструментів. Замовлення доставили швидко. Рекомендую!
Ильченко Валя рекомендує цей магазин
30 серпня 2023

Купив: Програвач вінілових дисків Pro-Ject Primary E Phono OM NN Black, Замовлення №625

Донька мріяла про вініловий програвач, вирішила здійснити її мрію. Друзі порекомендували цей магазин, звернулась з запитом, менеджер допоміг обрати модель, розповів про нюанси використання. Доставили швидко. Я задоволена покупкою і продавцем, дякую!
Гринцевич Коля рекомендує цей магазин
19 серпня 2023

Купив: LP Muse: Black Holes And Revelation, Вінілова платівка LP Madonna: Music, Замовлення №645

Мріяв слухати улюблених виконавців на вінілі. Нарешті збулась мрія і я придбав дві платівкі геніальних виконавців. В цьому магазині величееезний вибір платівок. Одним словом я у захваті, дякую KUM.CENTER!
Зуев Давид рекомендує цей магазин
9 серпня 2023

Купив: AV-Ресивер Onkyo TX-SR393 Black, Замовлення №617

Магазином остался доволен. Качество звука просто на высоте. Оплатил ресивер на сайте и в тот же день его отправили по адресу. Вопросов не возникло. Благодарю!
Відповідь представника «KUM.CENTER»
Доброго дня! Вдячні Вам за відгук. І дуже задоволені що Вам все сподобалось, значить ми на вірному шляху. До нових зустрічей)! Чекаємо на замовлення сабвуферу)
ВойткоМаксим рекомендує цей магазин
7 серпня 2023

Купив: Навушники без мікрофону Takstar PRO82 Black (90401631), Замовлення №628

Замовив братові на день народження навушники. Оформив замовлення на сайті без проблем, менеджер також залишив приємне враження про магазин. Доставка прийшла вчасно, навушники цілі, нові. Магазин мені сподобався.
Буянов Олег рекомендує цей магазин
21 липня 2023

Купив: Мережевий аудіопрогравач Yamaha R-N602 Black, Замовлення №5013

У цьому магазині ціна приємна і швидка доставка!
Кушнир Сергей рекомендує цей магазин
4 липня 2023

Купив: Програвач для вінілу Lenco LS-50, Замовлення №4975

Якість супер, дуже радий покупці. Дякую за оперативну доставку і класну ціну
Відповідь представника «KUM.CENTER»
Доброго дня! Вдячні Вам за відгук. І дуже задоволені що Вам все сподобалось, значить ми на вірному шляху. До нових зустрічей)! У нас ще є великий вибір платівок )