Іван рекомендує цей магазин
13 березня 2024

Купив: Варильна поверхня електрична PKF652BB1E, Замовлення №2681

Консультант Владислав чітко відповідав на запитання, допоміг з вибором телефону. Приємно вражена! Дякую ,за допомогу)
Дмитрий рекомендує цей магазин
11 березня 2024

Купив: Холодильник з морозильною камерою KGN39VL316, Замовлення №2669

Супер магазин! Дуже вічливі, уважні та компетентні продавці, які завжди прийдуть на допомогу!
Marina рекомендує цей магазин
8 березня 2024

Купив: Варильна поверхня електрична ECT641BCSC, Замовлення №2644

Чудовий вибір товару!
Ірина рекомендує цей магазин
6 березня 2024

Купив: Посудомийна машина SMV2ITX14K, Замовлення №2632

Була технічна проблема із замовленням на сайті. Дякуємо дівчині продавцю і дівчині з тех.підтримки сайту, все вирішили, відчувається справжня клієнторієнтованість. Успіхів вам і дякую за гарний настрій)
Богдан Грищенко рекомендує цей магазин
4 березня 2024

Купив: Варильна поверхня електрична PGP6B6O93R, Замовлення №2620

Завжди уважні продавці, підкажуть і допоможуть. Купляли тут поверхність. Запропонували дуже гарний варіант, ще й доставка швидка.
Борис не рекомендує цей магазин
29 лютого 2024

Купив: Фен-стайлер Dyson Airwrap Multi-styler Complete HS05 Long Fuchsia/Nickel (395800-01), Замовлення №101503

Сподобалося: наявність

Не сподобалося: відповідність ціни, відвантаження товару, повернення товару, відповідність умов оплати, фіскальний чек

Тоже не возвращают деньги, могу скооперироваться с Вами, свяжитесь со мной 0683838228
2 березня 2024 Відповісти
Myko Mishchanin не рекомендує цей магазин
27 лютого 2024

Купив: Фен-стайлер Dyson Airwrap Multi-styler Complete Long Nickel/Copper (400718-01), Замовлення №2549

Не сподобалося: повернення товару, фіскальний чек

Алена рекомендує цей магазин
23 лютого 2024

Купив: Пароочисник SC 5 Premium Iron Kit (1.512-552.0), Замовлення №2603

Магазин, який вдало поєднує якість і доступні ціни. Завдяки їхнім акціям та знижкам я завжди можу придбати бажані речі без шкоди для гаманця. Велике спасибі за це
Литвиненко Артур рекомендує цей магазин
21 лютого 2024

Купив: Фен HD07 Supersonic Red/Nikel with Case (397704-01), Замовлення №2591

Широкий асортимент і доступні ціни роблять цей магазин моїм улюбленим місцем для онлайн-покупок. Завжди знаходжу щось цікаве та унікальне
Руслан рекомендує цей магазин
19 лютого 2024

Купив: Варильна поверхня електрична PNH6B6B90, Замовлення №2582

Адекватні ціни та компетентний персонал який реально знає асортимент товару та його характеристики.