Булавкина Ирина рекомендує цей магазин
23 січня 2024

Купив: Смартфон Apple iPhone 15 Pro Max 256GB eSIM Blue Titanium (MU693), Замовлення №000000597

Очень приятные девочки в магазине, все помогли настроить, перенести данные, даже подарили пахучку в машину. Отличный сервис, будем у них покупать еще!
Olga Yerina рекомендує цей магазин
25 грудня 2023

Купив: Смартфон Apple iPhone 15 Pro Max 256GB Black Titanium (MU773), Замовлення №59001075073557

Роман Литвин не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
9 грудня 2023

Хотів купити: Смартфон Apple iPhone 14 128GB Blue (MPVN3)

Не сподобалося: відповідність умов оплати

В магазині кажуть, що при оплаті карткою береться додаткова комісія
По ітогу телефон купив по ціні зазначеній на ціннику, без додаткової комісії
17 грудня 2023 Відповісти
Master BO рекомендує цей магазин
9 грудня 2023

Купив: Планшет Apple iPad Pro 11 2021 Wi-Fi 256GB Space Gray (MHQU3), Замовлення №0000000545

Магазин IFRUKT. Купував Apple iPad Pro 11 2021 Wi-Fi 256GB Space Gray (MHQU3). Обслуговуванням задоволений на 100%, менеджер відреагував на замовлення швидко, все ввічливо і зрозуміло пояснив. Товар отримав в визначені строки. У подальшому при потребі обов?язково звернуся до магазину IFRUKT. Продавцю довіряю і рекомендую!
DmitriyM рекомендує цей магазин
18 листопада 2023

Купив: Смартфон Apple iPhone 15 Pro 128GB eSIM Natural Titanium (MTQP3), Замовлення №5620

Дуже задоволений придбанням Iphone 15 pro 128gb e-sem natural titanium по програмі trade-in. Ціна на телефон була найнижча у Дніпрі. Дівчата дуже ввічливі, допомогли швиденько перенести данні зі старого телефону, до нового.
Пользователь рекомендує цей магазин
29 жовтня 2023

Купив: Смартфон Apple iPhone 15 Pro Max 256GB Black Titanium (MU773), Замовлення №00005176

Купил 15 Pro Max, адекватная цена, быстрая доставка в тот же день (при том что был выходной), без дополнительных гарантий и страховок что очень меня порадовало, нереально доволен, сервис на высочайшем уровне, всем рекомендую, магазину желаю развития и хороших клиентов ! Большое спасибо ...
Denis Smal рекомендує цей магазин
25 серпня 2022

Купив: AirPods Pro, Замовлення №00059880

Лучший магазин в городе ) удобное расположение ) Приятные консультанты , хороший выбор техники Apple, аксессуаров )
Sunshine8 рекомендує цей магазин
25 серпня 2022

Купив: airpods pro, Смартфон Apple iPhone 13 Pro Max 128GB Alpine Green (MNCP3), Замовлення №00059787

Сделала заказ и в этот же день забрала товар, не нужно ждать, несколько дней, как предлагают другие магазины, все в наличии есть. Как оказалось ещё и цена ниже всех, в Днепре. Помогли с переносом данных со старого телефона, поклеили стекло и подобрали чехол. Однозначно буду советовать знакомым!
Helga_sun рекомендує цей магазин
17 травня 2022

Купив: Смартфон Apple iPhone 11 128GB Yellow (MWLH2), Замовлення №00000167

Зробила замовлення і в той же день забрала його. Дуже ввічливі дівчата, все розповіли та допомогли налаштувати телефон. Для б/у пристрою дуже приємна гарантія 6 місяців та приваблива вартість. Буду купувати ще)
Василь Тимчук не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
30 січня 2022

Купив: Смартфон Apple iPhone 12 Pro 128GB Graphite (MGMK3/MGLN3)

Прислали активований телефон Iphone 12 Pro Max 128 Gb під виглядом нового за 34 тисячі. 2 місяці гарантії вже пройшло. Не рекомендую магазин. Телефон не піднімають.