Світлана рекомендує цей магазин
Сьогодні На модерації

Купив: MIDI-клавіатура Nektar SE61, Замовлення №19532

Вражена асортиментом товарів у цьому магазині! Привітний персонал швидко відповів на всі мої питання і допоміг з вибором. Обслуговування на вищому рівні! Рекомендую з задоволенням
Марина рекомендує цей магазин
23 квітня 2024

Купив: Навушники з мікрофоном Focal Bathys Black, Замовлення №19527

Найкраще місце для покупки техніки! Продавці проявляють інтерес до потреб клієнтів і допомагають з вибором навіть найскладніших продуктів
Лариса рекомендує цей магазин
21 квітня 2024

Купив: накамерна радіосистема Rode Wireless GO II Single, Замовлення №19515

Широкий вибір товарів, приємні ціни та дуже корисний персонал роблять покупки максимально комфортними.
Дмитро Кошка рекомендує цей магазин
18 квітня 2024

Купив: Програвач вінілових дисків Audio-Technica AT-LP60XBT White, Замовлення №19504

На сьогоднішній день, мабуть, найкращий магазин техніки та електроніки. Вибір широкий, ціни конкурентні. Приємно те, що є велика кількість акцій. Продавці консультанти професійні, ввічливі, з бажанням допомогти та підказати, проте зайвий раз не нав'язуються
Andriy Gladyshko рекомендує цей магазин
16 квітня 2024

Купив: Навушники з мікрофоном Audio-Technica ATH-M50x Black, Замовлення №19490

Чудовий досвід покупки! Дякую за оперативну доставку та якісні товари. Буду замовляти знов
Ольга Сидоренко рекомендує цей магазин
14 квітня 2024

Купив: Мікшерний пульт Yamaha AG06MK2, Замовлення №19479

Найкращий магазин, де я коли-небудь замовляла товари! Все було зроблено швидко і якісно.
Денис Галицький рекомендує цей магазин
12 квітня 2024

Купив: Мобільна акустична система Behringer PK110A, Замовлення №19291

Раджу цей магазин усім, хто цінує час і комфорт. Вражаюча швидка доставка і відмінний сервіс
Марина рекомендує цей магазин
10 квітня 2024

Купив: Портативний блок цифрових барабанів Yamaha DD-75, Замовлення №19284

Команда показала себе з найкращого боку, демонструючи дружелюбність та ентузіазм у спілкуванні.
Сергій Шишкін рекомендує цей магазин
8 квітня 2024

Купив: Укулеле Harley Benton UK-12 Black, Замовлення №19270

Неймовірне місце! Знайшов все, що хотів, і навіть більше. Продавці тут справжні професіонали своєї справи.
Оля Кролевець рекомендує цей магазин
4 квітня 2024

Купив: MIDI-клавіатура Arturia KeyLab Essential 49, Замовлення №19259

Доставка миттєва, якість продукції на вищому рівні. Величезне спасибі за вашу роботу!