Manowar рекомендує цей магазин
27 грудня 2023

Купив: Смартфон Apple iPhone 13 Pro 128GB Sierra Blue (MLVD3), Замовлення №2316

1. Швидко відгукнулись на замовлення. 2. Ця модель телефона була за найкращою на Хотлайні ціною 3. Дали можливість вибрати додатково аксесуар до гаджета в подарунок (я обрав чехол, тип якого я також попросив). 4. Кур"єр вчасно і безкоштовно доставив додому.
Yuriy не рекомендує цей магазин
13 грудня 2023

Хотів купити: Apple iPhone 13 128GB Pink (MLPH3), Смартфон Apple iPhone 13 128GB Pink (MLPH3)

Відповідь представника «IPIXELSTORE»
Добрий день, Юрій! Просимо вибачення, що не попередили вчасно про недоступність товару. З Понеділка по середу не працював зв?язок Київстар.Тому просимо віднестися з розумінням, в дані ситуації ми безсилі. Також вам дякуємо за розуміння в цій ситуації. Сподіваємось, що в майбутньому ви повернетесь до нас. Ми будемо чекати на можливість довести вам, що ми дійсно цінуємо кожного нашого клієнта та готові зробити все, щоб ваш досвід співпраці з нами був позитивним. На все добре!
Зв'язок тоді працював відмінно, так як проблеми в Київстар з'явились тільки через тиждень.
17 грудня 2023 Відповісти
Представник магазину «IPIXELSTORE»
Надайте будь ласка номер замовлення, хочемо розібратись в данні ситуації .
18 грудня 2023 Відповісти
Yuriy відповів на коментар IPIXELSTORE
При оформлені замовлення на сайті номер замовлення не присвоюється, лист на емейл теж не приходить. Можете пошукати замовлення по номеру телефону який завершується на ***0230
1 січня 2024 Відповісти
Іван Коваль рекомендує цей магазин
28 січня 2023

Купив: Apple iPhone 11 128GB Green (MWLK2), Замовлення №1790

Замовляв iPhone 11, дзвонив щоб уточнити чи дані співпадають, виявилось що все актуально, зі мною нормально поговорили, відправили швидко, залишився всім задоволений. Також додали до телефону чохол і скло, про це зарані не було сказано, вони самі прості, але всеодно було приємно) Рекомендую
Denis Pushchai рекомендує цей магазин
2 листопада 2022

Купив: Смартфон Apple iPhone 11 128GB Black (MWLE2)

Дякую менеджеру Олегу за дуже професійну консультацію, та дуже гарне відношення до клієнтів, ми вже не один рік є клієнтами магазину, кожен раз ми дуже задоволені сервісом і товаром.Рекомендуємо даний магазин. І як завжди знижки для постійних клієнтів.
Вячеслав Водопьянов рекомендує цей магазин
3 вересня 2022

Купив: Смартфон Apple iPhone SE 2020 64GB Product Red (MX9U2/MX9Q2)

Не сподобалося: оформлення замовлення

Форма заказа на сайте простая, но не удобная тем, что после заказа со мной не связались и я не могу контролировать статус заказа. Возможно для этого нужно быть зарегестрированным на сайте. Но было бы удобно получение подтверждения заказа например на почту, вайбер, телеграм.. В целом покупкой и сервисом магазина доволен :) Именно, то что я хотел.
Такая же ситуация, только с другой моделью,я даже не открывал коробку,имей пробил увидел что уже даже гарантия годовая истекла, на почте были удивлены как новый а оказывается уже не новый.А ничего удивительного уже давно всем известно что научились в пленки паковать
3 вересня 2022 Відповісти
Представник магазину «IPIXELSTORE» відповів на коментар kingbest798
Доброго дня ) Відправте будь ласка фото з номер замовлення,або підтвердження що саме у нас ви замовляли техніку і у вас виникла така ситуація !
3 червня 2023 Відповісти
Светлана Академи рекомендує цей магазин, після того як магазин вирішив проблему, яка виникла при покупці
5 липня 2022

Купив: Смартфон Apple iPhone 11 128GB White (MWLF2), Замовлення №1261

Отличный магазин, сотрудники очень ответственные, телефон новый, оригинал. Спасибо за подарок:)
Сотрудники извинились за возникшую проблему и оперативно заменили телефон на новый+добавили очень хороший подарок в качестве компенсации! Рекомендую к покупкам в этом магазине.
7 липня 2022 Відповісти
Laelya рекомендує цей магазин
30 травня 2022

Купив: Смартфон Apple iPhone 13 Pro 256GB Sierra Blue (MLVP3), Замовлення №1197

Купила телефон и через время еще и наушники, все работает идеально. Звук чистый, наушники проверили в магазине на оригинальность наушники оригинальные 1год Гарантии из приятного ещё бонусом был чехол к Air Pods,это моя вторая покупка по ценам не дорогой магазин !Заказ оформили быстро, в тот же день приехала забрала ) Приятный персонал, вежливое общение и оперативность!
Rick рекомендує цей магазин
1 квітня 2022

Купив: Apple AirPods 3 (MME73), Замовлення №31180

Заказывал 29.03.22 наушники Apple AirPods 3. Наушники оригинальные, гарантия 1 год, бесплатная доставка.
Людмила Бабенко рекомендує цей магазин
10 лютого 2022

Купив: iPhone 12 Pro Max gold, Замовлення №1010

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, оформлення замовлення, сервісна підтримка

Долго не могла определиться с выбором телефона .По рекомендации менеджера, после консультации , выбрала данную модель и осталась очень довольная. Доставили телефон в удобное для меня время , вечером , на Софиевскую Борщаговка бесплатно. К телефону бонусом подарили стекло и чехол . Так же помогли мне перенести информацию с моего старого телефона в новый , без доплат. Очень рекомендую магазин . Душевность продавца порадовала. Планирую приобрести еще наушники . Рекомендую однозначно .
Евгения Филимончук рекомендує цей магазин
1 лютого 2022

Купив: Смартфон Apple iPhone XS Max 256GB Gold (MT552), Замовлення №0445

большое спасибо за консультацию, отличный подбор модели и оперативность. очень довольна Вашим сервисом, обязательно буду ещё обращаться.