aaa ddd не рекомендує цей магазин
17 квітня 2024

Хотів купити: Зарядна станція EcoFlow RIVER 2 Pro

Не сподобалося: наявність, відвантаження товару, відповідність умов оплати

У мене така сама історія, як і в інших відгуках - кілька днів я слухав що нова партія товару "вже завтра приїде, всім не встигли відправити через великий попит, ось завтра 100% відправимо". Відмовився від замовлення, чекаю на повернення передплати.
Відповідь представника «GameZone»
Шановний клієнт! Нам дуже шкода, що у Вас склалася подібна ситуація. На жаль, у зв'язку з різко підвищеним попитом, магазин дійсно не може задовольнити потреби кожного клієнта одночасно, а постачальник обмежує кількість станцій, які можуть видаватися за раз. Найближчим часом ситуація має стабілізуватися шляхом залучення інших постачальників та, як наслідок, більшої наявності товару на наших складах. Приносимо вибачення за незручності.
Hotmen рекомендує цей магазин
16 квітня 2024

Купив: Відеокарта GIGABYTE GeForce RTX 4080 SUPER WINDFORCE V2 16G (GV-N408SWF3V2-16GD), Замовлення №2401375

все підійшло, дякую!
Відповідь представника «GameZone»
Дякуємо, що поділилися своїм досвідом! Будемо раді бачити Ваші нові замовлення :) З повагою, команда GameZone!
Анна Филимонова рекомендує цей магазин
16 квітня 2024

Купив: Екшн-камера Insta360 X3 Creator Kit (CINSAAVK), Замовлення №2401369

камерою задоволена, магазин раджу
Відповідь представника «GameZone»
Дякуємо за відгук! Будемо раді подальшій співпраці :) З повагою, команда GameZone!
Swet Tv рекомендує цей магазин
15 квітня 2024

Купив: Ноутбук ASUS TUF Gaming A15 2023 FA507XI (FA507XI-LP013), Замовлення №2401318

Ноутбук отримав вчасно в належному вигляді. Ціна була абсолютно конкурентна! Дуже вдячний технічним спеціалістам компанії, які дистанційно оперативно допомогли в налаштуванні ноутбука - це була не проста операція! Однозначно рекомендую!
Ангеліна Іванюк рекомендує цей магазин
14 квітня 2024

Купив: Ноутбук ASUS Vivobook Go 15 E510KA (E510KA-EJ082WS), Замовлення №2401357

Тепер і я з нормальним ноутом. Взяла Ноутбук ASUS Vivobook Go 15 E510KA (E510KA-EJ082WS).. Чоловік перевірив роботоздатність, функціонал - все співпало, все працює. Рада що магазин не продає непотріб, і рада що потрапила саме сюди.
Відповідь представника «GameZone»
Дякуємо, що поділилися своїми враженнями! Будемо раді подальшій співпраці :) З повагою, команда GameZone!
Сергій Любчак рекомендує цей магазин
14 квітня 2024

Купив: Ноутбук Lenovo Legion 7 16IAX7 (82TD003LPB), Замовлення №2401330

Ноутбук якісний, відправили вчасно як і обіцяли. Мені все сподобалося.
Anni рекомендує цей магазин
12 квітня 2024

Купив: CMOS Canon EOS R50 kit RF-S 18-45mm IS STM Black (5811C033), Замовлення №2401298

Товар і ціна відповідали заявленим. Одразу після замовлення передзвонив менеджер ы підтвердив інформацію дану на чайті і при оформленні замовлення. Відправили у назначенмй термін, у найближчий робочий день. Однозначно-рекомендую.
Відповідь представника «GameZone»
Дякуємо за Ваш відгук! Будемо раді подальшій співпраці :) З повагою, команда GameZone!
Annajjk рекомендує цей магазин
11 квітня 2024

Купив: Відеокарта GIGABYTE GeForce RTX 4080 SUPER GAMING OC 16G (GV-N408SGAMING OC-16GD), Замовлення №2401291

все отримала, дякую
Yana Zahorodniy рекомендує цей магазин
11 квітня 2024

Купив: Ноутбук ASUS TUF Gaming A15 FA507NU Mecha Gray (FA507NU-LP101), Замовлення №2401289

Трохи переживала за цю покупку,, бо якась низка ціна на ноутбук тут, але все пройшло добре. Ноутбук привезли того ж дня, все при мені перевірили і зробили перший запуск (дуже привітний молодий чоловік, з приємним спілкуванням, дякую). Самим ноутбуком я дуже задоволена, бо це саме те, що я хотіла (дяка консультантові за пораду і правильний напрям вибору).
Kris_7182 рекомендує цей магазин

Купив: Відеокарта ASUS DUAL-RTX4060-O8G, Замовлення №2401278

На покупку відеокарти в цьому магазині я витратила рівно дві хвилини - оформлення, уточнення по доставці, оплата на карту. Вважаю це класною роботою продавця та гарною економією мого часу. Відеокартою задоволена, Магазин рекомедую.