Эдик Тарадайник рекомендує цей магазин
21 квітня 2024 На модерації

Купив: Компʼютерний стіл , Комп'ютерний стіл для геймера Huzaro Hero 1.6 black, Замовлення №1

Стіл те що треба , заказ прийняли швидко і доставили теж швидко . Рекомендую
Dasha Sokolenko рекомендує цей магазин
11 квітня 2024

Купив: Фотокамера миттєвого друку Fujifilm Instax Mini 12 Clay White (16806121), Замовлення №-

Швидка реакція на запит, відправка раніше вказаних термінів. Товар прийшов неушкоджений, гарно запакований, всі необхідні деталі були на місці. Рекомендую магазин!
Олеся Ковалева мандальера рекомендує цей магазин
3 квітня 2024

Купив: Тонометр Omron M7 Intelli IT (HEM-7361T-EBK), Замовлення №12147

Щиро дякую! Відправили тонометр дуже швидко.Все працює.Ціна пречудова! Обслуговування на вищому рівні! Раджу цей магазин!
Оксана Сокол рекомендує цей магазин
26 березня 2024

Купив: Гріль великий BBQ Party, Замовлення №12370

Замовляла гріль BBQ Party. Трохи лякала вимога завдатку, але все пройшло без неприємних несподіванок. Доставили навіть швидше ніж обіцяли. Якість товару та обслуговування на висоті.
Sasha Kozak рекомендує цей магазин
16 березня 2024

Купив: Beurer MG 55 , Замовлення №567754

Рекомендую магазин. Як домовлялися, так і прийшло. Продавець ввічливий, ціна найкраща.
Igor Dronov рекомендує цей магазин
12 березня 2024

Купив: Фотокамера миттєвого друку Fujifilm Instax Mini 11 White (16655039), Замовлення №20450876727553

Купив, оплатив, швидко відправили, дитина передумала, повернули назад. Після повернення товару отримав назад гроші.
V V рекомендує цей магазин
3 березня 2024

Купив: Програвач вінілових платівок Lenco LS-430 Black, Замовлення №2511

Дякую магазину за роботу та швидкий сервіс. Менеджер Микола був дуже уважний та приємний у спілкуванні. Щиро рекомендую усім цей магазин.
Zle Morozuvo рекомендує цей магазин
27 лютого 2024

Купив: Компьютерное геймерское кресло Huzaro Force 7.6 black mesh, Замовлення №12044

Купував ігрове крісло Компьютерное геймерское кресло Huzaro Force 7.6 black mesh. Замовлення обробили швидко. Обговорили всі деталі в месенджері. Відправили швидко, незважаючи на обставини. Замовленням і магазином задоволений на 100 %!!!! При чому ціни нижче за інші магазини, що є перевагою!
Татьяна Аксенова рекомендує цей магазин
26 лютого 2024

Купив: Крісло геймерське Huzaro Combat 3.0 black-red (Італія-Польша, Замовлення №22431

Дуже гарний продавець. Після тижня використання кріслом з'явились проблема з газ-ліфтом, він не тримав висоту. Зв'язались продавцем він дуже швидко вирішив цю проблему, вислав новий газліфт в дуже короткий термін. Зараз все працює добре. Дякую продавцю за розуміння і оперативність. Магазин та продавця рекомендую!!!
Katerina Bovsunovska рекомендує цей магазин
24 лютого 2024