Sollja.h рекомендує цей магазин
2 жовтня 2023

Купив: 923, Msi, Замовлення №923

Ноутбук відправили через 2 дня після замовлення, прийшов в оригінальній коробці,новий,зі всіма документами. Шкода лише, що не роблять гравіювання. А так, ми задоволені покупкою
Asia рекомендує цей магазин
2 жовтня 2023

Купив: https://bit-compik.com.ua/msi-cyborg-15-i5-12450h-16gb-512-win11x-rtx4050-144hz-cyborg-15-a12ve-017x, Замовлення №924

дуже задоволена замовленням,буду рекомендувати цей магазин друзям,товар був доставлений швидко,консультантка дуже привітна і допомогла підібрати хороший гаджет
Анастасія Рижевська рекомендує цей магазин
30 вересня 2023

Купив: Lenovo IdeaPad Gaming 3-15 i5-12450H/16GB/512 RTX3050 165Hz (82S900JMPB), Замовлення №900

Шикарний ноутбук, чудова продуктивність. Продавець швидко вийшов на зв’язок, обговорили терміни та умови доставки, а також оплату. Все було доставлено вчасно, всі документи присутні.
Анатолій Томняк не рекомендує цей магазин
29 вересня 2023

Хотів купити: Ноутбук Lenovo Legion 5 Pro 16ITH6H (82JD0041PB)

зробив замовлення ноута, після дня тиші і мого звернення по статусу замовлення - відповідь: "там якась помилка, ціна інша". і ціна на 10 тісяч міняється, і все! це фіаско.. НЕ РЕКОМЕНДУЮ . збережіть свій час і нерви!
Представник магазину «Bit-Compik»
Дякуємо за відгук. Але дана модель не може бути вартістю нижче ринкової ціни з такими характеристиками.На сайті допустили помилку.Вибачте, що не виправдали Ваші очікування! P.s на рахунок нервів і часу тут цікаво дуже. Цікаво, що вас змусило нервувати?
29 вересня 2023 Відповісти
Анатолій Томняк відповів на коментар Endriu
Вирішили йти до кінця в своїй непрофесійності і намагаєтесь глузувати. Іншим покупцям буде наглядне ваше відношення до клієнтів.
30 вересня 2023 Відповісти
onli01 рекомендує цей магазин
28 вересня 2023

Купив: Acer Nitro 5 i5-11400H/16GB/512 RTX3060 144Hz (AN515-57 || NH.QEWEP.00G), Замовлення №886

Всім привіт, замовляв Acer Nitro 5 i5-11400H/16GB/512 RTX3060 144Hz (AN515-57 || NH.QEWEP.00G), дуже дякую консультантам, за те що відповіли компетентно на питання які мене цікавили стосовно ноотбука. Наступне моє замовлення також буде в bit compik . Ввічливі консультанти, швидка доставка, хороші ціни все це я отримав від магазину.
Myron-96 рекомендує цей магазин
28 вересня 2023

Купив: ASUS TUF Gaming F15 i5-11400H/16GB/512 RTX3050 144Hz (FX506HC-HN004), Замовлення №878

Рекомендую магазин. Я довго не міг вирішити яку модель ноута взяти, до кінця не розумів деяких характеристик. Звернувся до менеджера магазину і на всі запитання отримав відповіді, також він допоміг визначитися з моделлю, обговорили деталі оплати та доставки. В понеділок замовляв, у вівторок замовлення вже було відправлене. Дуже дякую за професіоналізм та грамотний підхід!
Triel рекомендує цей магазин
27 червня 2023

Купив: Lenovo Legion 5-17 Ryzen 5/16GB/512 RTX3060 144Hz 82JY008SPB, Замовлення №334

Не сподобалося: наявність, фіскальний чек

Все добре дуже швидко відправили товар, гарантія два роки.
Бик Богдан не рекомендує цей магазин
15 квітня 2023

Купив: Ноутбук ASUS TUF Gaming A15 FA506ICB Black (FA506ICB-HN119), Замовлення №Швидке замовлення без рег

))0
2 травня 2023 Відповісти
Lidiia Netreba рекомендує цей магазин
17 лютого 2023

Купив: ASUS TUF Gaming F15 i5-10300H/8GB/512 GTX1650 144Hz FX506LHB-HN323, Замовлення №707

Користуюся вже ноутбуком задоволена, рекомендую магазин за приємні ціни на тлі інших магазинів та комунікацію з клієнтами.
Вадим Глобус рекомендує цей магазин
16 лютого 2023

Купив: ASUS TUF Gaming A15 Ryzen 5-4600H/15,6‘‘-144Hz/16GB/512GB/RTX3050/ FA506ICB-HN119, Замовлення №696

Замовлення вислали як і обіцяли – із цим проблем немає. Але вислали не на те відділення, що я замовляв. Вирішили проблему досить швидко. Характеристики, комплектація все вірно.