Aleksei Terentev рекомендує цей магазин
7 квітня 2024

Купив: Крісло для кухні на ніжках Bonro В-173 FULL KD чорне, Замовлення №8540

Треба було щоб стільці прийшли швидко, відправили через дві години. Дякую.
Alexandr Fomichov не рекомендує цей магазин
27 березня 2024

Купив: Дзеркало праве електричне Toyota Avensis T27 2008-2018 POLCAR 8127525M, Замовлення №20450890686413

Не сподобалося: наявність, повернення товару, фіскальний чек

не компітентний продавець продав мені дзеркало для мого авто яке мені не підійшло,в ньому не було тих функцій які потрібні для мого авто(Двигун),товар прийшов в целофановій упаковці,без коробки,на возврат товару відреагували просто--не взяли товар і вислали мені його взворот,за мої же гроші.Не ратую за покупки в цьому магазині.Менеджер ... Е.В. склад ... А.В.
Відповідь представника «Недорого!»
Вітаю! Розуміємо ваше розчарування. Ви робили вибір самостійно, назвали артикул деталі і оформили замовлення з ваших слів, підбором запчастини по вінкоду магазин не займався тому говорити, що продали не те що потрібно не коректно. Деталі відправляються у фірмових коробках і повернення має бути в такій самій коробці з маркуванням виробника, на жаль ви прислали без заводського упакування і склад змушений відмовити у прийнятті повернення. У всіх інших випадках повернення приймаються в 14 денний строк. Ми ініціювали розслідування на новій пошті щоб зясувати як саме був відправлений вантаж і як його прийняли в якому вигляді, сподіваюсь що буде обєктивно розслідувано з боку НП та надана відповідь за якою ми зможемо прийняти остаточне рішення по цій справі. Дякуємо за зворотній звязок!
Наталія Гановська рекомендує цей магазин
12 березня 2024

Купив: Защитная сетка для батута Аtleto, Замовлення №8353#1709378305

Якість товару на висоті, товар відвантажено в строк, продавець на зв'язку постійно
Olexiy Zhuravlenko рекомендує цей магазин
21 лютого 2024

Купив: ynmdhWBc.K4nMHL, Замовлення №ynmdhWBc.K4nMHL

Номер замовлення 00НФ-000080 - накладка на решітку радіатора Сітроен Берлінго 2023. Оперативно підібрали і вислали. Зауважень немає
Olechka Zaoг рекомендує цей магазин
14 лютого 2024

Купив: Пружини для батута, Замовлення №Не пам?ятаю

Дуже дякую за швидку відповідь та доставку. Дуже задоволена співпрацею з магазином! Рекомендую
Оксана Кошкур рекомендує цей магазин
6 лютого 2024

Купив: Масажний стіл складний RELAX HY-2010-1.3 черный, Замовлення №ООНФ-000039

Замовляли стіл масажний розкладний,алюмінієвий ,i-coucou.Номер замовлення ООНФ-000039. Приємно вразила ціна та якість! Замовляла на Олімпійську збірну. Менеджер Євген допоміг обрати потрібну модель,постійно був на зв'язку,допоміг вирішити всі питання по відправці товару. Переживала по завдатку-але зазря.Працюють чесно,оперативно! Рекомендую!!!
Вита Синевир рекомендує цей магазин
3 лютого 2024

Купив: Ковдра обтяжувана сенсорна ASPECO 150x200 см 6,8 кг сіра, Замовлення №Не знаю, замовляла по тел

Трохи сумнівалась чи замовляти тут, бо не знайшла соцмереж, а ціна на товар вдвічі дешевша ніж в інших магазинах) Але все супер. Замовила по завдатку, відправили в той же день . Замовляла важку ковдру на 6,8 кг, подобається, значно зручніше спати ?
Владислав Шевченко рекомендує цей магазин
21 грудня 2023

Купив: Лампа для читанная, Замовлення №20450835502782

Товар сподобався, ціна відповідає якості
Maksolenka рекомендує цей магазин
12 грудня 2023

Купив: Каструля Vintage Cuisine, Замовлення №00НФ-000842

Товаром задоволена. Це саме та каструля, яку я хотіла і давно мріяла в ній готувати. Внесла магазин Недорого! до списку своїх фаворитів.
Наталия Шумбар рекомендує цей магазин
10 грудня 2023

Купив: Ковдра обтяжена сенсорна Fitness-Home 120х180 6,8 кг, Замовлення №7404

Дуже вдячна магазину. Замовила кінетичну ковдру. Ціна майже в 2 рази нижче ніж аналоги в інших магазинах. Якість надзвичайна. Дуже задоволена
Відповідь представника «Недорого!»
Дякуємо за ваш відгук, дуже приємно, нехай ковдра принесе багато задоволення та спокійний сон!