Тетяна Друбецька рекомендує цей магазин
26 березня 2024

Купив: Кондиціонер Cooper&Hunter CH-S09FTXQ2-NG (WI-FI) інвертор, Замовлення №7366

Дуже привітний менеджер магазину. Надали повну та вичерпну інформацію. Дуже швидко зробили доставку (в день замовлення). Зробили знижку і приємний бонус - безкоштовна доставка. Будемо ще купувати в цьому магазині
Зубченко Євген рекомендує цей магазин
25 березня 2024

Купив: Кондиціонер Cooper&Hunter SUPREME CH-S24FTXAM2S-SC WI-FI інвертор (CH-S24FTXAM2S-SC), Замовлення №1

Магазин топ. Купив Кондиціонер Cooper&Hunter SUPREME CH-S24FTXAM2S-SC WI-FI інвертор (CH-S24FTXAM2S-SC), знижка була дуже гарна, саме знижка, а не як а деяких магазинах ставлять знижку, а потім після замовлення говорять іншу ціну. Відправили в той же день, що замовляв і на наступний день вже забрав з пошти. Поки ще не установлював кондиціонер, та впевнений в тому, що працюватиме добре. Кароче топчик, рекомендую даний магазин.
V.Polupanov рекомендує цей магазин
18 березня 2024

Купив: Cooper&Hunter Arctic Inverter NG (GEN VI) CH-S09FTXLA2-NG, Замовлення №059

Кваліфікована консультація при виборі кондиціонера. Мінімальна ціна, максимально можлива швидкість доставки по Києву (всього кілька годин після оплати). Дякую магазину Giga Mag та особисто менеджеру Лалі.
Геннадий Правосуд рекомендує цей магазин
23 січня 2024

Купив: Мережевий сонячний інвертор (on-grid) Deye SUN-20K-G04, Замовлення №10800

Купил инвертор потом мне подобрали солн.панели 36шт.те которые мне нужны и потом кондиционер C&H -12.все прошло отлично.купил все по крутой цене.РЕКОМЕНДУЮ! Спасибо менеджеру ЛАЛИ!!!
Motobi рекомендує цей магазин
29 листопада 2023

Купив: Cooper&Hunter Arctic Inverter NG (GEN VI) CH-S24FTXLA2-NG Повна назва товару *, Спліт-система Cooper&Hunter Arctic Inverter NG (GEN VI) CH-S09FTXLA2-NG, Замовлення №Х

Дуже компетентні працівники... Підібрали кондиціонер для обігріву магазину, реально спеціалісти своєї справи... Дякую магазину "ГігаМаг". Рекомендую!
QoreCode рекомендує цей магазин
26 липня 2023

Купив: Кондиціонер Haier FLEXIS WI-FI AS25S2SF1FA-BH1, Замовлення №67641

Burn рекомендує цей магазин
12 липня 2023

Купив: Mitsubishi Electric MXZ-4F72VF, Спліт-система Mitsubishi Electric MXZ-4F72VF, Замовлення №029

Шукав цю модель мультіспліт системи більше року адже в мене вже встановлений внутрішній канальний блок. Це єдиний магазин в якому реальна ціна відповідала тій, що була вказана на вебсайті магазину. Дуже приємна команда менеджерів. На 3й день після сплати доставили техніку в Харків. Якщо думаєте де купляти кондиціонер, цей магазин No.1.
Kyoko рекомендує цей магазин
1 липня 2023

Купив: Спліт-система Cooper&Hunter Vital CH-S09FTXF-NG, Замовлення №

Купив ще місяць тому, кондиціонер працює чудово) Ціна була найкращою на момент замовлення. І при цьому доставка за рахунок магазину! Але що найбільше порадувало - це приємність і простота спілкування із менеджером :) Покупкою задоволений, спілкуванням ще більше, магазин рекомендую!
Євген Гриф рекомендує цей магазин
23 червня 2023

Купив: Спліт-система Mitsubishi Heavy SRK35ZSPR-S/SRC35ZSPR-S, Спліт-система Mitsubishi Heavy SRK35ZSPR-S/SRC35ZSPR-S, Замовлення №SRK/SRC 35ZSPR-S

Alex A рекомендує цей магазин
7 червня 2023