O Terziieva рекомендує цей магазин
20 листопада 2023

Купив: Смартфон Apple iPhone 15 Pro 128GB Natural Titanium (MTUX3), Замовлення №811

Дуже сподобався магазин Знайомі. Професійні та дуже ввічливі консультанти. До такого магазину хочеться приходити ще! Окремо, дякую за крутий чехол до iPhone 15 pro. Ви найкращі!
Disco Tech рекомендує цей магазин
24 жовтня 2023

Купив: Ноутбук Apple MacBook Air 13" Space Gray Late 2020 (MGN63), Замовлення №750

Магазин топ, все чітко)
Валерий рекомендує цей магазин
29 вересня 2023

Купив: Айфон 14 про мак, Замовлення №688

Nori Chan рекомендує цей магазин
25 вересня 2023

Купив: Смартфон Apple iPhone 14 Plus 128GB Starlight (MQ4Y3), Замовлення №682

Це вже не перша моя покупка у цьому магазині. Дякую дуже магазину та продавцям консультантам за допомогу у виборі телефону, я дуже задоволена якістю обслуговування та сервісом. Відповіли на всі запитання, допомогли з налаштуваннями. Бажаю вам процвітання! Якщо купувати техніку Apple, то тільки у вас. Рекомендую, звертайтесь , будете задоволені на 100%
Вася Пупкин рекомендує цей магазин
6 вересня 2023

Купив: ? iPhone 14 pro 128gb silver (mq023), Замовлення №643

Покупкой довольны, всем рекомендую!
Ирина Торяник рекомендує цей магазин
25 серпня 2023

Купив: Apple MacBook Air 13, Замовлення №#607

Мне понравилась компетентность и вежливость продавца, который доставил ноутбук в точно указанное время, проверил при мне на целостность и рабочее состояние. Объяснил, рассказал, ответил на все мои вопросы и дал некоторые рекомендации. Приятное общение. Покупкой довольна, благодарю. Желаю отличных продаж и довольных покупателей магазину Знайомi!
Valeria Khristodorova рекомендує цей магазин
8 серпня 2023

Купив: Смартфон Apple iPhone 14 128GB Yellow (MR3X3), Замовлення №596

Хочу искренне порекомендовать этот магазин, хороший консультант, ответил на все вопросы, товар был в наличии в нужном мне цвете, понравилось что можно оплатить картой, вся покупка заняла 20 минут + бесплатная консультация как перенести данные с андроида. Если ищите магазин с хорошим сервисом, обращаетесь к этим ребятам.
Відповідь представника «Знайомі»
Уо, Valeria! Висловлюємо вдячність за ваш позитивний відгук та рекомендацію! Ми дуже раді, що ви високо оцінили наш сервіс та змогли знайти все необхідне. Раді, що могли бути вам корисні як у виборі товару, так і в питаннях перенесення даних. До зустрічі у знайомих :)
alexsy_21 рекомендує цей магазин
5 серпня 2023

Купив: Apple iPhone 14 Pro Max 256GB Gold (MQ9W3), Смартфон Apple iPhone 14 Pro Max 256GB Gold (MQ9W3), Замовлення №586

Отличный магазин,всё от звонка и до получения заказа организовано отлично,никаких замечаний,быстро ,чётко,корректно.Оплата - как указано,без каких либо изменений и до начислений,всё запечатано с гарантийными подтверждениями.Консультантам - риспект,вежливые и грамотные.Рекомендую магазин к сотрудничеству.
Відповідь представника «Знайомі»
Уо Alexsy, дякуємо за теплий відгук! Раді, що ви залишились задоволені нашим обслуговуванням та послугами. Ваша підтримка і рекомендації дуже важливі для нас. До зустрічі у знайомих)
RomanXXX рекомендує цей магазин
27 липня 2023

Купив: Планшет Apple iPad 10.9 2022 Wi-Fi 256GB Silver (MPQ83), Замовлення №548

26.07.2023 купив айпад 10 покоління. Все сподобалось. Швидко доставили, приємна ціна, надали вичерпну інформацію щодо гаджету та гарантії. Приємний персонал.
Відповідь представника «Знайомі»
Уо, Roman! Дякуємо вам за теплі слова і позитивний відгук. Будемо раді бачити вас знову серед наших клієнтів)
Dmitry D рекомендує цей магазин
6 квітня 2023

Купив: Apple MacBook Air 13.6, Замовлення №328

Купил месяц назад у ребят ноут, пользуюсь всем доволен, все работает корректно. Выбрал потому что гарантия от магазина а не просто от apple. Рекомендую!
Відповідь представника «Знайомі»
Уо, Dmitry, дякуємо що рекомендуєте нас! Раді, що ви задоволені покупкою)