Knowing рекомендує цей магазин
Сьогодні На модерації

Купив: Roadstone-Nexen N'Fera RU1 225/65 R17 102H, Замовлення №2162

Якісні товари та обслуговування!
Сергей Кольков не рекомендує цей магазин
Вчора

Хотів купити: Авто Шина Hankook Ventus Prime 4 K135 235/55 R17 103W XL FR Легкові - Г0000446258

Зробив замовлення на сайті, перезвонив менеджер, підтвердив наявність та переміщення на склад по вул. Лугова ,12. Наступного дня менеджер повідомляє, що по даним шинам пересортиця, і вони можуть запропонувати зі складу в Кременчуці, вартість збільшилась з 4688 до 4781 + 600грн доставка. Не рекомендую.
VladSlow рекомендує цей магазин
21 квітня 2024

Купив: Kleber Citilander 235/60 R16 104H X, Замовлення №868

Гарне розташування точки видачі біля Каравану. Заїзжав на шиномонтаж і реставрацію дисків, майстри все зробили швидко та якісно, без нарікань. Можна відмітити доступну вартість на послуги.
Phenom рекомендує цей магазин
19 квітня 2024

Купив: Roadstone(Nexen) N5000 Plus 215/65 R16 98H, Замовлення №2398

Хороший сервис. Большой выбор резины, достаточно квалифицированно организованный процесс. Цены невысокие.
Панов Микита рекомендує цей магазин
17 квітня 2024

Купив: Nexen NBlue HD Plus 215/50 R17 95V XL, Замовлення №2267

Хорошее обслуживание, хороший сервис и цены
Vadim Sherbak рекомендує цей магазин
15 квітня 2024

Купив: Sailun Atrezzo ZSR 2 215/55 R17 98W XL, Замовлення №2208

Користуємося послугами цього магазину вдруге. Наче все добре, питань не виникло і сподіваюсь не буде))
Сергей Виноградный не рекомендує цей магазин
15 квітня 2024

Хотів купити: Літні шини Matador MP 47 Hectorra 3 (165/70R14 81T)

Цена не соответствует действительности. Перезвонили на следующий день и назвали цену на 200грн больше
Bohdan Pasichnyk не рекомендує цей магазин
13 квітня 2024

Хотів купити: Літні шини Nokian Tyres Hakka Green 3 (215/55R17 94V)

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару, відповідність умов оплати

Двічі намагався купити тут товар. Спершу сказали що замовленого товару немає в наявності. Обрав інші шини. Передзвонили, сказали що ці є, але інша країна виробник, та на рік старіші. Ну ок, думаю, хай буде. Дзвонять через 3 дні, і кажуть що їх теж немає Витратив купу часу, а шини так і не отримав. Дуже не рекомендую магазин.
Вадим Богуславский рекомендує цей магазин
13 квітня 2024

Купив: Triangle AdvanteX SUV TR259 235/55 R18 104V XL, Замовлення №2533

Швидке і якісне обслуговування
Rocco рекомендує цей магазин
10 квітня 2024

Купив: Літні шини Michelin Pilot Sport 4 SUV (225/60R18 100V), Замовлення №1875

Купував через сайт. По мірі обробки замовлення надходили повідомлення на ел.пошту про його статус. Все оперативно, отримав та залишився задоволений!