Aleksey Kulik рекомендує цей магазин
20 вересня 2022

Купив: Michelin CrossClimate SUV 225/65 R17 106V XL, Замовлення №7-80822

давно купляю та зберігаю шини в Андрія. десь з 2010 року, здається. все завжди чітко і без питань. впевнений, що і на новій локації команда та сервіс будуть бездоганними!
TonyChif не рекомендує цей магазин
13 вересня 2022

Хотів купити: Зимние шины Michelin X-ICE XI3 (185/65R15 92T) XL, Замовлення №75

Не сподобалося: наявність, оформлення замовлення, відповідність умов оплати

Замовив комплект резини Michelin , менеджер який оформляє замовлення наче води в рот набрав , ніякої швидкої відповіді не надав, невнятно оформив замовлення . На слідуючий день виявилося ,що резину вже продали , залишився без замовлення з витраченим часом
Відповідь представника «Lucky Tyres»
Доброго дня, замовлення ви оформили на сайті вчора, менеджер зв'язався з вами і попередив, що шини можуть бути сьогодні на пункті видачі, але за попередньою домовленістю, ви запросили знижку 10% на шини, вам було відмовлено, після чого ви сказали, що ще подумаєте, сьогодні ви телефонуєте і кажете, що вже їдете за шинами, але вони були вчора продані іншому клієнту.
Hanna рекомендує цей магазин
23 серпня 2022

Купив: Aplus 315/35, Замовлення №11082022

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару

Шукала колеса брату на подарунок, влаштувала цілий квест, щоб і в наявності, і на сьогодні. Хлопці з моїми потребами впоралися, привезли, ще й закинули на паркінг ті громадні колеса. Ще раз дякую! Слава Україні!
Serg Pavlyk рекомендує цей магазин
9 серпня 2022

Купив: Kumho Crugen HP91 225/60 R18 104H XL

Пощастило потрапити на досвідченого спеціаліста. Шукав шини в розмірі 235/60 rR18 на Nissan Rogue, виявилось, що попередній власник поставив не заводський розмір, співробітник магазину запевнив, що мій розмір 225/60 r18, подивився наклейку на автомобілі - дійсно 225/60 R18. Просто повернувшись до рідного розміру зекономив на рівному місці близько 4000 грн на комплекті
Відповідь представника «Lucky Tyres»
Дякуємо за замовлення, раді, що допомогли з вибором шин.
Alpe Adria рекомендує цей магазин
7 серпня 2022

Купив: Pirelli Cinturato P7 245/50 ZR18 100Y, Замовлення №1-06082022

Планова заміна шин, на цей раз вирішив замінити магазин, по попередній продавець відверто налажав із реаомендацією і строком поставки. Сервіс Lucky Tyres сподобався. Проконсультували, пояснили, зарезервували шини під мене, як зібрав гроші - відвантажили. Отримав швидко - нормальні шини у своїй категорії.
Відповідь представника «Lucky Tyres»
Дякуємо за замовлення, дуже приємно, що ви залишились задоволені нашим сервісом.
Natasha1986 рекомендує цей магазин
6 серпня 2022

Купив: Шини Michelin pilot Sport, Замовлення №6-22082022

Купувала літні шини, сподобалась швидкість реакції магазину і консультація, менеджер допоміг зробити правильний вибір. Дуже дякую за якісний сервіс та швидку доставку!
Відповідь представника «Lucky Tyres»
Дякую за замовлення, будемо раді допомогти вам наступного разу, звертайтеся.
Meloman Ljybar рекомендує цей магазин
5 серпня 2022

Купив: Matador MP-47 Hectorra 3 205/55 R16 91V, Замовлення №12

замовляв 4 шини Matador MP-47 Hectorra 3 205/55 R16 91V, замовлення швидко опрацювали, в цей же день приїхав і встановив
Відповідь представника «Lucky Tyres»
Дякуємо за замовлення і що обрали нашу компанію.