Oleg Filenko не рекомендує цей магазин
Вчора На модерації

Хотів купити: Зарядна станція EcoFlow DELTA 2 (ZMR330-EU)

Не сподобалося: відповідність ціни, відвантаження товару

Відповідь представника «Ready2Play»
Шановний Олег! Укажіть, будь ласка, що саме Вам не сподобалося у взаємодії з нашим магазином.
В п'ятницю 12 квітня замовив зарядну станцію EcoFlow Delta 2 (ZMR330-EU). Саме ZMR330-EU, яка повина йти з євророзетками. Але виявилось, що в об'яві про продаж станції, не на самому видному місці було вказано, що станція йде з китайськими розетками, хоча така стація з китайськими розетками йде під кодом ZMR330-CN. Менеджер, який зі мною зв'язався, запропонував заміни на станцію з евророзетками, але вона дорожча на 2000 гр йде під замовлення, треба передплату в 1000, та треба чекати на відправку до вівторка наступного тижня (хоча та позиція на сайті була вказана що у наявності). Погодився, зробив передплату. Вівторок - відправки немає. Чекаю до четверга та передзвонюю - запевнюють, що до кінця тижня відправлять. Бачу, що ціна пішла в гору, передзвонюю в п'ятницю. Запевнюють, що відправлять на вихідних, та за ціною, за якою замовляв. Зараз вже середа, відправки немає. За ці всі рази ніхто ні як не зв'язувався та не попереджав про проблеми з доставкою. Зв'язуюсь з приводу замовлення - кажуть що ціна + ще 2000, або скасування замовлення та повернення передоплати. Звісно скасував замовлення. Подивлюся ще як довго будуть повертати гроші, але судячи з усього - перспектива не дуже гарна. Тож думайте.
Вчора Відповісти
Влад
На модерації
Ситуація з ними один в один. Та ж станція. Тепер чекаю на повернення предоплати. Вже четвертий день пішов. Робота магазина реально на дуже низькому рівні. Комунікації 0. Після предоплати, це вже твої проблеми - звони, перезвонюй сам. Тому вони її і беруть напевно. Якщо почитати коментарі, то такі проблеми не поодинокі.
Сьогодні Відповісти
Представник магазину «Ready2Play» відповів на коментар Oleg Filenko
На модерації
Шановний Олег! Нам дуже шкода, що у Вас склалася подібна ситуація. На жаль, у зв'язку з різко підвищеним попитом, магазин не може перемістити усі товарні позиції, які були замовлені за останній період, за кілька днів, адже переміщення великої кількості товарів потребує відповідного документального супроводу як зі сторони постачальника, так зі сторони магазину та митної служби. Ціни постачальників також змінюються щодня, адже попит підвищений, а наявність не збільшується, курс валюти нестабільний, тому ми не завжди можемо утримувати ціни на одному рівні. Інформація про можливі зміни цін та способи їх фіксацій указані на нашому сайті у розділі "Умови оплати". Повернення передоплати відбудеться у зазначені менеджером терміни, це стандартна процедура.
Сьогодні Відповісти
VADIM PISNOY рекомендує цей магазин
21 квітня 2024

Купив: Мультимедійний проектор XGiMi Horizon (XK03K), Замовлення №2127

Попередньо почитав негативні відгуки, але вирішив ризикнути. В результаті дуже задоволений, тому що все було чітко і вдалося гарно зекономити. Можливо дійсно були тимчасові проблеми з кордоном. Рекомендую!
Відповідь представника «Ready2Play»
Шановний Вадим! Ми раді, що Ви залишилися задоволені співпрацею з нашим магазином. Приємного користування =) Ваш R2P
Malika123 рекомендує цей магазин
17 квітня 2024

Купив: Відеокарта ASUS TUF-RTX4070-O12G-GAMING, Замовлення №1984

Быстро подтвердили покупку и отправили в тот же день.. Рекомендую
Дякуємо за фідбек! Будемо раді бачити Ваші нові замовлення =) Ваш R2P
Misha00 рекомендує цей магазин
16 квітня 2024

Купив: Відеокарта MSI GeForce RTX 4060 GAMING X 8G, Замовлення №1967

наложка, оплата на пошті після провірки відеокарти - ніякого браку
Дякуємо за відгук! Приємного користування =) Ваш R2P
Kricti рекомендує цей магазин
15 квітня 2024

Купив: Процесор Intel Core i9-14900K (BX8071514900K), Замовлення №1996

топовий магазин я для мене, я вже багато років його постійна клієнтка
Дякуємо за фідбек! Приємного користування =) Ваш R2P
Olegded рекомендує цей магазин
15 квітня 2024

Купив: Стаціонарна ігрова приставка Sony PlayStation 5 Slim 1TB, Замовлення №1940

Без проблем отправили наложкой. в понедельник заказал, во вторник получил. Упаковка в заводской пленке, игровая, естественно не тронутая. Гарантийный талон и чек положили в упаковку от почты.
Відповідь представника «Ready2Play»
Дякуємо, що поділилися своїм досвідом! Будемо раді бачити Ваші нові замовлення =) Ваш R2P
Мирослава Федоренко рекомендує цей магазин
14 квітня 2024

Купив: Процесор AMD Ryzen 7 5800x3D, Замовлення №1948

Мені дуже сподобалося
Відповідь представника «Ready2Play»
Дякуємо, що поділилися своїми враженнями! Будемо раді бачити Ваші нові замовлення =) Ваш R2P
Руслан Корниенко рекомендує цей магазин
12 квітня 2024

Купив: Відеокарта MSI GeForce RTX 4070 Ti VENTUS 3X E 12G OC, Замовлення №1928

Купив відеокарту MSI GeForce RTX 4070 Ti VENTUS 3X E 12G OC, покупкою задоволений, протягом декількох днів ніяких багів не виявлено! карта літає, все відмінно функціонує, працює тихо! Менеджери без проблем консультували з будь-яких питань у процесі покупки, а також технічним після покупки, кардинально відрізняється від моєї старої відяшки)))) Взагалі магазином, покупкою та обслуговуванням задоволений, сподіваюся так буде і далі !!! рекомендую!
Дякуємо за фідбек! Будемо раді бачити Ваші нові замовлення =) Ваш R2P
olesiadanilchenko рекомендує цей магазин
12 квітня 2024

Купив: Смарт-годинник Garmin Fenix 7X Solar Slate Gray with Black Band (010-02541-00 01), Замовлення №1921

Серед магазинів, у Ready2Play була одна з найкращих цін (були і дешевше, але занадто багато проблемних відгуків у тих магазинів). . Замовила вночі, сплатила, наступного дня відправили. Все швидко та без зайвих рухів. Раджу звернути увагу на цей магазин.
Дякуємо, що поділилися своїм досвідом! Приємного користування =) Ваш R2P
Катерина Судак рекомендує цей магазин
11 квітня 2024

Купив: Ноутбук Acer Nitro 5 AN515-58 (NH.QM0EP.001), Замовлення №1910

Здивовувала ціна, бо вона була найнижча серед магазинів, ще й одразу була підтверджена продавцем по телефону. Рада що потрапила на чесний магазин. Рекомендую.
Відповідь представника «Ready2Play»
Дякуємо, що поділилися своїми враженнями! Будемо раді подальшій співпраці =) Ваш R2P