ban4 рекомендує цей магазин
14 лютого 2024

Купив: Навушники TWS Anker SoundCore Liberty 4 NC Navy Blue (A3947G31), Замовлення №200019094

Замовляв навушники, все чудово!
Den Korzach рекомендує цей магазин
4 лютого 2024

Купив: Навушники TWS Technics EAH-A800G-K, Замовлення №20000346754

Дякую магазину, що надали можливість порівняти декілька моделей. Вибирав між audio-technica 50bt і а800, ці сподобались більше. Сподобався вибір в магазині та можливіть порівняти моделі.
Dmytro M рекомендує цей магазин
31 січня 2024

Купив: Навушники TWS Beyerdynamic DT 770 PRO 80 Ohm, Замовлення №200017901

Зробив замовлення через сайт. Швидко опрацювали та відправили, надали гарантію і чек. Ціна та умови відповідають хотлайну. Дякую!
Доброго дня! Дякуємо за відгук! Завжди будемо вам раді! З повагою, Портатив!
Виктор Вовченко не рекомендує цей магазин
29 січня 2024

Хотів купити: Навушники TWS Pioneer HDJ-CUE1

Оформив замовлення, оператор зателефонував, сказав, що товар буде їхати з іншого складу і треба чекати 3 дні, я погодився. Ще через добу набрали мене і сказали, що товару нема у наявності. У підсумку - згаяв 2 дні, не рекомендую цей магазин.
Відповідь представника «Портатив (Portativ.ua)»
Добрий день! Дійсно, ситуація не дуже приємна. На момент замовлення, залишки складу показували товар в наявності. Так як це був вихідний день, ми не могли отримати підтвердження складу. В понеділок отримали відповідь, одразу зв'язалися з вами і попередили. Приносимо свої вибачення, намагалися виправити ситуацію, на жаль не вийшло. Сподіваємось на розуміння! З повагою, Портатив!
Vlad Dubin не рекомендує цей магазин
5 січня 2024

Купив: Навушники TWS Apple AirPods Pro 2nd generation with MagSafe Charging Case USB-C (MTJV3), Замовлення №200017722

Приїхали навушники AirPods Pro (2gen) З товаром все добре,але є нюанс це на коробці немає офц.печатки те що свідчить що навушники привезені в нашу країну офіційно! Це сірий ринок,поки магазин не надав мені офіц документи звідки ці навушники в них! Але налог за них був оплачений! Тільки дати повну інформацію про навушники,партію і тд не дали!
Друге фото як повинно бути!
5 січня 2024 Відповісти
Sanьka рекомендує цей магазин
27 грудня 2023

Купив: Навушники TWS Audio-Technica ATH-M50x Black, Замовлення №408

Вийшло так, що маршрутизатор який я купував вийшов з ладу. Я звернувся до сервісу Портатив, який залишив приємні враження. - відправка за рахунок магазину. - менеджер підтримував звязок та інформував - питання заміни на інший товар (навушники) вирішилось хоч і не дуже швидко, але позитивно для обох сторін. Добре що завжди можна домовитись так щоб всі були задоволені. Рекомендую даний магазиин!
Antanas рекомендує цей магазин
26 грудня 2023

Купив: Портативна колонка Marshall Emberton Black (1001908), Замовлення №200017144

Портатив як завжди на висоті! Рекомендую всім Портатив в якому купую декілька років і немаю проблем!
Natalya Haidai рекомендує цей магазин
4 грудня 2023

Купив: Навушники TWS Anker SoundCore Q20i Black (A3004G11), Замовлення №200034531

Це мої перші навушники і покупкою я задоволена. Дякую менеджерам магазину, які допомогли мені з вибором)
viktor 23 рекомендує цей магазин
19 листопада 2023

Купив: Навушники TWS Marshall Major IV Black (1005773), Замовлення №200035431

Дякую за оперативну доставку, ціна і наявність на сайті дійсні, надали офіційну гарантію.
Олександр Шпак рекомендує цей магазин
8 листопада 2023

Купив: Навушники TWS Beyerdynamic DT 770 PRO 80 Ohm, Замовлення №200025641

Знав що хочу, навушники були в наявності, замовив на самовивіз з магазину, ціна відповідає сайту та як і на хотлайні. Все швидко та зручно.