Miha рекомендує цей магазин
10 січня 2024

Купив: Hankook Winter i*cept RS3 W462 215/55 R17 98V XL, Зимові шини Hankook Winter i*cept RS3 W462 (215/55R17 98V), Замовлення №9651769

Один з не багатьох магазинів який дійсно працював у суботу і можливо було додзвонитись, і зробити замовлення. Все відповідало інформації на сайті. Також була адресна доставка по Києву (в інших декількох магазинах не було). Дякую!
Kolia Kharkevich рекомендує цей магазин
19 листопада 2023

Купив: Зимові шини Michelin Alpin 6 (195/65R15 91T), Замовлення №9647725

Окремо хочу виділити інтернет магазин LuxShina, якісний товар, помірні ціни, ввічливий, відповідальний консультант (Дмитро, все розказав, оформив та блискавично доставив (у 18:00 відправили, а о 8:00 шини були вже в іншій області за 500км). Тому однозначно рекомендую дані шини та магазин!
Aleksandr рекомендує цей магазин
23 жовтня 2023

Купив: Зимові шини Premiorri 215/60 R16, Замовлення №9645025

Сподобалося: наявність, відвантаження товару, повернення товару, відповідність умов оплати

Не сподобалося: відповідність ціни, фіскальний чек

Купил то что хотел. Продавец был на связи. Качество шин отличное. Покупкой доволен. Рекомендую. Успехов и процветания магазину.
вадим лісогор не рекомендує цей магазин
16 жовтня 2023

Хотів купити: Premiorri Vimero-Van 185/75 R16C 104/102R

Ціна на на товар на сайті не актуальна. Клієнтоорієнтовність нуль. При спілкуванні з менеджером склалося почуття, що я йому щось винен.
Anatoliy Bazylyak не рекомендує цей магазин
2 липня 2023

Купив: Зимові шини Michelin Primacy 4+ (205/55R16 91V), Замовлення №9638320

Сподобалося: наявність, відвантаження товару

Не сподобалося: відповідність ціни, повернення товару, відповідність умов оплати, фіскальний чек

При покупці однієї нової шини205/55R17 за 4300 грн.мені впарили шину б/к добре відмиту і напастовану,ще й з проколом.На мої звернення до менеджера Юрія у відповідь тільки хамство і звинувачення,що сам винен(оглядав на НП). При огляді поверхневому не можливо було зауважити прокол,тільки коли шина змонтована на диск і накачена. І з цього моменту з їхніх слів вона вже стала б/к. Бо я проводив з нею маніпуляції(на авто ще не встановлював). Фото додаю.
Дмитрий «Bur» Буркат рекомендує цей магазин
2 червня 2023

Купив: Michelin Pilot Power , Замовлення №№ 9638004

Замовляю не перши раз. Все як завжди на рівні.
Відповідь представника «LuxShina»
Доброго дня! Дякуємо за Ваш відгук! Завжди раді Вам допомогти!
Slava Okulash рекомендує цей магазин
23 травня 2023

Купив: Зимові шини Michelin Primacy 4 (215/55R17 94V), Замовлення №#9636912

Відповідь представника «LuxShina»
Доброго дня! Дякуємо за ваш відгук! Ми дуже раді що різні способи придбати в нас товар вас повністю задовільнили!
Ирина Федина не рекомендує цей магазин
9 травня 2023

Купив: Continental ContiCrossContact LX2 225/55 R18 98V FR, Замовлення №luxshina.ua

Сподобалося: наявність, відвантаження товару, відповідність умов оплати

Не сподобалося: відповідність ціни, повернення товару, фіскальний чек

Відповідь представника «LuxShina»
Доброго дня! Дякуємо за ваш відгук! Замовлення №9634831 від 12.04.2023 Вказаний вами виробничий брак мав би виявитися при першочерговому монтажі коли Ви його робили вперше після забору шин, тобто співробітник шиномонтажу вказує на те що шина не балансується, тощо. Вам запропонували надіслати фото та відео підтвердження виявленого браку, але Ви відмовились це робити. Також Вам запропонували зробити незалежну експертизу шин яка виявить всі недоліки – чи це був дійсно брак при виробництві, або дефект який з’явився при експлуатації товару, і якщо дійсно підтверджується заводський брак то всі витрати бере на себе продавець. Також, повідомляю, по чинному законодавству Відповідно до статті 9 Закону про захист прав споживачів, ви маєте право обміняти товар належної якості протягом 14 днів, не рахуючи дня купівлі, якщо продавець не оголосив більш тривалий термін, товар який був у використанні обміну та поверненню не підлягає
Vladimir T не рекомендує цей магазин
12 квітня 2023

Хотів купити: Авто шини

Не сподобалося: відповідність ціни, відповідність умов оплати

Ціна заявлена одна. На сайті не вказано про можливість покупки частинами через моно, але в телефонній розмові таку можливість підтверджують і через моно і через приват, АЛЕ! На 7% дрожче від заявленої ціни.
Відповідь представника «LuxShina»
Доброго дня, на сайті ціни вказані без ПДВ (за готівковий розрахунок), якщо ви хочете придбати товар за безготівковий розрахунок, то до ціни додається ПДВ +7%.
Серафима Бородкина рекомендує цей магазин
10 квітня 2023

Купив: Зимові шини Lassa MULTIWAYS-C (205/65R15 100R), Замовлення №9634205

Все дуже гарно. Якісно допомогли з уточненням замовлення, наявністю товара, швидко все відправили.
Відповідь представника «LuxShina»
Дякуємо за ваш відгук! Дуже раді що вам все сподобалось.