Anton Shkuro рекомендує цей магазин
17 листопада 2023

Купив: Електробритва чоловіча Panasonic Series 900+ ES-LS9A, Замовлення №10574

Цей магазин заслуговує на тисячі похвал. Дуже гарний сервіс. Завжди допоможуть з вибором і найголовніше, що тут тільки оригінальна продукція. Я придбав бритву останнього покоління і просто в захваті від гоління. 6 голівок виголюють обличчя ідеально і без жодних подразнень. Це дуже важливо. Жодна бритва так не вміє. Без перебільшень
ArtemSoft рекомендує цей магазин
31 жовтня 2023

Купив: Хлібопекарня Panasonic SD-B2510WTS, Замовлення №ЯЄ20231030-001

Дуже давно хотів хлібопекарню та й замовив у PanaShop, перший офіційний магазин з найнижчим прайсом. Швидко зв'язалися та відправили. Чек і гарантійний талон в наявності все пропечатано.
Денис Євтушенко рекомендує цей магазин
19 вересня 2023

Купив: Навушники Technics EAH-AZ60G-K, Замовлення №9981

Гарне обслуговування. Товар відправили швидко. Рекомендую продавця
MaxPlus рекомендує цей магазин, після того як магазин вирішив проблему, яка виникла при покупці
23 серпня 2023

Купив: Навушники Panasonic RP-HV094GU-K, Замовлення №9828

Доброго времени суток! Проблема решена. Спасибо.
Vladislav рекомендує цей магазин
13 липня 2023

Купив: Насадка Гребень 3-6 мм Panasonic WER131H7399 к машинке для стрижки ER131H520, Замовлення №9525

Заказал насадку для стрижки,оплатил, получил на следующий день. Спасибо.
Darsian рекомендує цей магазин
7 травня 2023

Купив: Мікрохвильовка Panasonic NN-ST34HMZPE, Замовлення №9109

Магазин нормальный, товар по Киеву с помощью Новой Почты быстро прислали, но будьте готовы, что попросят частичную предоплату (в моём случае 200 гривен) переводом на карту (кажется Приватбанка). Мотивируют это тем, что "много безответственных заказчиков". С сотрудницей магазина было очень приятно общаться, ответила на все вопросы касаемо оплаты.
Vital Vital рекомендує цей магазин
13 січня 2023

Купив: Хлібопічка Panasonic SD-R2530KTS, Замовлення №8359

Хлібопічка Panasonic SD-R2530KTS . все без проблем працює . з хлібопічкою дали безкоштовно блендер . відправили в день замовлення.
Олена Даценко не рекомендує цей магазин
14 листопада 2022

Купив: Термопот Panasonic

Сподобалося: наявність

Досвідом роботи з магазином PanaShop дуже розчарована. Цей магазин не заслуговує на звання офіційного партнера Panasonic. Відсутність належного консультування, перевірки товару і відповідно післяпродажного сервісу. Тефонні розмови велися некваліфікованими працівниками, в результаті чого питання залишилися невірвшеними. Вимоги законодавства України щодо прав споживачів на повернкння товару впродовж 14 дні не виконуються і грубо нехтуються. Не рекомендую! Негативне враження після такої покупки!
Відповідь представника «PanaShop»
Добрий День! Напишіть будь ласка номер Вашого замовлення, ми не бачимо на сайті, щоб Ви Олена Даценко, щось у нас замовляли. Також опишіть детально яка була причина у відмовленні в поверненні товару і яка була причина повернення. Також повідомте хто з менеджерів Вас неналежно проконсультував. І які вимоги законодавства України щодо прав споживачів на повернення товару впродовж 14 днів не виконуються? Якщо Ви користувалися товаром, а потім бажаєте його повернути, то така ситуація не підпадає під норми чинного законодавства. Ви також дзвонили на гарячу лінію виробника, тобто на гарячу лінію компанії Panasonic і Вам теж відмовили у поверненні згідно вимог законодавства України щодо прав споживачів на повернення товару, в якому зазначено, що товар який був у використанні не підлягає поверненню протягом 14-ти днів. Тому Ваші висловлювання стосовно якого статусу заслуговує наш магазин не є доречними і образливі для нас. Це вирішує компанія Panasonic, представник якої Вам підтвердив невідповідність умовам повернення стану товару який Ви використовували та хочете повернути. Ви чомусь не написали про це у Вашому відгуку, а також не додали фото товару. Ми не полінилися і сфотографували товар який Ви намагались нам повернути. Товар купляли не Ви, а чоловік з таким самим прізвищем як у Вас, тому нам не зрозуміло хто Вас особисто пані Олена консультував, тому тим паче незрозуміло як Ви можете робити такі висновки.
Доброго дня! Замовлення # 7820, отримане безпосередньо в магазині 09.11.2022. Причина відмови: відкрите пакування. Але постає питання, як не відкривши пакування, можна перевірити хоча б зовнішній вигляд товару, його комплектність та візуально оцінити функціонал. До речі, на рахунок нібито зроблених Вами фото купленого товару, то, по-перше, я не стверджувала, що товар не відкривався; по-друге, на представлених Вами фото видно, що товар в належному стані, і врешті-решт, походження та приналежність цих фото також може викликати сумнів. Для нас вирішальним стало питання відсутності ручної помпи. Відповідно до вимог Закону України «Про захист прав споживачів» передбачено, що протягом 14 днів з моменту оформлення покупки справний товар, тобто товари належної якості, який з будь-яких причин не сподобався покупцю, можна повернути. Нагадаю, що пакування та товар - в належному стані, всі документи, у тому числі видаткова накладна, - в наявності. Крім того, якщо питання повернення товару належної якості врегульовано вимогами Закону України, то продавець не може висувати додаткові вимоги до покупця, на кшталт наявності закритого пакування. Хочу ще додати, що для будь-якого споживача є образливим нехтуванням його інтерасами, і дуже цікаво, що Ви не говорите, що є багато інших негативних відгуків ( не обов’язково на цій платформі) стосовно саме невирішення питань з Вашим магазином стосовно повернення. І так, це моя вина, що я їх раніше не вивчила (звичайно ж в такому випадку замовлення б не залишала), але я навіть не могла подумати, що з магазином - офіційним представником, будуть такі проблеми. На рахунок змісту мого відгуку, то це мої враження від співпраці з Вашим магазином і цілком маю на них право. Так, товар забирав мій чоловік, але замовлення оформлювала я і мене не потрібно, як Ви написали, консультувати. Питання щодо заміни товару, який не підходить нам по функціоналу, вирішено самостійно, так що Ви можете більше «не хвилюватися».
20 листопада 2022 Відповісти
Представник магазину «PanaShop»
"Обмін товару належної якості провадиться, якщо він не використовувався і якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики." Це уривок тексту Закону стосовно якості повертаємого товару. Ви товар використовували. Товарний вигляд не збережено. Фото достовірні. Ви це побачите, якщо уважно придивитесь до деталей. А стосовно відгуків Ви можете подивитися скільки позитивних відгуків має наш магазин, Та ніхто не любить писати відгуки коли усе гаразд. Про помпу Ви не питали коли замовляли товар. Дякуємо Вам у будь якому разі за зацікавленисть продукцією Panasonic, сподіваємось на розуміння. Гарного Дня та Мирного Неба Вам та Вашій родині. Ми "не хвилюємось". Це не ті речі за які треба хвилюватись. Ми хвилюємось тільки за нашу Країну! Нашу Украіну!
20 листопада 2022 Відповісти
Я Вам також дякую за «такий» досвід, адже негативний досвід - це також досвід, і в майбутньому я буду точно більш ретельно ставитися до свого вибору продавця. На рахунок відгуків, то я покупець з дуже великим стажем, але наврядчи Ви знайдете мої негативні відгуки по іншим моїм товарам (покупкам). Те що Вас не хвилюють проблеми Ваших покупців, то це Ви мені довели на практиці, та й не тільки мені, а продемонстрували це іншим потенційним покупцям. Але, як я й писала, це всього лише досвід. В одному з Вами погоджуся, що зараз є більш нагальні проблеми в нашій Державі, які варті уваги!
21 листопада 2022 Відповісти
zaychik рекомендує цей магазин
1 серпня 2022

Купив: Эпилятор Panasonlc, Замовлення №7024

Владимир Кучер рекомендує цей магазин
21 липня 2022

Купив: Навушники Panasonic RP-HJE118GU-S, Замовлення №6941

Все відмінно!Компанія Супер.Два дні-і товар у вас на руках.Чудовий сервіс!Дякую!
Відповідь представника «PanaShop»
Дякуємо Вам Володимир за Ваш теплий відгук! Заходьте до нас ще!