Ran Nau рекомендує цей магазин
18 січня 2023

Купив: Fender Jimi Hendrix strat, FENDER JIMI HENDRIX STRATOCASTER , Замовлення №080123

Дякую хлопцям за швидку доставку гітари на подарунок куму! Доставили за 2 години після замовлення! Виручили) Рекомендую магазин Фест-Лайн!
Відповідь представника «First-Line»
Дякуємо за замовлення. Намагаємось працювати оперативно.
Alexandr Garmash рекомендує цей магазин

Купив: Бас гитара Ibanez

BoBer_MOrd0r рекомендує цей магазин
9 лютого 2021

Купив: Сабвуфер активний REL T7i Black

Быстро и качественно. Отличный ассортимент. Возможность привезти "под заказ". Рекомендую.
Rmn рекомендує цей магазин
5 жовтня 2020

Хотів купити: Акустична гітара Ibanez PF15 Black

товару не було в наявності, але продавець передзвонив і запропонував інші варіанти
Sergey Stetsenko рекомендує цей магазин
28 листопада 2019

Купив: Bowers&Wilkins, Замовлення №2903

Покупал акустику b&w, удивило знания менеджера всех деталей этого производителя, а также отдельное спасибо ребятам за организацию прослушки и сравнения с другими моделями.
Кристина Тина рекомендує цей магазин
1 жовтня 2018

Купив: Цифрове піаніно Korg LP-380-BK, Замовлення №a0997

Надо было пианино на воскресенье, на подарок, в пятницу сделали заказ и в очередной раз ребята не подвели. Товар был у меня в воскресенье в 12-40. Ребятам спасибо.
DA-DEN рекомендує цей магазин
24 січня 2018

Купив: Polk Audio RTi A9

Сподобалося: , відповідність ціни, наявність, замовлення по телефону або e-mail, асортимент, відвантаження товару

Не сподобалося: видача товару на складі

Долго выбирал акустику. В итоге остановился на том варианте, который мне посоветовали в этом магазине – предварительно устроив прослушивание. В демо-зале RTi A9 зацепили сразу и в моем бюджете оказались лучшими. Спасибо магазину за проделанную работу и отдельное спасибо Саше, за открытие для меня бренда Polk Audio.
Volodymyr рекомендує цей магазин
12 листопада 2017

Купив: PROJECT Essential III

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, видача товару на складі, відвантаження товару, сервісна підтримка

Рекомендую. Представник магазину, Олександр, допоміг у виборі програвача та вклався в обіцяні терміни з доставкою. Ніяких проблем чи зауважень не виникло
28 вересня 2017

Купив: Bowers&Wilkins CM8 S2

Відповідь представника «First-Line»
Добрый день. Спасибо. Для постоянных клиентов всегда хорошие цены.