Игорь Тейтельман не рекомендує цей магазин
17 квітня 2024

Хотів купити: Газонокосарка бензинова AL-KO Classic 4.66 PA edition 119765, Газонокосарка AL-KO Classic 4.66 P-A Edition (119765)

Не сподобалося: відповідність умов оплати

Під онлайн оплатою магазин розуміє оплату рахунку через термінал чи Приват24. При покупці з'ясувалося, що залишився лише вітриний екземпляр і він без коробки.
Евгений45 не рекомендує цей магазин
28 серпня 2023

Хотів купити: Мастило для змащення Husqvarna Масло для смазки цепи X-Guard Bio 1л , Мастило для змащення Husqvarna Масло для смазки цепи X-Guard Bio 1л (5964573-01)

Зробив замовлення N 32371, але коли приїхав в магазин його вже не було, сказали що закінчилось.
Herdenaidesh не рекомендує цей магазин
21 березня 2023

Хотів купити: KING TONY SC7510MR90

оформил заказ, никто не перезвонил. Решил оформить повторно - цена уже другая. Я так понимаю не позвонили потому что цена не соответсвует. По факту отношение к своей работе и к клиентам даже не удостоились позвонить сказать что цена не актуальна или ошибочна. Нет желание работать и зарабатывать . UPD: Перезвонили, обьяснили причину.
Представник магазину «АЛЬЦЕСТ»
Руслане, доброго дня! Дійсно, ціна була не вірно вказана, вибачте за помилку з нашого боку та постачальника. 20.03.2023 о 12:28 телефонували Вам з цього приводу та повідомили про це. Будемо раді надати Вам гарну знижку на будь-який інструмент. Спасибі за розуміння!
22 березня 2023 Відповісти
Tor nbsdne рекомендує цей магазин
30 грудня 2022

Купив: Genergy LIMITED 3000, Бензиновий генератор Genergy LIMITED 3000, Бензиновий генератор Genergy GORBEA, Замовлення №Б/н

Pavel Vanagel не рекомендує цей магазин
18 листопада 2022

Хотів купити: Драбина Stark SVHR2x12 (525212407), Замовлення №10025

Pedant не рекомендує цей магазин
30 вересня 2022

Купив: Кущоріз AL-KO HT 36 Li без акумулятора, Замовлення №9047

Сподобалося: наявність, оформлення замовлення, відповідність умов оплати

Після замовлення кущорізу AL-KO HT 36 Li через сайт Альцест була змінена ціна. Замість задекларованих при замовленні 2500грн мені запропонували сплатити 3505грн. Аргументували переоцінкою. Вважаю таке відношення введенням в оману шляхом декларування недостовірної ціни. Навіть в супермаркеті я можу купити товар за ціною вказаною в ціннику, якщо вони не встигли змінити. А тут ціна на сайті вказана. Тому не раджу витрачати свій час на купівлю в цьому магазині.
Микола Мачульський не рекомендує цей магазин
23 серпня 2022

Хотів купити: Лазерний нівелір Stark LL-12G-3D (зелений промінь)

Сподобалося: наявність, оформлення замовлення, відповідність умов оплати

Svyryd Svolota не рекомендує цей магазин
6 серпня 2022

Хотів купити: Многофункциональный инструмент Metabo MT 400 Quick Set (601406500) Многофункциональный инструмент Me

Не сподобалося: оформлення замовлення

Друга спроба звернутись в цей магазин знову була невдалою. В робочий час в месенджері ніхто не відповідає. Отримати інформацію стосовно товару не зміг.
Andrii Prokopenko рекомендує цей магазин
8 лютого 2022

Купив: Makita DF001DW, Замовлення №5195

07/02/2022 оставил заявку на сайте, оператор перезвонил в течении минуты. Товар был в наличии, его зарезервировали. На выдаче открыли, проверили, заполнили гарантийный талон, так же консультант подсказал что на официальном сайте можно зарегистрировать товар и получить +2 года гарантии, что я и сделал. Впечатления от покупки остались позитивные, товар официальный.
Odessamebel рекомендує цей магазин
19 вересня 2021

Купив: Диски Бош x-lock

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення через корзину, оформлення замовлення, асортимент, видача товару на складі

Сеть магазинов Альцест знаю давно и переодически беру у них инструмент и частенько захожу за расходной когда мне по дороге. По скольку я переодически нахожусь переодически то в Одессе, то во Львове то знаю адреса магазинов в обоих городах и вобще у них довольно большая сеть магазинов что хорошо. Во время карантина ковида все работало просто: заказал на сайте, подошёл к магазину, тебе все вынесли. В общем магазин не плохой, часто бывают акции на инструмент. Рекомендую.