Евгений Столярчук не рекомендує цей магазин
13 лютого 2023

Хотів купити: Epson LW700, Принтер етикеток LW700 (C51CA63100)

Магазин поганий. Спілкуються тільки російсьою, навіть після того, як попросив українською. Товару немає в наявності.
Відповідь представника «LDS»
Добрий день, Євген! Дякуємо за відгук. Позиції немає в наявності, це вказано на сайті. Щодо використання російської мови - наша компанія не підтримує мову агресора, тому розуміємо ваш відгук та намагаємося остаточно виключити російську з корпоративного оточення.
4eburek не рекомендує цей магазин
30 червня 2021

Хотів купити: Монітор U28 4K HDR (1Z980AA)

Не сподобалося: замовлення по телефону або e-mail, асортимент

Відповідь представника «LDS»
Доброго дня! Дякуємо за Ваш відгук. Маючи великий досвід роботи у сфері ІТ, менеджери компанії «ЛДС» розуміють, що зазвичай, кінцеві покупці (фізичні особи (ФО)), які звертаються за придбанням товару розраховують на можливість вітринного огляду та тестування, а у разі не відповідності товару очікуванням - повернення. Дійсно, при захисті прав ФО законодавство дозволяє Законом «Про захист прав споживачів» відмовитися від вже придбаного товару протягом встановленого терміну. Але, компанія «ЛДС» працює переважно у B2B сегменті, а у випадку регулювання суперечок між юридичними особами (ЮО), Закон «Про захист прав споживачів» не використовується, сторони керуються умовами діючих договорів та залишаються під юрисдикцією діючого законодавства. Не маючи можливість задовольнити Ваш запит, менеджер щиро рекомендував Вам звернутися у роздрібні магазини. Нажаль, спроба допомогти обернулась негативним відгуком на сторінці компанії.
Прочитав ответ представителя магазина, я передумал покупать там принтер. Скажите пожалуйста, B2B у них...
6 травня 2022 Відповісти
Александр Калачёв рекомендує цей магазин
26 березня 2021

Купив: Xerox Inkjet Monochrome (80) [450L90504]

Регулярно замовляємо папір у ЛДС – виявилось дуже зручно забирати день-у-день, бо знаходимось поруч, і не треба довго чекати. Особливо це оцінили, коли у офісі зупинився друк. Окрема подяка менеджеру Анатолію - завжди привітний і радий допомогти.
Відповідь представника «LDS»
Олександр, добрий день! Ми вдячні Вам за високу оцінку роботи нашої компанії!
Сергій Бідуля не рекомендує цей магазин
18 березня 2021

Хотів купити: Лазерний картридж TK-1150 (1T02RV0NL0)

Ціна, та опис товару не відповідають дійсності ................
Відповідь представника «LDS»
Добрий день, Сергій! Дякуємо за залишений відгук. На період карантину ситуація з наявністю товару змінюється дуже швидко і іноді інформація не встигає оновитися. Ми приносимо Вам вибачення за доставлені незручності, нам важлива співпраця з кожним клієнтом, на наступне замовлення ми зробимо Вам додаткову знижку, звертайтесь до менеджера Олександра Козового тел.+380933649274. З повагою, команда LDS
Алексей Аф не рекомендує цей магазин
17 квітня 2020

Хотів купити: Принтер Color Laser 150nw Wi-Fi 4ZB95A

В наличии не было, так и не перезвонили - пришлось самому дозавниваться и выяснять
Відповідь представника «LDS»
Алексей, добрый день! Приносим Вам свои извинения за предоставленные неудобства, на сайте хотлайн позиция со статусом «под заказ» на нашем сайте «наличие уточняйте», это предусматривает, что позиция заканчивается на складе и ее может не быть по факту заказа. Еще раз приносим свои извинения за это недоразумение.
122345 рекомендує цей магазин
19 березня 2020

Купив: Принтер B205 Wi-Fi (B205V_NI)

Пока другие фирмы задирают, цены и рассказывают: "Вы знаете курс увеличивается, нам лучше не продать товар, чем продать". Этот продавец моментально отправил мфу причем по отличной цене. Отзыв, канеш, получился чересчур хвалебный, но я доволен как слон и ценой и скоростью.
Відповідь представника «LDS»
Мы признательны Вам за отзыв! Рады были Вам помочь!
Athrawon не рекомендує цей магазин
18 липня 2013

7 квітня 2013

Не сподобалося: замовлення через корзину

Купил неделю назад плоттер hp designjet t120 под акцию, остался доволен работой компании, компетентная консультация, быстро оформили заказ, своевременно сделали доставку, плюс приятный бонус подарили мфу. Вопросов нет, ответственная фирма, рекомендую.
Відповідь представника «LDS»
Спасибо за положительный отзыв о нашей компании. Будем рады видеть Вас в числе наших постоянных покупателей!
Максим не рекомендує цей магазин
1 березня 2013

Купив: Замовлення №Нет заказа

Ссылка на МФУ Canon Pixma MG8240 ведёт не на страницу с товаром, а на страницу сайта, рекламирующую что-то. Принтеров и МФУ Canon в магазине вообще нет. Корзины как таковой нет.
Представник магазину «LDS»
Максим, добрый день! Спасибо за оставленный комментарий о нашей компании. Мы не интернет магазин. Основной деятельностью компании «ЛДС» является предоставление комплексных решений по документообороту предприятий. Каталог товаров, представленный на нашем сайте, несет только информационную функцию, соответственно корзины для оформления заказа у нас нет. Ссылка нужного Вам товара, ведет на раздел «Каталог товаров», когда Вы кликаете на ссылку « Акция», тогда переходите на страничку рекламирующую что-то. Если Вы не можете найти, нужный товар на сайте, позвоните к нам по телефону (044) 234-1047 и специалисты нашей компании с удовольствием ответят на все интересующие вопросы!
1 березня 2013 Відповісти