Алеся Радченко рекомендує цей магазин
1 травня 2023

Купив: Мікрофон петличний/ для смартфонів, фотокамер BOYA BY-M1 Pro, Замовлення №5562

Замовлення оформила 26.04, товар прийшов 27.04 в повній комплектації і з чеком. При замовленні менеджер уважно слухав, відповів на всі запитання. Мікрофоном задоволена, звук передає ідеально. Взагалі, магазин і товар рекомендую і вдячна їм.
Vladimir Pantjuk рекомендує цей магазин
4 лютого 2022

Купив: Штатив Arsenal ARS-3740, Замовлення №100306

Магазин - рекордсмен за швидкістю доставки: в 14 годин - консультації по вайберу, оплата карткою, а в 16 - номер ТТН і відправка цього ж дня . З товаром все нормально, але присутнє нерівномірне горизонтальне панорамування .
Anton Skorniakov рекомендує цей магазин
7 грудня 2021

Купив: Микрофон Rode NTG5

Клиентский сервис очень хороший! Микрофон нужен был срочно, ребята сами предложили отправить на такси вместо курьера и ещё сделали скидку. В общении все четко и по делу. Рекомендую!
Osman Karimov рекомендує цей магазин
1 жовтня 2021

Купив: Ремінь Peak Design Anchor 4-pack (4PK-AN-1), Замовлення №96593

Заказываю во второй раз эти крепления. Товар запечатан, отправка день в день, спасибо!
vitvit рекомендує цей магазин
18 серпня 2021

Купив: Аккумулятор Panasonic DMW-BLC12, DMW-GH2 - PowerPlant (DV00DV1297)

Sergey Petras рекомендує цей магазин
1 квітня 2021

Купив: Постоянный свет Tolifo GK-S60RGB

Быстрая отправка, соответствие товара описанию. Упаковка, качество, супер. Обязательно воспользуюсь услугами продавца еще не раз! Всем рекомендую!!!
Beemaster не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
4 березня 2021

Купив: Крепление для фона - ворота Mircopro VS-B809 (808С), Замовлення №91066

Сподобалося: відповідність ціни, замовлення по телефону або e-mail, оформлення замовлення, асортимент, відвантаження товару

Не сподобалося: наявність, замовлення через корзину

Skiperok1 рекомендує цей магазин
19 грудня 2020

Купив: підлоговий штатив Manfrotto MKCOMPACTACN-BK

Связались быстро, отправили в тот же день, нареканий никаких
Customer рекомендує цей магазин
10 серпня 2020

Купив: Мікрофон петличний/ для смартфонів, фотокамер Rode VideoMicro

Замовив мік. Відправили день в день.
Roman Lipatov не рекомендує цей магазин
24 липня 2020

Хотів купити: Rode PodMic