Vladylen Tsvietkov рекомендує цей магазин
Вчора На модерації

Купив: Q Acoustic M20 HD Powered Wireless Music System, Замовлення №M20 HD Powered Wireless M

Чудовий магазин з дуже широким асортиментом. Консультанти дуже професійні та люб?язні. Всім рекомендую)
Dmitro_Buckler рекомендує цей магазин
14 лютого 2024

Купив: Акустика Triangle Borea BR08 Black, Замовлення №27061

Відвантажили зі складу та доставили за 2 дні, товар в ідеальному стані. Рекомендую
Tkobernyk рекомендує цей магазин, після того як магазин вирішив проблему, яка виникла при покупці
16 січня 2024

Купив: Pro-Ject T1 Phono SB Walnut, Замовлення №18415

Зі мною зв'язався менеджер Сергій і вирішив усі питання. Я можу сміливо рекомендувати магазин.
22 січня 2024 Відповісти
Кидин Юрий рекомендує цей магазин
22 грудня 2023

Купив: Комплєкт для чищення вінілових пластинок , Замовлення №510

Спасибо за хороший совет по подбору нужного товара.
Ivan K не рекомендує цей магазин
19 жовтня 2023

Хотів купити: Пульт керування RadioMaster TX12 Mark II ELRS, Пульт керування TX12 Mark II ELRS

у АУДІО ВІДЕО СВІТ цей товар купити не можна, бо у 2023 році на сайті відсутня українська локалізація. Навіть кнопки перемикання мови немає.
Святослав Мацик рекомендує цей магазин
13 жовтня 2023

Купив: Bowers & Wilkins PI7 S2 Midnight Blue, Замовлення №25793

Спершу магазин. Все окей, зв'язались швидко, відправили також. Зробили дуже приємний бонус. Якість вух найкраща з того, що можуть запропонувати в такій формі. Перше підключення було дуже важким, хоча одразу запитало про підключення а-ля епл. Підключаються до телефону швидко і автоматично.
Den Gul рекомендує цей магазин
21 вересня 2023

Купив: Підлогова акустика Davis MATISSE HD Piano Black, Замовлення №Номер замовлення не запам

press рекомендує цей магазин
21 вересня 2023

Купив: Disc player cd-s3000, Integred amplifer a-s2200, Замовлення №343

Давно пользуюсь услугами этих достойных людей. Кроме этой двойки покупал еще несколько единиц hi-fi техники. Отмечу, что вежливость и обходительность всегда с ними. Помогают с настройкой аппаратуры и подбором кабеля, всегда идут на возврат и замену товара. Рекомендую.
IrynaTs рекомендує цей магазин
13 вересня 2023

Купив: Зарядна станція Bluetti PowerOak EB70 1000W-716Wh, Замовлення №Рахунок 1260 від 25.08.20

Все працює. Упаковано добре. Хлопці спілкувалися ввічливо від замовлення до отримання товару.
Юра Голинський не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
29 серпня 2023

Хотів купити: Зарядна станція PowerOak EB70 Portable Power Station 1000W 716Wh (PB930692)

Товар під замовлення!
Представник магазину «АУДІО ВІДЕО СВІТ»
Добрий день! У нас на сайтi написано, що станція під замовлення. В чому питання? З повагою, Аудіо Відео Світ
6 вересня 2023 Відповісти