11wg рекомендує цей магазин

Купив: Сабвуфер активний SB-1000 Pro Black Ash, Замовлення №3309-27-03-24

Andrij 81 рекомендує цей магазин
1 березня 2024

Купив: Sonus faber sonetto ll Black, Замовлення №20 4003 7901 2054

Поспілкувавшись з пані Світланою придбав акустику sonus faber sonetto ll Покупкою задоволений.Швидке оформлення та доставка.Магазин рекомендую.
Представник магазину «Topaz-Electro»
Пане Андрій! Щиро дякую за довіру і за відгук! Хай акустика радує Вас )) Слава Україні!
1 березня 2024 Відповісти
Deus_Irae рекомендує цей магазин
10 лютого 2024

Купив: Сабвуфер активний Reference R-50PM Black, Замовлення №BWIKYWCEI

Купив активну акустику Klipsch R-50PM. Незважаючи на те що прийшлось де-кілька днів почекати доки нова партія приїде в магазин (їх швидко розбирають), мені усе сподобалось. При купівлі магазин запропонував знижку більше тисячі грн, доступна покупка частинами, але, головне, спілкування з продавцем. Відповіли на питання навіть технічного характеру, проконсультували, усе по вищому розряду. Магазин рекомендую!
Представник магазину «Topaz-Electro»
Іван, щиро дякую за відгук! Приємних вражень! Завжди Вам раді!
11 лютого 2024 Відповісти
Вадим Кинев рекомендує цей магазин
12 листопада 2023

Купив: Замовлення №2311-11-1

Дуже довго обирав колонки,але ніяк не міг визначитися і завдяки професійній консультації Світлани нарешті обрав.Товар відправили швидко,без затримок, все в належному стані.Колонками дуже задоволен. Дуже задоволений якістю обслуговування,допомогою у виборі товару та клієнтоорієнтованістю.Дуже дякую,Світлана,Ви супер!
Представник магазину «Topaz-Electro»
Вадим, дякую Вам за довіру і за теплі слова! Картинка з сабом, мабуть, Вас вразить на повал ))))
12 листопада 2023 Відповісти
Denis Pinchuk рекомендує цей магазин
26 вересня 2023

Купив: Навушники TWS Bowers & Wilkins PI7 S2, Замовлення №502223092634988305

Рекомендую цей магазин, чудовий сервіс, все дуже швидко и якісно. Менеджер Світлана, профі своєї справи.
Представник магазину «Topaz-Electro»
Деніс, щиро дякую за відгук та за відповідальність )) Я про розпаковку. Ви чудовий покуаець, завжди Вам рада!
27 вересня 2023 Відповісти
foxtrialer рекомендує цей магазин
11 вересня 2023

Купив: Polk audio Reserve R600 White, Сабвуфер активний Reserve R600 White, Замовлення №3494-080923

Придбав Polk audio Reserve R600 White. Все пройшло на вищому рівні, професіональна консультація, підбір альтернатив. Швидка, безпроблемна оплата і доставка. Буду ще не одноразово звертатися. Дякую.
Представник магазину «Topaz-Electro»
Віталій, щиро дякую за відгук! Сподіваюсь, акустика буде справно служити Вам на радість )) Завжди Вам рада )
11 вересня 2023 Відповісти
ExDant рекомендує цей магазин
21 червня 2023

Купив: CD-програвач DCD-600NE Silver, Замовлення №XMBYFJLJK

Якісне обслуговування. Менеджери вийшли на зв'язок зі мною дуже швидко. Приємна програма лояльності. Чудовий вибір товарів від відомих брендів за нормальними цінами. Товар приїхав у цілісності та ідеальному стані. Відправка товару була дійсно швидка. Мені усе сподобалося і я буду надалі користуватися послугами цього магазину. Рекомендую цей магазин усім.
Відповідь представника «Topaz-Electro»
Олександр, щиро дякую за відгук і за вибір Топаз-Електро )) Ви чудовий клієнт!!! Чекаємо на кабель
Олександр рекомендує цей магазин
16 березня 2023

Купив: ЦАП TEAC UD 701N, Замовлення №2303-02

Відповідь представника «Topaz-Electro»
Шановний Олександр! Дякую за теплі слова та вибачаюсь за легкий бардак, що супроводжував нашу зустріч (все ж таки Сб). Головне, що все вийшло, що техніка виявилася вартої наших спільних зусиль. Бажаю Вам тільки приємних вражень і від звуку і від життя ))) Все буде Україна!!!
dizzy1982ad рекомендує цей магазин
14 червня 2022

Купив: Підсилювач Arcam sa20 Polk Audio reserve R500

Дякую за акустику і підсилювач. Довго вибирав, але результат того вартий!
Відповідь представника «Topaz-Electro»
Олександр, дякую за Ваш вибір, це хороший досвід і для мене )) Окремо дякую за відгук )) Все буде Україна!
Andrij рекомендує цей магазин
9 червня 2022

Купив: Auodio-technica lp-5x

Виплатив в ОЧ програвач вінілових дисків Auodio-technica, а перед тим придбав класний сетап- стереоресиверивер denon + колонки klipsch. Магазин ТЕ +, менеджер Світлана дякую за можливість придбати якіснийй продукт по відносно доступній ціні, який тепер мені дає можливість відволікти думки в цей нелегкий час. Рекомендую ТЕ.