Andrij рекомендує цей магазин
9 червня 2022

Купив: Auodio-technica lp-5x

Виплатив в ОЧ програвач вінілових дисків Auodio-technica, а перед тим придбав класний сетап- стереоресиверивер denon + колонки klipsch. Магазин ТЕ +, менеджер Світлана дякую за можливість придбати якіснийй продукт по відносно доступній ціні, який тепер мені дає можливість відволікти думки в цей нелегкий час. Рекомендую ТЕ.
Yurij Kravchenko рекомендує цей магазин
29 травня 2022

Купив: Акустика Magnat Monitor Supreme 202 mocca

Доставлені дуже швидко, протягом доби. Продавець розумничка, швидко оформив замовлення та відправив.
Відповідь представника «Topaz-Electro»
Юрій, щиро дякую за Ваш відгук, і за сміливе рішення придбати акустику, не зважаючі на буремні часи. Разом до перемоги! Все буде Україна!!!
Юлія Горленко рекомендує цей магазин
8 січня 2022

Купив: Yamaha Kino SYSTEM 385 (RX-V385 + NS-F51 + NS-P51) Black

Рекомендую. Після замовлення зв‘язалися швидко, відправлення вчасно, як і домовлялися, товар прийшов цілий , добре запакований, без дефектів.
Відповідь представника «Topaz-Electro»
Юлія, щиро дякую за відгук і за довіру! Бажаю приємних вражень від покупки!
Артем Высочин рекомендує цей магазин
13 грудня 2021

Купив: усилитель Denon PMA-600NE и MAGNAT TEMPUS 77 BLACK

Отличный магазин! Преимущества: - быстрый отклик на заказ - правильная и профессиональная консультация - наличие товара на складе - есть оплата частями нескольких банков - своевременная доставка Рекомендую, ребята клиентоориентированны, все на высоте.
Відповідь представника «Topaz-Electro»
Артем, спасибо большое за отзыв! Было интресно наблюдать, как Вы формировали свое виденение системы )) Взвешенное решение в итоге! Всегда Вам рада!
Павло Шестопал рекомендує цей магазин
1 грудня 2021

Купив: Мультимедійна акустика Triangle Elara LN-01A Black

супер магазин! супер обслуговування!! отримав змистовну та професійну консультацію, допомогу у виборі акустики, все по ділу та по темі. менеджер Світлана відповіла на всі запитання, оформила замовлення, проконтролювала отримання. задоволений повністю! рекомендую однозначно!! професійність, сервіс, клієнтоорієнтований підхід - все на висоті.
Відповідь представника «Topaz-Electro»
Павло, щиро дякую за таку високу оцінку моїх скромних талантів )). Я дуже рада, що акустика прийшлась Вам до смаку! Завжди Вам рада!
Сергей Егошин рекомендує цей магазин
14 листопада 2021

Купив: Мережевий аудіопрогравач Bluesound Node Black

Собирал свой сетап, полагаясь на советы менеджера Светланы, которая была со мной в течении этого, как оказалось, долгого и интересного пути. За, что ей, огромное спасибо! Теперь избавляюсь от осенней тоски шикарным звуком)
Відповідь представника «Topaz-Electro»
Сергій, дуже дякую за відгук і за Ваше добре ставлення ))) Бажаю Вам насолоджуватись кожною дрібничкою, кожним нюансом в звуці та в музиці в цілому! Успіхів! завжди Вам рада!
supernova рекомендує цей магазин
11 листопада 2021

Купив: Сабвуфер активний SVS SB-1000 Black Ash, Замовлення №650879970

Jelu рекомендує цей магазин
3 жовтня 2021

Купив: Yamaha rx a4v + Jamo S807

Приємно вражений сервісом та дуже задоволений своїми покупками! Світлано, величезне Вам дякую за все, Ви найкраща!!!
Відповідь представника «Topaz-Electro»
Олександр, дякую за теплі слова, довіру і відгук!!!! Завжди Вам рада ))
Юрий Мороз рекомендує цей магазин
1 вересня 2021

Купив: Акустичні системи

Стосунки з магазином почалися з першої купівлі,нею виявився сабвуфер REL,представниця магазину дуже швидко погодилася зробити знижку,і в цей самий день особисто доставила замовлення за умовленою адресою,подальші придбання товарів у цьому магазині відбувалися так само приємно і блискавично!!! Одного разу правда приїхала акустична система,в якій мене не задовольнив зовнішній вигляд,та й це питання вирішилося так само блискавично! Рекомендую цей магазин усім!!!
Відповідь представника «Topaz-Electro»
Юра, я Вам неймовірно дякую за відгуки і особливо тут. Завжди Вам рада!!!
Вадим Коваленко рекомендує цей магазин
7 серпня 2021

Купив: Сабвуфер активний Klipsch R-820F Black, Сабвуфер активний Klipsch R-34C Black, Сабвуфер активний Klipsch R-120SW, Кабель сабвуферний SUPRA Cables SUBLINK 1RCA-1RCA BLUE 4M

В магазине действует система скидок, начиная с первой покупки! Это очень радует! Весь купленный товар оказался в наличии в Киеве, долго ждать не пришлось! Всем рекомендую!
Відповідь представника «Topaz-Electro»
Спасибо Вадим! С Вами приятно иметь дело! Вы на редкость "стремительный" клиент - 10 минут на размышление а нашем бизнесе, как скорость света )))) Всегда Вам рада!