Владимир Маленко рекомендує цей магазин
26 жовтня 2021

Хотів купити: Зимові шини Nokian Tyres Nordman RS2 (195/65R15 95R)

Зробив замовлення і оплатив,потім найшов альтернативну гуму,попросив повернути кошти,все повернуто. Шини не купував. Магазин порядний. Рекомендую.
Відповідь представника «REZINA.CC Шини та диски»
Дякуємо за відгук! Чекаємо на вас наступного разу!)
Юлия Якушева рекомендує цей магазин
26 жовтня 2021

Купив: Зимові шини Nokian Tyres Hakkapeliitta R3 (195/65R15 95R), Замовлення №7140009

Понравилась консультация по телефону, на складе выдали все быстро и без проблем.
Eduard Sypalo рекомендує цей магазин
25 жовтня 2021

Купив: NOKIAN Nordman RS2

Для начала, менеджер Виталий помог с выбором и оформлением товара, ну и как финиш - я приехал в точку самовывоза, ребята вежливо спросили номер заказаза, и через 3 минуты я уже складывал колеса в авто. п.с. Отдельно, для себя, отметил маленькую деталь, которая только укрепила моё общее хорошее впечатление, это то что менеджеры, самостоятельно, и бесплатно (говорю, так как в другом магазине я платил за это) упаковали колеса в пакеты, даже не спрашивая у меня, чтоб не пачкать салон
Олег Семенів рекомендує цей магазин
24 жовтня 2021

Купив: Зимові шини Goodyear EfficientGrip Performance 2 (205/55R16 91H), Замовлення №71393355

Товаром задоволений, час покаже як служитиме. Провів замовлення через сайт, менеджер незабаром все уточнив та оформив. Все прийшло вчасно без жодних проблем. Рекомендую
Алексей Яньков рекомендує цей магазин
22 жовтня 2021

Купив: ZW BK675 HS R17 W7 PCD5x108 ET52.5 DIA63.4

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, оформлення замовлення, відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка

Купил резину и диски. У них и сделал шиномонтаж. все сделано хорошо. забортировано аккуратно! Спасибо!
Oleksandr Ost рекомендує цей магазин
22 жовтня 2021

Купив: Rosava 185/65R15 шип, Замовлення №71386762

Все добре і швидко! Все сподобалось!
Kolianuch Zver рекомендує цей магазин
21 жовтня 2021

Купив: Зимові шини Nokian Tyres Nordman 8 (215/60R16 99T), Замовлення №71384042

Замовляв в кінці робочого тижня. Менеджер озвучив, що відправка буде здійснена у понеділок та конкретну дату прибуття у моє місто. Так все чітко і відправили. Моєю обов'язковою умовою було: щоб всі 4 шини були з однієї партії. Продавець повністю дотримався своїх зобов'язань. Рекомендую! Єдина порада продавцю: комплектуйте шини пакетами для транспортування.
Valentin Kraynik рекомендує цей магазин
21 жовтня 2021

Купив: Зимові шини Bridgestone BLIZZAK VRX (225/60R17 99S), Замовлення №71391944

Классный магазин, покупаю тут уже не в первый раз, сервис хороший, шини приходили свежие. Единственное, если забирать на точке выдачи в Днепре, при оплате картой, комиссия взымается банком. Но об этом меня не раз предупредил менеджер и я оплачивал наличкой)
Мілена рекомендує цей магазин
18 жовтня 2021

Купив: Zimova shina PREMIORRI ViaMaggiore Z Plus 225/55R17 101H (4od.), Замовлення №71384351

Все супер, цены???? быстрая доставка???? Спасибо буду заказывать только у вас????
Дякуємо за відгук! Раді, що вам все сподобалося!)
tgskiv toje рекомендує цей магазин
18 жовтня 2021

Купив: Зимові шини Nokian Tyres Hakkapeliitta R3 SUV (225/65R17 106R), Замовлення №71392046

Все было отлично, спасибо. Когда я забирал шины, продавец был очень вежлив. Рядом был шиномонтаж, который был забронирован для меня продавцом, на котором я и переобулся.