Pavelriver не рекомендує цей магазин
3 листопада 2023

Хотів купити: Моторне масло ZIC X7 LPG 5W-30 4 л

Відповідь представника «REZINA.CC Шини та диски»
Доброго дня! Надішліть, будь ласка, номер замовлення на ел.адресу: service@rezina.cc, щоб ми могли детально розібратись у ситуації.
Samir Aivazov не рекомендує цей магазин
31 жовтня 2023

Купив: Зимові шини Premiorri Via Maggiore (185/65R14 86T), Замовлення №737070095

Не сподобалося: повернення товару, фіскальний чек

Прийшли браковані колеса, відчув при русі автомобілем на малих швидкостях. Дефект на поверхні колеса. Виражається вираженим стуком. Це підтвердив працівник шиномонтажу до якого я поїхав вже після виявлення проблеми. Магазин Резіна СС відмовились будь-що вирішувати, так як я вже на них їздив. Більше не скористаюсь цим магазином і буду застерігати і друзів і знайомих.
Відповідь представника «REZINA.CC Шини та диски»
Доброго дня! Дякуємо за зворотній зв'язок та приносимо вибачення за можливі незручності. За результатами з'ясування обставин було встановлено, що опис ситуації з Вашого боку дещо викривлений. У зв'язку з тим, що шини вже встановлені на автомобіль та мають пробіг - дійсно їх не можна просто так обміняти, оскільки такі шини вважаються вживаними. Проте, з нашого боку Вам було запропоновано заповнити заявку на звернення до заводу-виробника для проведення експертизи, щодо перевірки шин на наявність виробничого браку. У випадку підтвердження наявності браку - шини або замінили, або компенсували їх вартість. Нам шкода, що Ви не надали згоди на проведення експертизи та це спонукало Вас залишили низьку оцінку. Якщо Ви змінете свою думку щодо доцільності проведення експертизи - ми будемо раді Вам допомогти. З повагою, Rezina.cc.
Павел Янко рекомендує цей магазин
30 жовтня 2023

Купив: Nokian Tyres Snowproof 2 (195/65R15 91T), Замовлення №737082421

Вражений компетентністю і швидкістю роботи продавця. Дуже задоволений. Купив те, що хотів швидко і зручно не підводячись з дивану. Дякую.
Відповідь представника «REZINA.CC Шини та диски»
Дякуємо за відмінну оцінку нашої роботи! Чекаємо на Ваші подальші замовлення!)
Олександр рекомендує цей магазин
22 вересня 2023

Купив: FULDA Kristall Control HP2 205/55R17 95V X, Замовлення №736863784

Шини Німеччина, свіжі 27/23. Ціна актуальна. Замовив у понеділок у середу забрав. Із мінусів-Доплата за переміщення з Київа до магазину у Харкові (був попереджений), але зі скидкою від реєстрації то на то і вийшло. Вагався чи замовляти тут, але все добре! Дякую.
Відповідь представника «REZINA.CC Шини та диски»
Дякуємо за відмінну оцінку нашої роботи! Чекаємо на Ваші подальші замовлення!)
Nikita не рекомендує цей магазин
12 вересня 2023

Купив: Зимові шини Hankook Winter I Cept RS2 W452 (225/45R17 94V), Замовлення №736832809

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару, повернення товару

Не сподобалося: відповідність умов оплати, фіскальний чек

Відповідь представника «REZINA.CC Шини та диски»
Доброго дня! Дякуємо за зворотній зв'язок та приносимо вибачення за можливі незручності. Не всі позиції з представлених на сайті, а це більше 20 тис., зберігаються на складі у м. Київ. Доставка/переміщення з інших міст відбувається за допомогою сторонньої транспортної компанії (Делівері або НП) та ніколи не буває безкоштовною - вона або закладається у вартість товару, або сплачується окремо. Ми категорично засуджуємо практику "перебивання" дати, а якщо стикаємося з подібним - повертаємо товар постачальникові. Іноді товар відправляється клієнтові напряму з віддаленого оптового складу і ми не маємо змоги попередньо оглянути шини, але у цьому випадку товар приїхав на нашу точку видачі і ми не догледіли цього моменту. Товар було повернуто постачальникові та прибрано з сайту. Наразі найсвіжіші шини цієї моделі датуються 21-м роком. Ми вдячні Вам Вам за пильність та зі свого боку докладемо ще більше зусиль аби уникнути подібних непорозумінь. З повагою Rezina.cc
Oleksii Okhinchenko не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
20 липня 2023

Хотів купити: Debica Navigator 3 205/60 R16 96H XL

при заказе на сайте было доступно необходимое кол-во колес. через несколько часов оказалочь, что нужного кол-ва в наличии нет, привезти не могут, могут предложить то что осталось.
Відповідь представника «REZINA.CC Шини та диски»
Доброго дня! Дякуємо за зворотній зв'язок та приносимо вибачення за можливі незручності. Ваші відгуки надихають нас надавати ще більш якісний сервіс. Сподіваємося, що наступного разу Ви зможете помітити позитивні зміни. З найкращими побажаннями, Rezina.cc.
Mark244 не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
13 липня 2023

Купив: Літня шина PIRELLI Cinturato P7 245/40R18 97Y, Замовлення №736612731

Сподобалося: відповідність ціни, відповідність умов оплати, фіскальний чек

Замовив і оплатив наперед шини 20-06-2023, виявилось що їх не має у наявності, зателефонували що попередньо будуть 03.07, а далі з 03.07 обіцяли що вже будуть ще через тиждень 100%. ТТН оператор обіцяв 11.07, приїхали фактично 14.07 і то самовивозом. Не передзвонюють ! ( Передзвонили 2 рази з 6 звернень) Не рекомендую , дуже довгий час очікування + відсутність чітких термінів доставки.
Відповідь представника «REZINA.CC Шини та диски»
Доброго дня! Дякуємо Вам за зворотній зв'язок та приносимо вибачення за незручності. Раді, що нам вдалося знайти спільну мову та разом ми змогли владнати дану ситуацію. Очікуємо на Ваші подальші замовлення. З повагою, Rezina.cc.
Olena Honcharova не рекомендує цей магазин
7 червня 2023

Купив: Автогума 225/70R15C, Замовлення №736463423

Відповідь представника «REZINA.CC Шини та диски»
Доброго дня! Дякуємо за зворотній зв'язок. Між нашим магазином та ГО ВО «Українські рубежі» склалась вкрай конфліктна та негативна ситуація з переходом на особистості, яку повністю владнати не вдалося не дивлячись на докладені зусилля. 27 квітня 2023 року представник ГО ВО «Українські рубежі» звернувся до магазину з приводу придбання шин. Поставка була запланована і здійснена 01 травня 2023 року. Бухгалтерія працює віддалено, тому видаткові накладні були направлені 05 травня 2023 року (на 4-й день після відвантаження). 15 травня 2023 року представник ГО ВО «Українські рубежі» звернувся до нашої бухгалтерії з проханням переробити дату відвантаження замовлення з 01.05.2023 на 30.04.2023. Наша бухгалтерка помилково пішла назустріч представнику, за що і отримала купу негативу. Практика підробки документів є хибною! Можливо для співробітників ГО є нормою зміна дат для отримання донорської допомоги. Втім, це явно суперечить меті організації та сертифікатам якості менеджменту, які вона виставляє на своєму сайті. Як стало відомо з телефонної розмови з керівником Харківського осередка, донор припинив фінансування внаслідок того, що не отримав вчасно документи від 30.04.2023 (саме помилкові документи!). Нами було адресовано офіційного листа до головної організації з викладенням усіх обставин ситуації, що склалася. Українці мають спільно працювати задля перемоги, а не сваритись!
Руслан Лаврик не рекомендує цей магазин
5 квітня 2023

Хотів купити: ШАХРАЇ

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару

Самий жахливий магазин з автошинами! Нікому не раджу звязуватись!
Представник магазину «REZINA.CC Шини та диски»
7 квітня 2023 Відповісти
Зсузсу22 не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
5 квітня 2023

Хотів купити: Nexen roadian htx 265:75/16

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару, відповідність умов оплати

Купляв 4 колеса 265/75/16 оплатив 29 березня, вже 5 квітня резину не вислали гроші повернути не хочуть. Не купляйте тут нічого, спортите собі нерви і не получите товар!
Відповідь представника «REZINA.CC Шини та диски»
Все вирішили, гроші повернули.
7 квітня 2023 Відповісти